img

Sale konferencyjne dla ponad 200 osób w Bydgoszczy

Jeśli chcesz sprawdzić pełną bazę konferencyjną w mieście Bydgoszcz zobacz ponad 40 obiektów konferencyjnych w Bydgoszczy. Natomiast jeżeli chcesz sprawdzić obiekty konferencyjne znajdujące się na Kujawach, sprawdz ponad 150 obiektów konferencyjnych w woj. kujawsko-pomorskim.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne dla ponad 200 osób w Bydgoszczy:

 

1. Hotel Kuźnia***

Dane teleadresowe:
ul. Gdańska 67, 85-005 Bydgoszcz
tel. 52 321 31 70
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Ilość miejsc noclegowych: 34

 

1. Hotel Kuźnia***
1. Hotel Kuźnia***

Hotel Kuźnia to trzygwiazdkowy obiekt, położony w samym centrum Bydgoszczy, przy jednej z głównych ulic miasta. Jest to niezwykle spokojne i ciche miejsce, co można zawdzięczać wyjątkowej kamienniczej zabudowie. Hotel Kuźnia spełnia absolutnie wszystkie standardy kompleksowej i profesjonalnej obsługi klientów biznesowych. W obiekcie jest wiele możliwości organizacji konferencji, seminariów, szkoleń oraz kameralnych spotkań firmowych czy rozmów rekrutacyjnych.

Centrum konferencyjne Hotelu Kuźnia w swoim zasobie posiada 4 sale o zróżnicowanym metrażu. Największą dostępną przestrzenią jest sala o powierzchni 300 m2, która pozwoli przygotować wydarzenie na około 200 osób. Warto dodać, iż zaplecze konferencyjne jest w pełni funkcjonalnie wyposażone. Do Państwa dyspozycji pozostaje szeroki wybór sprzętu multimedialnego, który zapewni komfort pracy.

Hotel Kuźnia dysponuje również klimatycznym zapleczem rekreacyjnym, w tym, m.in. bezpłatną siłownią, klubem nocnym, drink barem czy dodatkowo płatną sauną oraz jacuzzi. 

Zobacz więcej na: Hotel Kuźnia - Konferencje.

 

2. Hotel Brda***

Dane teleadresowe:
ul. Dworcowa 94, 85-010 Bydgoszcz
tel. 52 585 01 00
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Ilość miejsc noclegowych: 336

 

2. Hotel Brda***
2. Hotel Brda***

Hotel Brda to trzygwiazdkowy obiekt usytuowany w centrum Bydgoszczy. Jest to największy kompleks hotelarski w całym województwie kujawsko-pomorskim. Znakomita lokalizacja hotelu umożliwia łatwy i szybki dojazd do wszystkich ważnych miejsc na terenie Bydgoszczy.

Z myślą o Państwa potrzebach Hotel Brda przygotował również niezwykle atrakcyjną ofertę biznesową. Uwzględnia ona możliwość wynajęcia aż 9 zróżnicowanych powierzchniowo sal. Największą z nich pozostaje Sala Brda o metrażu 300 m2, która jednorazowo w ustawieniu teatralnym zmieści do 200 uczestników spotkania, zaś w ustawieniu szkolnym – 90 osób. Wszystkie sale konferencyjne są kompleksowo wyposażone multimedialnie, w tym między innymi znajdą Państwo: flipcharty, rzutniki, projektory oraz szybki Internet.

Ponadto obiekt do Państwa pełnej dyspozycji oddaje: 236 przytulnie zaopatrzonych pokoi oraz apartamentów, wypożyczalnię samochodów, strzeżony parking oraz dostęp do sauny, gabinetu masażu i solarium. 

Zorganizuj konferencję w hotelu Brda.

 

3. Centrum Kongresowe Opera Nova

Dane teleadresowe:
ul. Marszałka F. Focha 5, 85-070 Bydgoszcz
tel. 52 325 15 02
Największa sala konferencyjna: 800 osób
Ilość miejsc noclegowych: -

 

3. Centrum Kongresowe Opera Nova
3. Centrum Kongresowe Opera Nova

Centrum Kongresowe Opera Nova mieści się w centrum Bydgoszczy, tuż przy urokliwym zakolu rzeki Brdy i sąsiedztwie Wyspy Młyńskiej. Jest to obiekt, doskonale zaadaptowany do wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych, począwszy od konferencji, przez szkolenia, a kończąc na kameralnym spotkaniach firmowych. Łączna przestrzeń biznesowa wynosi blisko 22 000 m2.

Zaplecze konferencyjne obejmuje 9 bardzo komfortowych, wielofunkcyjnych sal zróżnicowanych powierzchniowo, z czego największa z nich, czyli Sala Widowiskowa jednorazowo pomieści do 800 uczestników Państwa spotkania. Dodatkowo dzięki mobilności ścian, 4 z nich można swobodnie łączyć, tworząc większą przestrzeń eventową. Pomieszczenia dedykowane biznesowi są doskonale zaopatrzone w niezbędny do pracy sprzęt multimedialny oraz audiowizualny, w tym przede wszystkim sprawny i szybki Internet. 

Na terenie całego centrum jest zamontowana klimatyzacja, a dodatkowo jest to obiekt izolowany akustycznie, a także monitorowany oraz przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Dostępna jest również nowoczesna restauracja z klimatycznym drink barem.

Dowiedz się więcej na: Konferencje w Opera Nova.

 

4. Holiday Inn Bydgoszcz****

Dane teleadresowe:
ul. Grodzka 36, 85-109 Bydgoszcz
tel. 52 347 70 00
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Ilość miejsc noclegowych: 246

 

4. Holiday Inn Bydgoszcz****
4. Holiday Inn Bydgoszcz****

Hotel Inn Bydgoszcz to położony w samym centrum Bydgoszczy – czterogwiazdkowy obiekt, który należy do największej sieci hotelowej na świecie, tj. InterContinental Hotels Group. Oferuje on nie tylko kompleksowy wypoczynek dla osób prywatnych, ale również jest znakomicie przystosowany do potrzeb klientów biznesowych. 

Profesjonalne zaplecze konferencyjne dysponuje 4 w pełni funkcjonalnymi oraz zróżnicowanymi powierzchniowo salami. Spośród nich największą pozostaje Sala Opera, która dzięki swojemu metrażowi jednorazowo pomieści nawet 350 uczestników spotkania w ustawieniu teatralnym. Istnieje również możliwość innego ustawienia miejsc siedzących, w zależności od Państwa potrzeb. Wszystkie dostępne sale konferencyjno-szkoleniowe są kompleksowo wyposażone w sprzęt multimedialny, w którego skład wchodzą, m.in.:  szybki bezprzewodowy bądź przewodowy Internet, ekrany, rzutniki, projektory, a także inne rozwiązanie audio i video.

Obiekt do Państwa pełnej dyspozycji oddaje również niezwykle komfortową bazę noclegową, która posiada 134 funkcjonalne pokoje oraz apartamenty. Dodatkowo mogą Państwo liczyć również na: usługę cateringową, dostęp do sauny oraz siłowni

Więcej informacji na: Konferencje w Holiday Inn Bydgoszcz.

 

 

5. Park Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Wrocławska 3, 85-211 Bydgoszcz
tel. +48 52 376 36 26
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Ilość miejsc noclegowych: 70
Dowiedz się więcej: Zaplecze konferencyjne - Park Hotel.

5. Park Hotel***
5. Park Hotel***

Park Hotel Bydgoszcz to elegancki i nowoczesny obiekt położony w malowniczym otoczeniu parku, zaledwie kilka minut od centrum miasta. Ten czterogwiazdkowy hotel oferuje luksusowy wypoczynek zarówno dla gości prywatnych, jak i biznesowych, zapewniając najwyższy standard usług i udogodnień.

Hotel posiada profesjonalne zaplecze konferencyjne, które obejmuje 5 w pełni wyposażonych sal o różnorodnych powierzchniach. Największa z nich, Sala Parkowa, może pomieścić do 400 uczestników w układzie teatralnym.

Pozostałe, mniejsze sale są doskonałe na szkolenia, warsztaty i kameralne spotkania biznesowe. Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny, szybki bezprzewodowy i przewodowy Internet, ekrany, projektory oraz systemy audio i video.


Data publikacji: 03.06.2024

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top