img

Sale konferencyjne dla ponad 300 osób w Bydgoszczy

Jeśli chcesz zapoznać się z pełną bazą konferencyjną w Bydgoszczy, sprawdź ponad 60 obiektów konferencyjnych dostępnych w mieście. Jeśli interesują Cię obiekty konferencyjne na Kujawach, znajdziesz ponad 200 miejsc w województwie kujawsko-pomorskim.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne dla ponad 300 osób w Bydgoszczy:

 

1. Centrum Kongresowe Opera Nova

Dane teleadresowe:
ul. Marszałka F. Focha 5, 85-070 Bydgoszcz
tel. +48 52 325 15 02
Największa sala konferencyjna: 800 osób
Ilość miejsc noclegowych: -
Dowiedz się więcej: Konferencje - Opera Nova.

1. Centrum Kongresowe Opera Nova
1. Centrum Kongresowe Opera Nova

Centrum Kongresowe Opera Nova znajduje się w centrum Bydgoszczy, tuż przy malowniczym zakolu rzeki Brdy i w sąsiedztwie Wyspy Młyńskiej. To doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju wydarzenia biznesowe, od konferencji i szkoleń, po kameralne spotkania firmowe. Całkowita przestrzeń biznesowa obejmuje blisko 22 000 m².

Zaplecze konferencyjne składa się z 9 komfortowych, wielofunkcyjnych sal o zróżnicowanej powierzchni. Największa z nich, Sala Widowiskowa, może pomieścić jednorazowo do 800 uczestników. Dzięki mobilnym ścianom, 4 z tych sal można łączyć, tworząc większą przestrzeń eventową. Wszystkie pomieszczenia są doskonale wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny i audiowizualny, w tym szybki i niezawodny Internet.

Całe centrum jest klimatyzowane, akustycznie izolowane, monitorowane oraz przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Na terenie obiektu znajduje się również nowoczesna restauracja z klimatycznym drink barem.

 

2. Holiday Inn Bydgoszcz****

Dane teleadresowe:
ul. Grodzka 36, 85-109 Bydgoszcz
tel. +48 52 347 70 00
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Ilość miejsc noclegowych: 246
Dowiedz się więcej: Sale konferencyjne w hotelu Holiday Inn Bydgoszcz.

2. Holiday Inn Bydgoszcz****
2. Holiday Inn Bydgoszcz****

Hotel Inn Bydgoszcz, położony w samym sercu miasta, to czterogwiazdkowy obiekt należący do największej sieci hotelowej na świecie, InterContinental Hotels Group. Oferuje on nie tylko kompleksowy wypoczynek dla gości prywatnych, ale także doskonałe warunki dla klientów biznesowych.

Profesjonalne zaplecze konferencyjne obejmuje 4 w pełni funkcjonalne sale o zróżnicowanych powierzchniach. Największa z nich, Sala Opera, może pomieścić nawet 350 uczestników w układzie teatralnym. Istnieje również możliwość dostosowania ustawienia miejsc siedzących do indywidualnych potrzeb. Wszystkie sale konferencyjno-szkoleniowe są kompleksowo wyposażone w sprzęt multimedialny, w tym szybki Internet (bezprzewodowy i przewodowy), ekrany, rzutniki, projektory oraz inne rozwiązania audio i video.

Hotel oferuje także komfortową bazę noclegową z 134 funkcjonalnymi pokojami i apartamentami. Dodatkowe udogodnienia obejmują usługi cateringowe, dostęp do sauny oraz siłowni.

 

3. Park Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Wrocławska 3, 85-211 Bydgoszcz
tel. +48 52 376 36 26
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Ilość miejsc noclegowych: 70
Dowiedz się więcej: Zaplecze konferencyjne - Park Hotel.

3. Park Hotel***
3. Park Hotel***

Park Hotel Bydgoszcz to elegancki i nowoczesny obiekt położony w malowniczej okolicy parku, zaledwie kilka minut od centrum miasta. Ten czterogwiazdkowy hotel oferuje luksusowy wypoczynek zarówno dla gości prywatnych, jak i biznesowych, zapewniając najwyższy standard usług i udogodnień.

Hotel dysponuje profesjonalnym zapleczem konferencyjnym, które składa się z 5 w pełni wyposażonych sal o zróżnicowanej powierzchni. Największa z nich, Sala Parkowa, może pomieścić do 400 uczestników w układzie teatralnym. Pozostałe sale, o mniejszych metrażach, są idealne na szkolenia, warsztaty i kameralne spotkania biznesowe. Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny, szybki bezprzewodowy i przewodowy Internet, ekrany, projektory oraz systemy audio i video.

Oferuje 35 komfortowych pokoi i apartamentów, zaprojektowanych z myślą o zapewnieniu najwyższego standardu wypoczynku.

 

4. City Hotel Bydgoszcz****

Dane teleadresowe:
ul. 3 Maja 6, 85-016 Bydgoszcz
tel. +48 52 325 25 00
Największa sala konferencyjna: 450 osób
Ilość miejsc noclegowych: 340
Dowiedz się więcej: Sale konferencyjne w City Hotel.

4. City Hotel Bydgoszcz****
4. City Hotel Bydgoszcz****

City Hotel Bydgoszcz to prestiżowy i nowoczesny obiekt zlokalizowany w sercu miasta, zapewniający komfortowy pobyt zarówno gościom biznesowym, jak i turystom.

Obiekt dysponuje nowoczesnym zapleczem konferencyjnym, które obejmuje 6 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Największa z nich może pomieścić do 450 uczestników w układzie teatralnym, co czyni ją idealną na duże konferencje, seminaria i bankiety. Pozostałe sale, o mniejszych rozmiarach, doskonale nadają się na szkolenia, warsztaty oraz kameralne spotkania biznesowe. Wszystkie sale konferencyjne są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny, w tym projektory, ekrany, systemy nagłośnienia oraz szybki bezprzewodowy i przewodowy Internet.

Hotel oferuje 170 eleganckich i komfortowych pokoi oraz apartamentów, które zapewniają wygodę i relaks po dniu pełnym wrażeń.

Dodatkowo, hotelowa kawiarnia i bar to doskonałe miejsca na relaks przy filiżance kawy, herbaty czy drinku po intensywnym dniu. Również usługi wellness, w tym sauna i gabinety masażu, pozwalają na pełen relaks i odprężenie.

 

5. Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

Dane teleadresowe:
ul. Gdańska 187, 85-674 Bydgoszcz
tel. +48 52 585 94 74
Największa sala konferencyjna: 540 osób
Ilość miejsc noclegowych: -
Dowiedz się więcej: Konferencje - Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze.

5. Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
5. Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze to nowoczesny kompleks znajdujący się w strategicznej lokalizacji miasta, idealny do organizacji różnorodnych wydarzeń biznesowych, kulturalnych i wystawienniczych.

Centrum dysponuje nowoczesnym zapleczem konferencyjnym, które obejmuje 6 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych o różnej wielkości. Największa sala, o powierzchni 631 m², może pomieścić do 540 uczestników w układzie teatralnym, co czyni ją idealną na duże konferencje, seminaria, wystawy i bankiety. Pozostałe sale, o mniejszych powierzchniach, są doskonałe na szkolenia, warsztaty, prezentacje oraz kameralne spotkania biznesowe.

Dla gości pragnących zrelaksować się po intensywnym dniu, dostępna jest przytulna kawiarnia oraz bar, gdzie można spędzić czas przy filiżance kawy, herbaty czy drinku. Centrum zapewnia również profesjonalne usługi cateringowe, dostosowane do potrzeb każdego wydarzenia, niezależnie od jego skali.

 

6. Arena Bydgoszcz

Dane teleadresowe:
ul. Gdańska 163, 85-674 Bydgoszcz
tel. +48  52 376 22 22
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Ilość miejsc noclegowych: -
Dowiedz się więcej: Zaplecze konferencyjne Arena Bydgoszcz.

6. Arena Bydgoszcz
6. Arena Bydgoszcz

Arena Bydgoszcz to nowoczesny i wszechstronny obiekt położony w dogodnej lokalizacji, idealny do organizacji różnorodnych wydarzeń sportowych, kulturalnych oraz biznesowych. 

Obiekt oferuje nowoczesne zaplecze konferencyjne, które obejmuje 3 wszechstronnych sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Największa sala, o powierzchni 480 m², może pomieścić do 400 uczestników w układzie teatralnym, co czyni ją idealną na duże konferencje, seminaria i prezentacje. Mniejsze sale konferencyjne, o powierzchniach od 100 do 300 m², są doskonałe na szkolenia, warsztaty oraz kameralne spotkania biznesowe.

Wszystkie sale konferencyjne w Arena Bydgoszcz są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny, w tym projektory, ekrany, systemy nagłośnienia oraz szybki bezprzewodowy i przewodowy Internet.


Data publikacji: 03.06.2024

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top