img

Sale konferencyjne na Warmii i Mazurach w Olsztynie

Olsztyn

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego i jednocześnie największym miastem tego regionu. Zajmuje powierzchnię około 88 kilometrów kwadratowych, a mieszka tu ponad 170 tysięcy mieszkańców. Miasto i gmina Olsztyn położone są na Pojezierzu Olsztyńskim. Olsztyn i okolice słyną przede wszystkim z lasów – aż 20 procent powierzchni miasta zajmuje kompleks lasu Miejskiego. Olsztyn jest również doskonale rozwiniętym ośrodkiem akademickim, biznesowym, a także turystycznym.

W mieście i okolicach funkcjonuje doskonała infrastruktura hoteli i pensjonatów, które są przygotowane na przyjmowanie dużej liczby gości indywidualnych i biznesowych. Miasto jest też popularne wśród turystów, którzy wybierają się na zwiedzanie Warmii i Mazur. Doskonałe obiekty konferencyjne znajdziemy zarówno w ścisłym centrum miasta, jak i nieco na jego obrzeżach. Organizatorzy wydarzeń branżowych z pewnością znajdą więc coś na miarę indywidualnych oczekiwań.

 

1. Omega Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Sielska 4a, 10-802 Olsztyn
tel. 89 522 05 00
Największa sala konferencyjna: 580 osób
Liczba miejsc noclegowych: 220
Zobacz więcej: Omega Hotel lub Sale konferencyjne Omega Hotel.

Omega Hotel
Omega Hotel Sala

Hotel Omega w Olsztynie położony jest w niezwykłej lokalizacji tuż nad jeziorem z doskonałą infrastrukturą dla turystów, a także przy trasie wylotowej z miasta. Jest doskonale skomunikowany zarówno z innymi dzielnicami miasta, jak i innymi miastami.

Organizacja konferencji w Hotelu Omega to propozycja dla klientów poszukujących obiektu na najwyższym poziomie, posiadającego doświadczenie w przygotowywaniu tego typu imprez. W ofercie hotelowego centrum konferencyjnego jest 7 przestronnych, nowoczesnych sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. Sale można dowolnie łączyć i dzielić, a największa uzyskana w ten sposób powierzchnia pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 580 osób.

Centrum konferencyjne jest świetnie zaprojektowane i wyposażone w najnowsze sprzęty i urządzenia. Do dyspozycji organizatorów konferencji i szkoleń są flipcharty, rzutniki, projektory, tablice multimedialne, a także dostęp do bezprzewodowego internetu na terenie całego obiektu.

 

2. Koszary Funka

Dane teleadresowe:
ul. Kasprowicza 4, 10-220 Olsztyn
tel. 89 722 12 40
Największa sala konferencyjna: 45 osób
Liczba miejsc noclegowych: 0
Zobacz więcej: Koszary Funka lub Sale konferencyjne Koszary Funka.

Koszary Funka
Koszary Funka Sala

Koszary Funka to nowoczesny, industrialny obiekt powstały w zaadaptowanych budynkach po dawnych koszarach wojskowych. Świetny dojazd oraz dobra lokalizacja w pobliżu centrum miasta to gwarancja zorganizowania udanego wydarzenia.

W centrum konferencyjnym obiektu znajduje się siedem sal konferencyjnych, a w każdej z nich można zorganizować kameralną konferencję czy szkolenie na kilkadziesiąt osób. Dodatkowo możliwe jest wynajęcie sali bankietowej oraz powierzchni restauracji, co pozwala na stworzenie imprezy z doskonałym jedzeniem. Powierzchnia konferencyjna w Koszarach Funka jest świetnie wyposażona i zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Wszystkie sale konferencyjne są jasne, przestronne, ciekawie umeblowane. Posiadają dobre oświetlenie, klimatyzację, a także nowoczesny sprzęt konferencyjny. Do dyspozycji uczestników wydarzeń są między innymi tablice multimedialne, ekrany, flipcharty, rzutniki i projektory.

 

3. Hotel Przystań****

Dane teleadresowe:
ul. Żeglarska 4, 10-160 Olsztyn
tel. 89 651 90 00
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 300
Zobacz więcej: Hotel Przystań.

Hotel Przystań
Hotel Przystań Sala

Hotel Przystań w Olsztynie to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt położony tuż nad jeziorem. Nowoczesny dojazd, bogata infrastruktura i szereg dodatkowych atrakcji dla gości sprawiają, że hotel cieszy się ogromną popularnością wśród organizatorów konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych i branżowych eventów.

W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 12 przestronnych, jasnych sal o zróżnicowanej wielkości, wśród których największa pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 500 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane, posiadają dobre oświetlenie z możliwością zaciemnienia, a także duży wybór urządzeń i sprzętu konferencyjnego. Każda sala została tak zaprojektowana, aby można w niej było zorganizować zarówno konferencję, jak i elegancki bankiet.

O oprawę kulinarną wszystkich imprez dba hotelowa restauracja, oferująca dania kuchni regionalnej oraz wielu kuchni świata. Jest również możliwość noclegów w eleganckich i komfortowo urządzonych apartamentach, które spełniają wszelkie oczekiwania gości biznesowych.

 

4. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oddział w Olsztynie

Dane teleadresowe:
ul. 1 Maja 13, 10-117 Olsztyn
tel. 89 527 24 49
Największa sala konferencyjna: 30 osób
Liczba miejsc noclegowych: 0
Zobacz więcej: PTE w Olsztynie - sale konferencyjne.

PTE Olsztynstyle=
PTE Sala

Oferta Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Olsztynie to propozycja dla organizatorów niewielkich, kameralnych konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Sale szkoleniowe znajdują się w budynku w samym centrum miasta, doskonale skomunikowanym z innymi częściami Olsztyna oraz dworcem kolejowym.

W ofercie znajduje się 5 sal szkoleniowych, wśród których największa pomieści 30 osób. Jedna z sal to typowa pracownia komputerowa z 16 stanowiskami, gdzie można organizować szkolenia i warsztaty praktyczne. Wszystkie sale są dobrze wyposażone oraz posiadają podstawowy sprzęt audiowizualny.

Na życzenie organizatorów spotkań możliwe jest również przygotowanie cateringu w postaci serwisów kawowych, poczęstunków oraz obiadów. Jeśli ktoś szuka miejsca na kameralne spotkanie w centrum Olsztyna, sale Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego z pewnością spełnią wszystkie oczekiwania.

 

5. Hotel Na Skarpie**

Dane teleadresowe:
ul. Gietkowska 6A, 10-170 Olsztyn
tel. 89 526 92 11
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Liczba miejsc noclegowych: 148
Zobacz więcej: Hotel na Skarpie.

Hotel Na Skarpie
Hotel Na Skarpie Sala

Hotel Na Skarpie położony jest w atrakcyjnej dzielnicy Olsztyna, niedaleko starówki. Obiekt posiada dobrze przygotowane centrum konferencyjne, które z pewnością spełni oczekiwania organizatorów konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy branżowych eventów.

W ofercie znajdują się trzy sale konferencyjne o powierzchni od 35 do 75 metrów kwadratowych. W największej z nich można zorganizować spotkanie na 70 osób. Wszystkie sale są w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędne urządzenia audiowizualne i multimedialne.

Posiadają też klimatyzację, dobre oświetlenie oraz możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu. Hotel Na Skarpie posiada 148 miejsc noclegowych w wygodnych pokojach. Można więc organizować w nim nawet kilkudniowe wydarzenia. 

 

6. Hotel Wileński****

Dane teleadresowe:
ul. Ryszarda Knosały 5 11-041 Olsztyn
tel. 89 535 01 22
Największa sala konferencyjna: 155 osób
Liczba miejsc noclegowych: 58
Zobacz więcej: Hotel Wileński lub Sale konferencyjne Hotel Wileński.

Hotel Wileński
Hotel Wileński Sala

Hotel Wileński w Olsztynie to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt zlokalizowany w atrakcyjnej części miasta tuż obok starówki i największych olsztyńskich atrakcji. Hotel oferuje organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych i wydarzeń branżowych na najwyższym poziomie.

W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy 5 sal o zróżnicowanej wielkości, a także restaurację i możliwość zakwaterowania uczestników w komfortowych i eleganckich apartamentach. Sale konferencyjne są zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Są jasne, przestronne, klimatyzowane, posiadają dobre oświetlenie.

Do dyspozycji uczestników wydarzeń są nowoczesne urządzenia audiowizualne i multimedialne, dzięki którym każda konferencja będzie przebiegała sprawnie i bezproblemowo. W obiekcie można organizować wszystkie biznesowe spotkania, które potrzebują odpowiedniej oprawy.

 

7. Hotel Pirat** & SPA

Dane teleadresowe:
ul. Bałtycka 95, 10-180 Olsztyn
tel. 500 411 443
Największa sala konferencyjna: 100
Liczba miejsc noclegowych: 110
Zobacz więcej: Hotel Pirat.

Hotel Pirat
Hotel Pirat Sals

Doskonała propozycja dla rodzin szukających wypoczynku wśród lasów i jezior oraz organizatorów spotkań integracyjnych, wydarzeń firmowych i szkoleń pracowniczych. Goście biznesowi mogą skorzystać z Sali Kolumnowej dostosowanej do organizacji konferencji dla ponad 100 uczestników, mniejszej Sali Szkoleniowej i namiotu bankietowego o powierzchni 200 m2.

Hotel dysponuje 110 miejscami noclegowymi w 48 pokojach jedno i wieloosobowych oraz przestronnych pokojach rodzinnych, a dla szukających życia bliżej natury dostępny jest hotelowy camping. Restauracja Nie Lada Ryba, prezentuje odnowione menu po Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler z pysznym jesiotrem i sandaczem.

W hotelu dostępny jest największy nad jeziorem Ukiel basen rekreacyjny ze strefą dla dzieci, sauna i balia nad jeziorem, siłownia, Strefa Wellness & SPA, Centrum Masażu Wyspa Relaksu oraz wszystkie atrakcje związane z wypoczynkiem nad jeziorem. Obiekt położony jest w odległości kilkuminutowego spaceru od centrum Olsztyna, z dogodnym dojazdem, nad samym brzegiem jeziora Ukiel, w sercu Krainy Wielkich Jezior.

 

8. ABER Sp. z o.o.

Dane teleadresowe:
ul. Sprzętowa 3, 10-467 Olsztyn
tel. +48 89 538 71 48
Największa sala konferencyjna: 66
Liczba miejsc noclegowych: 0
Zobacz więcej: Aber Business Center.

Aber
Biura Aber

Aber Business Center to miejsce stworzone z myślą o organizatorach niewielkich konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Obiekt znajduje się w Olsztynie w dogodnej lokalizacji z dobrym dojazdem, ale z dala od centrum miasta. Do dyspozycji organizatorów konferencji są dwie sale, z których większa umożliwia przygotowanie wydarzenia na 66 osób.

W obu salach jest możliwość zmiany ustawienia, a także dopasowania wyposażenia do indywidualnych potrzeb wynajmujących. Uczestnicy mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt multimedialny, dobre nagłośnienie i oświetlenie, klimatyzację oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Jest również możliwość skorzystania z wielu dodatkowych usług, jak przygotowanie cateringu i serwisów kawowych.

Jeśli szukają Państwo dobrego miejsca na konferencję w Olsztynie, Aber Business Center na pewno spełni wszystkie oczekiwania. Wysoki poziom obsługi, oferta dopasowana do potrzeb oraz świetna lokalizacja gwarantują, że każde wydarzenie zorganizowane w tym miejscu będzie udane.


Data publikacji: 05.12.2022

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top