img

Sale konferencyjne dla ponad 200 osób na Mazurach

Hotel nad Pisą
Adres: ul. Ratuszowa 13, 12-200 Pisz
Największa sala konferencyjna: 300
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 200

Hotel nad Pisą
Hotel nad Pisą wnętrza


Hotel nad Pisą położony jest w samym sercu Pisza, niewielkiego miasta na Mazurach. To doskonała baza wypadowa do zwiedzania urokliwych zakątków Krainy Tysiąca Jezior, a także świetne miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego czy imprezy integracyjnej w pięknych okolicznościach przyrody. W ofercie dla klientów biznesowych Hotel nad Pisą ma świetnie zaprojektowaną przestrzeń konferencyjną, w której skład wchodzi 7 sal o zróżnicowanej powierzchni. Największa umożliwia przygotowanie wydarzenia na 300 osób. Do dyspozycji uczestników wydarzeń jest nowoczesny sprzęt konferencyjny, dobre nagłośnienie i oświetlenie, klimatyzacja, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Dużym atutem hotelu jest restauracja, która stawia na potrawy regionalne oparte na sezonowych produktach. Można w niej zamówić kompleksową oprawę kulinarną każdego wydarzenia biznesowego, a także organizację eleganckiego bankietu czy przyjęcia. Świetna lokalizacja, rozbudowana przestrzeń konferencyjna oraz profesjonalna obsługa gwarantują pełen sukces każdego organizowanego w Hotelu nad Pisą spotkania.


Mikołajki Resort & Spa
Adres: Jora Wielka 54C, 11-730 Mikołajki
Największa sala konferencyjna:260
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 300

Mikołajki Resort & Spa
wnętrza Mikołajki Resort & Spa


Mikołajki Resort & Spa to miejsce wręcz stworzone do wakacyjnego wypoczynku w przepięknych okolicznościach przyrody. Hotel znajduje się kilka kilometrów od centrum Mikołajek, położony jest nad jeziorem Tałty na rozległym zielonym terenie. Oprócz bogatej oferty dla turystów, posiada również świetne zaplecze biznesowe. Dzięki temu jest popularnym miejscem wśród organizatorów konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Do dyspozycji jest 7 sal konferencyjnych, które łącznie mogą zmieścić nawet 490 osób. Zaplecze konferencyjne jest nowocześnie wyposażone, świetnie umeblowane i posiada cały niezbędny sprzęt multimedialny, jaki jest potrzebny w trakcie spotkań biznesowych. Oprawę kulinarną wydarzeń zapewnia restauracja, oferująca doskonałe posiłki kuchni polskiej i świata, a w przypadku kilkudniowych wydarzeń jest możliwość zakwaterowani gości w wygodnych apartamentach. Mikołajki Resort & Spa to także ogromny wybór dodatkowych atrakcji, możliwości spędzania wolnego czasu, zadbania o relaks i dobre samopoczucie. Organizacja wydarzenia w takim miejscu z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę.


Pałac i Folwark Galiny
Adres: Galiny 110, 11-200 Bartoszyce
Największa sala konferencyjna: 310
Liczba sal konferencyjnych: 5
Liczba miejsc noclegowych: 86

Pałac i Folwark Galiny
sale konferencyjne dla ponad 200 osób


Pałac i Folwark Galiny to zabytkowe zabudowania, które zostały zaadaptowane na potrzeby świetnie prosperującego, kameralnego hotelu. Dużym atutem obiektu jest wspaniała lokalizacja wśród warmińskich lasów, która zapewnia spokojną atmosferę oraz idealne do wypoczynku otoczenie zieleni. Pałac i Folwark Galiny przyciąga nie tylko turystów, ale również organizatorów imprez biznesowych. Oferta centrum konferencyjnego jest bowiem dopasowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. W obiekcie znajduje się 5 sal konferencyjnych o różnej wielkości, w których można organizować kameralne spotkania i wydarzenia na większą skalę. Przestrzeń konferencyjna jest świetnie wyposażona, klimatyzowana, posiada profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie, a także dostęp do sprzętu multimedialnego. Organizatorzy mogą liczyć na posiłki przygotowane przez restaurację serwującą lokalne dania, a także na zakwaterowanie w komfortowo urządzonych apartamentach. Pałac i Folwark Galiny to miejsce, które pod każdym względem spełni oczekiwania, a impreza zorganizowana w takiej lokalizacji z pewnością pozostawi wyłącznie dobre wspomnienia.


Data publikacji: 08.08.2021