img

Sale konferencyjne na Mazurach w miejscowości Mikołajki i okolicach

Gmina Mikołajki Mikołajki to gmina miejsko-wiejska położone w województwie warmińsko-mazurskim w powiecie mrągowskim. Zajmuje powierzchnię ponad 256 kilometrów kwadratowych, a mieszka tu nieco ponad 8 tysięcy osób. Głównym miastem gminy są Mikołajki znajdujące się nad Jeziorem Mikołajskim. Gmina znajduje się w przepięknej okolicy Wielkich Jezior Mazurskich. Region ten przyciąga przede wszystkim niezwykłymi krajobrazami, lasami oraz mnóstwem jezior, które cieszą się zainteresowaniem zarówno turystów lubiących plażowanie i kąpiele, jak i osób, które wolą aktywny wypoczynek. Co roku przyjeżdżają tu przede wszystkim tysiące żeglarzy z całej Polski. Ze względu na duży ruch turystyczny, szczególnie w sezonie letnim, miasto i gmina Mikołajki są miejscem, w którym chętnie inwestują firmy hotelarskie i turystyczne. Znajdziemy tu wiele hoteli, pensjonatów, ośrodków turystycznych oraz centrów konferencyjnych.

Hotel Robert’s Port **** Lake Resort & Spa

roberts lake
TEKST ALTERNATYWNY

Dane teleadresowe
Stare Sady 4, 11-730 Mikołajki
tel. 87 429 84 76
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 360
Więcej informacji o hotelu: Hotel Robert’s Port **** Lake Resort & Spa

Przepięknie położony tuż nad brzegiem jeziora Hotel Robert’s Port **** Lake Resort & Spa to malowniczy obiekt, który spełnia oczekiwania wymagających organizatorów konferencji na Mazurach. W ofercie hotelu znajdują się 3 sale konferencyjne na 200, 110 oraz 90 osób. Wszystkie sale są przestronne, funkcjonalne, klimatyzowane, posiadają nowoczesne oświetlenie i nagłośnienie, a także wysokiej klasy sprzęt konferencyjny. Do dyspozycji uczestników konferencji są również inne hotelowe atrakcje, restauracja oraz baza noclegowa na 360 osób. Hotel jest idealnym miejscem na zorganizowanie dużej konferencji i szkolenia, bardziej kameralnego spotkania biznesowego, a także imprezy integracyjnej dla pracowników. Można tu organizować zarówno kilkugodzinne spotkania, jak i kilkudniowe wydarzenia połączone z zakwaterowaniem uczestników. Wyjątkowe położenie, wiele atrakcji turystycznych znajdujących się w pobliżu oraz obsługa na najwyższym poziomie gwarantują powodzenie każdej zorganizowanej w obiekcie imprezy.

Hotel Mikołajki

Hotel Mikołajki
wnętrza Hotel Mikołajki

Dane teleadresowe:
Aleja Spacerowa – Ptasia Wyspa, 11-730 Mikołajki
tel. 87 420 6000
Największa sala konferencyjna: 720 osób
Liczba miejsc noclegowych: 156
Więcej informacji o hotelu: Hotel Mikołajki

W poszukiwaniu sprawdzonego, eleganckiego obiektu na Mazurach, warto sprawdzić ofertę Hotelu Mikołajki. Obiekt znajduje się w samym centrum Mikołajek, a jednocześnie na środku jeziora. Posiada doskonale zorganizowane centrum konferencyjne, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Do wynajęcia są 3 duże sale konferencyjne, a także restauracja. Łącząc sale z częścią restauracyjną otrzymamy powierzchnię nawet na 720 osób. Sale konferencyjne są doskonale zaprojektowane i wyposażone według nowoczesnych standardów. Posiadają nowoczesne oświetlenie, nagłośnienie i klimatyzację, a także dostęp do wszelkich urządzeń audiowizualnych. Do dyspozycji uczestników konferencji jest również hotelowa restauracja, która przygotowuje serwisy kawowe, przyjęcia i eleganckie obiady. Istnieje również możliwość zakwaterowania w hotelowych apartamentach. Kompleksowa oferta oraz niezwykłe położenie sprawią, że konferencja, szkolenie czy event w takiej lokalizacji z pewnością będą udane.

Mikołajki Resort & Spa

Mikołajki Resort & Spa
TEKST ALTERNATYWNY

Dane teleadresowe
Jora Wielka 54C, 11-730 Mikołajki
tel. 733 889 663
Największa sala konferencyjna: 260 osób
Liczba miejsc noclegowych: 300
Więcej informacji o hotelu: Mikołajki Resort & Spa

Hotel Mikołajki Resort & Spa położony w miejscowości Jora Wielka niedaleko Mikołajek to propozycja dla organizatorów konferencji, którzy poszukują wysokiego poziomu obsługi, a jednocześnie niezwykłego położenia wśród natury. Hotel posiada w ofercie wiele udogodnień dla klientów biznesowych, dzięki czemu można tu organizować konferencje, szkolenia, eventy, spotkania integracyjne czy negocjacje biznesowe. Do dyspozycji uczestników konferencji jest 6 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, które można dodatkowo dzielić i łączyć. Sale są świetnie wyposażone, posiadają doskonałe oświetlenie i nagłośnienie, dostęp do bezprzewodowego internetu, a także dobrej klasy urządzenia audiowizualne i multimedialne, jak rzutniki, projektory, flipcharty czy ekrany. W obiekcie znajduje się 300 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych pokojach oraz profesjonalne zaplecze gastronomiczne. Można tu więc organizować nawet kilkudniowe wydarzenia, a uczestnicy mogą korzystać ze wszystkich hotelowych atrakcji.

Hotel Gołębiewski

Hotel Gołebiewski
wnętrza Hotel Gołebiewski

Dane teleadresowe
ul. Mrągowska 34, 11-730 Mikołajki
tel. 87 42 90 700
Największa sala konferencyjna: 1400
Liczba miejsc noclegowych: 1334

Hotel Gołębiewski w Mikołajkach od lat przyciąga nie tylko turystów, ale również klientów biznesowych. Obiekt posiada duże, rozbudowane i kompleksowo wyposażone centrum kongresowe, które spełnia oczekiwania wszystkich organizatorów konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych i innych branżowych eventów. W obiekcie znajduje się 20 świetnie przygotowanych sal konferencyjnych o różnej wielkością. Największa z nich pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 1400 osób. Sale są zaciemniane, klimatyzowane, a także posiadają dobrej klasy sprzęt audiowizualny i multimedialny. Dodatkowo zaplecze techniczne oferuje cały szereg udogodnień, dzięki którym ułatwione będzie poprowadzenie każdego wydarzenia. Hotel Gołębiewski posiada świetne zaplecze gastronomiczne i noclegowe. Będzie więc idealnym miejscem na zorganizowanie zarówno niewielkiego wydarzenia, jak i sporego eventu na naprawdę sporą skalę.

Hotel Santa Monica

Hotel santa monica
Hotel Santa Monica Mazury

Dane teleadresowe
ul. Jana Pawła II 3 11-730 Mikołajki
tel. 87 420 70 57
Największa sala konferencyjna: 70
Liczba miejsc noclegowych: 44

W poszukiwaniu miejsca na kameralną konferencję na Mazurach warto zajrzeć do oferty Hotelu Santa Monica. Obiekt dysponuje trzema salami konferencyjnymi, z których największa może pomieścić 70 osób. Sale są jasne, przestronne, posiadają oświetlenie z możliwością zaciemnienia, a także szereg urządzeń konferencyjnych, które ułatwiają poprowadzenie każdego spotkania. Hotel znajduje się w pobliżu wioski żeglarskiej w Mikołajkach. Uczestnicy konferencji mogą więc po godzinach lub w przerwie między spotkaniami korzystać z wielu turystycznych atrakcji. Hotel Santa Monica posiada profesjonalne zaplecze gastronomiczne, a hotelowa restauracja przygotowuje oprawę kulinarną wydarzeń zgodną z zapotrzebowaniem organizatorów. Istnieje również możliwość zakwaterowania uczestników w eleganckich pokojach. W obiekcie można więc organizować nawet kilkudniowe wydarzenia.

Stacja Badawcza Instytutu Nenckiego w Mikołajkach

Stacja Badawcza
Stacja Badawcza Sala

Dane teleadresowe
ul. Leśna 13, 11-730 Mikołajki
tel. 87 42 16 051
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Liczba miejsc noclegowych: 49

Stacja Badawcza Instytutu Nenckiego w Mikołajkach dysponuje jedną, ale przestronną i jasną salą konferencyjną na 50 osób. Można więc tu organizować kameralne konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe czy integracyjne, które można połączyć z korzystaniem z atrakcji turystycznych Mikołajek i całego regionu. Sala konferencyjna jest doskonale wyposażona, posiada profesjonalne oświetlenie i klimatyzację, a także dostęp do nowoczesnych urządzeń multimedialnych. W obiekcie można organizować kilkudniowe wydarzenia. Stacja posiada 49 miejsc noclegowych, w tym 17 miejsc w pokojach całorocznych oraz 32 miejsca w sezonowych domkach. Dlatego też najlepszym terminem na organizowanie wydarzeń branżowych w tym miejscu jest sezon letni, gdy można w pełni korzystać ze wszystkich atrakcji i udogodnień.

Hotel Amax

Dane teleadresowe
Aleja Spacerowa 7, 11-730 Mikołajki
Największa sala konferencyjna: 80
Liczba miejsc noclegowych: 80

Hotel Amax
Wnętrza Amax

Planując wypoczynek na Mazurach, odwiedzenie Mikołajek czy organizację wydarzeń firmowych nad jeziorem, warto odwiedzić Hotel Amax. Z myślą o Gościach biznesowych stworzono profesjonalne centrum szkoleniowo-kongresowe, wyposażone w sale konferencyjną z widokiem na jezioro i prywatnym tarasem, mogącą gościć 80 słuchaczy, salę wykładowo-szkoleniową dla kilkunastu uczestników i część plenerową idealną podczas promocji i eventów firmowych. W hotelu może gościć jednorazowo 80 osób w pokojach, apartamentach i willach apartamentowych, zapewniając najlepsze warunki wypoczynku i spokojne miejsce pracy. Restauracja w Zatoce to połączenie kuchni europejskiej z regionalnym smakiem i darami natury pochodzącymi z pobliskich lasów i jezior. Hotelowa Wędzarnia zaprasza do skosztowania przygotowywanych własnoręcznie mięs, ryb i regionalnych serów. Hotel dysponuje własnym portem jachtowym oraz rozbudowaną strefą SPA & Wellness, która zadba o zdrowie i urodę Gości. Zaciszna okolica i łatwy dojazd są dodatkowymi atutami Hotelu Amax, położonego w centrum szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Stare Sady Port & Chillout

Hotel Stare Sady Port & Chillout
Czerwona Sala Konferencyjna

Dane teleadresowe
Stare Sady 13F, 11-730 Mikołajki
Największa sala konferencyjna: 200
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 250

Stare Sady Port & Chillout to miejsce, które znają turyści, przede wszystkim żeglarze korzystający z bogatej oferty klubu żeglarskiego. Obiekt jest jednak popularny również wśród klientów biznesowych, którzy cenią wysoki poziom obsługi, nowoczesne, komfortowo wyposażone wnętrza, a także możliwość dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb. Organizując konferencję, szkolenie czy spotkanie biznesowe w Stare Sady Port & Chillout można liczyć na doskonale przygotowane miejsca, pełen zestaw urządzeń multimedialnych i audiowizualnych, a także wsparcie doświadczonej obsługi. Organizatorzy mogą skorzysta c z oferty kuchni przygotowującej serwisy kawowe oraz większe posiłki. Jest też możliwość zakwaterowania uczestników w eleganckich apartamentach. Bez względu na to, czy planują Państwo większą, czy bardziej kameralną imprezę, Stare Sady Port & Chillout z pewnością pod każdym względem spełnią wymagania.


Data publikacji: 27.08.2021

Najnowsze newsy branżowe - warmińsko-mazurskie

Nasi partnerzy