img

Sale konferencyjne na 500 osób w województwie dolnośląskim

1. Haston City Hotel****

Dane teleadresowe:
ul. Irysowa 1-3, 51-117 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 600 osób
Liczba sal konferencyjnych: 9
Liczba miejsc noclegowych: 222
Zobacz więcej: Konferencje w Haston City Hotel.

Haston City Hotel Sale
Sale konferencyjne na 500 osób w województwie dolnośląskim

Ekskluzywny Hotel Haston City we Wrocławiu, to oferta skierowana do turystów odwiedzających Dolny Śląsk, rodzin z dziećmi szukających wygodnego miejsca wypoczynku oraz osób podróżujących w interesach. Organizując we Wrocławiu prestiżową konferencję, prezentację produktu czy spotkanie biznesowe wysokiej rangi mogą skorzystać z doskonale przygotowanego w hotelu Centrum Konferencyjnego zbudowanego z 9 nowoczesnych sal wykładowo-kongresowych o rozbudowanych możliwościach aranżacyjnych z możliwością przyjęcia nawet 600 słuchaczy.

Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny i nagłośnieniowy, zapewniający idealny przebieg każdego spotkania. Goście hotelowi i konferencyjni mogą skorzystać ze 111 pokoi przeznaczonych dla podróżujących jednoosobowo, pokoi dwuosobowych Twin lub Double dla par lub ekskluzywnych Apartamentów.

Hotelowa Restauracja to okazja do zapoznania się z regionalną kuchnią śląską, potrawami staropolskimi i znanymi daniami kuchni europejskiej, dużym wyborem potraw wegetariańskich, bezglutenowych i dietetycznych. Lokalizacja hotelu zapewnia łatwy dostęp do wszystkich Wrocławskich atrakcji i zabytków – Rynek Wrocławski, Ossolineum czy Panorama Racławicka znajdują się w odległości 5km od obiektu.

 

2. Ibis Styles Wroclaw Centrum***

Dane teleadresowe:
Plac Konstytucji 3 Maja 3, 50-083 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Liczba sal konferencyjnych: 11
Liczba miejsc noclegowych: 266
Zobacz więcej: Konferencje w Ibis Styles Wrocław Centrum.

Ibis Styles Wroclaw Centrum
Sale konferencyjne na 500 osób w Wroclawiu

Ibis Styles Wroclaw Centrum, to zlokalizowany w samym centrum miasta hotel stworzony z myślą o turystach indywidualnych, zorganizowanych grupach, rodzinach wypoczywających na Dolnym Śląsku i Gościach przebywających w delegacji. W hotelu zorganizowano zaawansowane centrum konferencyjno-szkoleniowe, złożone z 11 wielofunkcyjnych sal, które sprawdzają się zarówno podczas dużych kongresów przewidzianych dla 550 uczestników, szkoleń i kursów, konferencji i spotkań biznesowych dla kameralnego grona zaproszonych Gości.

Sale zostały kompleksowo wyposażone w niezbędne urządzenia konferencyjne i sprzęt audiowizualny, tablice flipchart i whiteboard, ekrany, rzutniki i dostęp do Internetu. Dla Gości hotelowych przygotowano 266 miejsc noclegowych, dostępnych w 133 pokojach o wysokim standardzie, przystosowanych do dłuższego pobytu jedno i dwuosobowego, w pokojach rodzinnych Studio i przestronnych Apartamentach.

Restauracja hotelowa Czary Mary, pod czujnym okiem Szefa Kuchni przygotowuje wyśmienite potrawy kuchni polskiej i smakołyki z różnych zakątków świata, w Pubie Blackboard, można obejrzeć mecz przy piwie kratowym Sobótka i rozkoszować się domowymi ciastami.


Data publikacji: 30.10.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top