img

Sale konferencyjne na godziny w okolicy Rynku w Krakowie

Aby zapoznać się z pełna bazą sal konferencyjnych w pobliżu krakowskiego rynku, zachęcamy do sprawdzenia strony - sale konferencyjne w pobliżu Rynku w Krakowie - ponad 60 obiektów konferencyjnych w okolicach Rynku w Krakowie. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie małopolskim, zobacz - Konferencje w woj. małopolskim - ponad 400 obiektów konferencyjnych w województwie małopolskim.

Sale konferencyjne na godziny w okolicy Rynku w Krakowie:

Kraków Sala Konferencyjna

Cena za godzinę: 55 zł
Dzielnica: Stare Miasto

Kraków Sala Konferencyjna
Kraków Sala Konferencyjna

Położona w samym sercu Krakowa sala konferencyjna to propozycja dla osób poszukujących sprawdzonego miejsca na szkolenie, konferencję, spotkanie biznesowe, rozmowy rekrutacyjne i inne branżowe wydarzenia. Sala o powierzchni 50 metrów kwadratowych jest świeżo wyremontowana, wyposażona w nowoczesne sprzęty multimedialne, takie jak rzutnik, ekran, flipchart, internet sieciowy i bezprzewodowy, a także profesjonalny sprzęt nagłaśniający.

W zależności od układu miejsc, sala pomieści od 16 do 50 osób, można więc w niej zorganizować zarówno niewielkie, kameralne spotkanie, jak i większe szkolenie czy event branżowy. Sala znajduje się na krakowskim Starym Mieście w miejscu z dogodnym dojazdem zarówno autem, jak i komunikacją publiczną.

Jeśli poszukują Państwa miejsca, w którym można zorganizować spotkanie biznesowe na poziomie, ta lokalizacja będzie idealna i z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. Salę można wynajmować zarówno na godziny, jak i na całe dni w zależności od indywidualnych potrzeb.

Poznaj szczegóły oferty: Kraków Sala Konferencyjna

 

Kraków Sala Szkoleniowa Mała 2 Biznesowa

Cena za godzinę: 45 zł
Dzielnica: Stare Miasto

Kraków Sala Szkoleniowa Mała 2 Biznesowa
Kraków Sala Szkoleniowa Mała 2 Biznesowa

Nieduża sala szkoleniowa idealnie sprawdzi się w przypadku kameralnych spotkań biznesowych, rozmów rekrutacyjnych, niewielkich szkoleń oraz innych wydarzeń branżowych. W układzie teatralnym sala pomieści 18 osób, w innych układach – o kilka osób mniej. Sala jest nowoczesna, wyremontowana, a także wyposażona we wszystkie urządzenia niezbędne w trakcie spotkań biznesowych.

Do dyspozycji wynajmujących jest sprzęt multimedialny, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Sala znajduje się w dogodnej lokalizacji na krakowskim Starym Mieście w pobliżu Bazyliki Mariackiej, ale również Dworca Głównego. W jej otoczeniu znajduje się sporo atrakcji turystycznych, a także restauracji i innych lokali gastronomicznych.

Salę można wynajmować zarówno na godziny, jak i na całe dni, dzięki czemu można dopasować opcję wynajmu w zależności od potrzeb. Sprawdzone, dobrze wyposażone miejsce to gwarancja udanego i owocnego każdego spotkania biznesowego.

Poznaj szczegóły oferty: Kraków Sala Szkoleniowa Mała 2 Biznesowa

 

Kraków 2 Konferencyjna

Cena za godzinę: 35 zł
Dzielnica: Kazimierz

Kraków 2 Konferencyjna
Kraków 2 Konferencyjna

Jeśli szukają Państwo nowoczesnej i funkcjonalnej sali konferencyjnej, idealnej do zorganizowania spotkania biznesowego czy niewielkiego szkolenia, ta oferta z pewnością spełni oczekiwania. Nieduża, ale przestronna i świetnie wyposażona sala konferencyjna, położona na krakowskim Kazimierzu to propozycja dla osób szukających miejsca sprawdzonego i cieszącego się dużą popularnością.

Sala przeznaczona jest na niewielkie spotkania – w układzie teatralnym pomieści 16 osób, w innych układach – o kilka osób mniej. Na wyposażeniu znajdziemy takie urządzenia, jak telewizor, DVD, flipchart, tablica suchościeralna, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Jest więc tu wszystko, co jest niezbędne do dobrego poprowadzenia każdego spotkania. Dużym atutem tego miejsca jest również świetna lokalizacja i dobra komunikacja z innymi dzielnicami Krakowa.

W pobliżu obiektu sporo jest atrakcji turystycznych oraz dużej i małej gastronomii, co dodatkowo poprawia atrakcyjność miejsca. Sala dostępna jest na godziny, można również wynająć ją na cały dzień.

Poznaj szczegóły oferty: Kraków 2 Konferencyjna

 

Kraków Java Szkoleniowa

Cena za godzinę: 30 zł
Dzielnica: Stare Miasto

Kraków Java Szkoleniowa
Kraków Java Szkoleniowa

Sala szkoleniowa o powierzchni 25 metrów kwadratowych jest idealna do prowadzenia niewielkich spotkań biznesowych, rozmów rekrutacyjnych czy kameralnych szkoleń. W układzie szkolnym oraz teatralnym może pomieścić 12 osób. Pomieszczenie znajduje się na trzecim piętrze budynku znajdującego się w doskonałej lokalizacji w centrum Krakowa.

Obiekt jest świetnie skomunikowany z innymi dzielnicami miasta, blisko stąd do przystanków tramwajowych i Dworca Głównego. Na wyposażeniu sali znajduje się nowoczesny sprzęt multimedialny, między innymi flipchart i rzutnik, a także dostęp do bezprzewodowego internetu.

Salę można wynająć na kilka godzin lub na cały dzień, w zależności od indywidualnych potrzeb organizatorów. W ofercie znajduje się również możliwość organizacji przerwy kawowej dla wszystkich uczestników. Jeśli poszukują Państwo miejsca na kameralne, spokojne spotkanie, sala z pewnością spełni wszystkie oczekiwania.

Poznaj szczegóły oferty: Kraków Java Szkoleniowa

 

Kraków 1 Konferencyjna

Cena za godzinę: 50 zł
Dzielnica: Stare Miasto

Kraków Sala Konferencyjna
Kraków Sala Konferencyjna

Nowoczesna sala konferencyjna urządzona w lekko industrialnym klimacie położona jest w samym sercu Krakowa, dzięki czemu bez problemu można do niej dotrzeć zarówno autem, jak i komunikacją miejską. Sala urządzona jest w najwyższym standardzie z najwyższą dbałością o wszystkie udogodnienia przydatne w czasie spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń.

W zależności od ustawienia w pomieszczeniu można zorganizować spotkanie na kilkanaście do 40 osób. Sala jest jasna, przestronna, klimatyzowana, posiada wygodne meble oraz sprzęty multimedialne, takie jak telewizor, odtwarzacz DVD czy internet sieciowy i bezprzewodowy. Jest również tablica suchościeralna i flipchart.

Wynajmujący mogą skorzystać z usług dodatkowych, takich jak organizacja cateringu, dostawienie dodatkowego sprzętu czy druk materiałów. Salę konferencyjną można wynajmować zarówno na godziny, jak i na całe dni. Z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów spotkań biznesowych.

Poznaj szczegóły oferty: Kraków 1 Konferencyjna

 

Kraków Python Szkoleniowa

Cena za godzinę: 30 zł
Dzielnica: Stare Miasto

Kraków Sala Konferencyjna
Kraków Python Szkoleniowa

Jeśli szukają Państwo eleganckiej, dobrze wyposażonej sali konferencyjnej na organizację kameralnego spotkania, ta sala z pewnością będzie idealna. Pomieszczenie o powierzchni 22 metrów kwadratowych znajduje się w budynku zlokalizowanym w samym centrum starego Krakowa, dzięki czemu można tu bezproblemowo dojechać autem, komunikacją miejską czy pociągiem.

Sala pomieści maksymalnie 10 osób, jest więc doskonała na niewielkie szkolenia czy rozmowy biznesowe. W pomieszczeniu znajdują się wszystkie niezbędne sprzęty do profesjonalnego poprowadzenia spotkania – flipchart, rzutnik, a także dostęp do bezprzewodowego internetu.

Układ sali można zmieniać w zależności od potrzeb, jest również możliwość dostawienia dodatkowego sprzętu. Osoby korzystające z wynajmu mogą także zamówić usługi cateringowe oraz szereg dodatkowych usług, o których trzeba poinformować już na etapie rezerwacji miejsca. Salę można wynająć na pojedyncze godziny, a także na całe dni.

Poznaj szczegóły oferty: Kraków Python Szkoleniowa

 

Kraków Konferencyjna Szkoleniowa

Cena za godzinę: 45 zł
Dzielnica: Stare Miasto

Kraków Sala Konferencyjna
Kraków Python Szkoleniowa

Doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących Sali szkoleniowej, miejsca do przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej czy gabinetu na spotkanie biznesowe w samym centrum Krakowa. Oferowana sala o powierzchni 17 m2, z powodzeniem może Gościc 12 uczestników spotkania przy teatralnym układzie lub 8 osób przy stole konferencyjnym.

Nowoczesna, klimatyzowana sala, zapewnia dostęp do światła dziennego jak i sztuczne oświetlenie. Sala konferencyjna została wyposażona w niezbędne podczas szkolenia czy prezentacji urządzenia, takie jak tablica flipchart, duży 50 calowy telewizor, dobrej jakości Internet bezprzewodowy WiFi i stałe, sieciowe łącze internetowe.

Dużym udogodnieniem jest możliwość wynajęcia Sali na krótszy okres czasu, co jest bardzo wygodne podczas nieplanowanych spotkań, czy krótkich wystąpień firmowych. Organizator daje możliwość całodniowego wynajmu Sali jak i skorzystania z cennika godzinowego. Budynek położony jest w samym centrum Starego Miasta w pobliżu licznych restauracji, hoteli, pokoi gościnnych i największych atrakcji turystycznych i rekreacyjnych Krakowa.

Poznaj szczegóły oferty: Kraków Konferencyjna Szkoleniowa

 

Kraków 3 Szkoleniowa

Cena za godzinę: 25 zł
Dzielnica: Stare Miasto

Kraków Sala Konferencyjna
Kraków Python Szkoleniowa

Kraków 3 Szkoleniowa, to doskonałe rozwiązanie dla organizatorów szkoleń w wąskim gronie, rozmów kwalifikacyjnych, dyskretnych negocjacji i spotkań biznesowych. Oferta obejmuje kameralną salę spotkań firmowych, doskonałą dla 8 uczestników, wyposażoną w suchościeralną tablicę flipchart, stół konferencyjny i wygodne krzesła gabinetowe.

Prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i osoby nieposiadające stałego gabinetu firmowego, mogą zorganizować każde formalne spotkanie z kontrahentem lub rekrutację, korzystając z oferty wynajmu Sali w rozliczeniu godzinowym, Budynek położony jest w słynnej dzielnicy kulturalnej Kazimierz, co może podnieść rangę każdego organizowanego spotkania.

W trakcie spotkań można skorzystać z usług cateringowych z przerwą kawą, drobnym poczęstunkiem lub pełnym dziennym wyżywieniem z lunchem biznesowym. W okolicy budynku znajduje się parking komunalny, słynne restauracje i liczne hotele, a do najciekawszych atrakcji Krakowa dotrzeć można podczas kilkuminutowego spaceru.

Poznaj szczegóły oferty: Kraków 3 Szkoleniowa.


Data publikacji: 15.07.2022

Najnowsze newsy branżowe - małopolskie

Nasi partnerzy