img

Sale konferencyjne na ponad 100 osób w Katowicach

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Katowicach zachęcamy do sprawdzenia strony - ponad 50 obiektów konferencyjnych w Katowicach. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie śląskim, zobacz obiekty konferencyjne w województwie śląskim.

Pożniej przedstawiamy najciekawsze sale konferencyjne na ponad 100 osób w Katowicach:

 

1. Centrum Rekreacyjno-Konferencyjne Club 99

Dane teleadresowe:
ul. Bracka 16 40-858 Katowice
tel. 32 258 24 26
Największa sala konferencyjna: 140 osób
Liczba miejsc noclegowych: -
Więcej informacji: Konferencje w Clubie 99.

1. Centrum Rekreacyjno-Konferencyjne Club 99
1. Centrum Rekreacyjno-Konferencyjne Club 99

Centrum Rekreacyjno-Konferencyjne Club 99 znajduje się w pobliżu Autostrady A4 Wrocław - Kraków i przy wylocie DTŚ. Dzięki temu można łatwo dojechać do centrum. Miejsce to idealnie nadaje się na różnego typu spotkania biznesowe.

Znajdują się tu trzy komfortowe sale konferencyjne. Pomieszczenia wyposażone są w profesjonalny i nowoczesny sprzęt: rzutniki, projektory, flipchart, ekrany oraz dostęp do Internetu. Dodatkowo jest tu dostęp do światła dziennego oraz klimatyzacja idealna na cieplejsze dni.

Spotkania odbywają się w najwyższym standardzie usług wraz z pomocą profesjonalnego personelu. Club 99 oferuje przerwy kawowe podczas spotkań. Dodatkowo obiekt dysponuje bardzo rozległym i bezpłatnym parkingiem.

 

2. Hotel Katowice***

Dane teleadresowe:
ul. Al. Korfantego 9 40-951 Katowice
tel. +48 536919060
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 269
Więcej informacji: Hotel Katowice - Konferencje.

2. Hotel Katowice***
2. Hotel Katowice***

Hotel Katowice położony jest w centrum miasta. W bliskim sąsiedztwie znajduje się: popularny Spodek i Rondo Generała Ziętka. Ta doskonała lokalizacja sprawia, iż można tu zorganizować doskonałe spotkanie biznesowe, mniejsze i większe konferencje oraz szkolenia oraz skorzystać z oferty noclegowej.

Przestrzeń konferencyjna składa się z czterech przestronnych sal konferencyjno-szkoleniowych. Największa z nich mieści 150 uczestników spotkania. Pomieszczenia posiadają profesjonalne wyposażenie konferencyjne, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja.

Spotkania odbywają się według indywidualnych potrzeb klientów. Wykwalifikowany personel służy pomocą podczas każdego wydarzenia. Do dyspozycji gości jest przestronny parking. Hotel oferuje przerwy kawowe.

 

3. Quality Silesian Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Szybowcowa 1A , 40-502 Katowice
tel. 32 606 88 00
Największa sala konferencyjna: 140 osób
Liczba miejsc noclegowych: 151
Więcej informacji: Silesian Hotel - Konferencje.

3. Quality Silesian Hotel***
3. Quality Silesian Hotel***

Quality Silesian Hotel, to komfortowy hotel biznesowo-turystyczny, o doskonałej lokalizacji i jednocześnie kompleksowe centrum konferencyjne-szkoleniowe, przygotowane do realizacji każdego rodzaju spotkań firmowych kursów czy kongresów korporacyjnych.

W hotelu Goście biznesowi mają dostęp do 7 niezależnych sal konferencyjnych, które dzięki systemowi przesuwnych ścian, mogą tworzyć autonomiczne pomieszczenia szkoleniowo-konferencyjne lub łączyć się w większe pomieszczenie, doskonale przystosowane do przyjęcia nawet 140 słuchaczy. Urządzenia konferencyjne, rzutniki multimedialne, projektory, niezależne nagłośnienie i szybki internet sieciowy oraz bezprzewodowy, pozwolą zorganizować każdego rodzaju szkolenia, kursy, konferencje czy prezentacje multimedialne. Dla bardziej kameralnych spotkań i negocjacji kierowniczych, dostępne są Gabinety VIP.

Dodatkowym atutem hotelu są szerokie usługi gastronomiczne, możliwość organizacji imprez integracyjnych towarzyszących konferencjom oraz dostęp do Wellness Center z basenem, saunarium, jacuzzi i salą fitness z wyposażoną siłownią.

 

4. Euro-Centrum Park Przemysłowy

Dane teleadresowe:
ul. Ligocka 103 , 40-568 Katowice
tel. 32 783 43 00
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba miejsc noclegowych: 0
Zobacz więcej: Konferencje w Euro-Centrum.

4. Euro-Centrum Park Przemysłowy
4. Euro-Centrum Park Przemysłowy

Euro-Centrum Park Przemysłowy, to nowoczesne przestrzenie biurowe, kładące duży nacisk na energooszczędność. Kompleks dysponuje profesjonalnymi salami konferencyjnymi, wykorzystywanymi w trakcie szkoleń i kongresów firmowych.

Nowoczesny, ekologiczny budynek, zlokalizowany jest w historycznej dzielnicy Katowic – Stara Ligota, w towarzystwie Parku Naukowo-Technicznego i licznych Instytucji biznesowych. Goście korporacyjni i organizatorzy szkoleń i konferencji, mają do dyspozycji 2 profesjonalnie przygotowane i wyposażone w cyfrowe urządzenia audiowizualne i niezbędny sprzęt sale konferencyjno szkoleniowe.

Pomieszczenia mogą być wykorzystywane w trakcie kursów, audytów, rozmów rekrutacyjnych i seminariów przeznaczonych dla 60 słuchaczy, lub większe pomieszczenie, sprawdzające się podczas kongresów i większych konferencji gromadzących nawet 120 zaproszonych Gości. Na terenie obiektu funkcjonuje ponad 100 przedsiębiorstw, co ułatwia kontakty biznesowe, a dodatkowo każde spotkanie może być uzupełnione oprawą cateringową przez działającą w gmachu restaurację, która organizuje również spotkania integracyjne, rauty firmowe i wystawne biesiady dla uczestników wydarzeń firmowych.

 

5. Hotel Campanile Katowice***

Dane teleadresowe:
ul. Sowińskiego 48, 40-018 Katowice
tel. 22 307 23 37
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 154
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Campanile Katowice.

5. Hotel Campanile Katowice***
5. Hotel Campanile Katowice***

Katowicki Hotel Campanile, to doskonały hotel biznesowo-konferencyjny o dogodnej lokalizacji, położony 1 km od centrum miasta, w pobliżu zjazdu z Autostrady A4, zapewniający wygodny dojazd do obiektu.

Planując spotkanie biznesowe, rekrutację pracowników, szkolenie czy konferencję korporacyjną, można w tym celu wybrać jedną z 4 sal konferencyjno-szkoleniowych Hotelu Campanile Katowice. Możliwość łączenia i swobodnego rozdzielania powierzchni konferencyjnych, stwarza nieograniczone możliwości aranżacyjne, umożliwiając przeprowadzenie kilku spotkań jednocześnie, lub dużej konferencji zaplanowanej dla 150 uczestników. Nowoczesny wystrój, cyfrowe urządzenia audiowizualne i sprzęt konferencyjny, pozwolą zrealizować nawet wymagające wydarzenia i eventy firmowe.

W hotelu można przeprowadzić również bardziej kameralne spotkania biznesowe z zachowaniem dyskrecji dla wąskiego grona Gości, przestrzeń konferencyjna zajmuje osobne, wydzielone piętro. Goście konferencyjni, mogą skorzystać z urozmaiconego menu w trakcie wydarzeń i eventów, zorganizować bankiet w hotelowej restauracji, obejrzeć zmagania sportowe w przytulnym Barze lub zaplanować imprezę integracyjną w hotelowym ogródku letnim.

 

6. KOMPLEKS "OPOLSKA 22"

Dane teleadresowe:
ul. Opolska 22, 40-084 Katowice
tel. 32 788 99 99
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 0
Zobacz więcej: Konferencje w Opolska 22.

6. KOMPLEKS "OPOLSKA 22"
6. KOMPLEKS "OPOLSKA 22"

Nowoczesny biurowiec Kompleks „Opolska22”, położony jest w ścisłym centrum Katowic w sąsiedztwie głównych węzłów komunikacyjnych, zapewniając wygodny dojazd do Dworca PKP, Autostrady A4 i Drogowej Trasy Średnicowej, łączącej główne aglomeracje Górnego Śląska.

Kompleksowo wyposażony budynek biurowo-usługowy, to również atrakcyjna lokalizacja, umożliwiająca przeprowadzenie szkoleń firmowych, audytów, spotkań o charakterze biznesowym, seminariów i rozbudowanych konferencji. W obiekcie dostępnych jest 7 sal kongresowo-szkoleniowych o zróżnicowanej powierzchni, umożliwiające łączenie sąsiadujących przestrzeni, co daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Dostępne są zarówno sale przeznaczone dla kilkuosobowych zespołów, stworzone z myślą o rozmowach rekrutacyjnych i kameralnych negocjacjach handlowych, duże sale warsztatowo-seminaryjne oraz sala kongresowa przeznaczona dla 180 słuchaczy.

Infrastruktura konferencyjna, zapewnia nowoczesny sprzęt wykorzystywany przy pokazach multimedialnych i zaawansowanych prezentacjach, nowatorskie rozwiązania informatyczne i mobilne systemy nagłośnieniowe. Zarówno kilkugodzinne spotkania biznesowe, jak i całodniowe kongresy, mogą zostać urozmaicone oprawą gastronomiczną ze zróżnicowanym menu, od przerw kawowych z drobnymi przekąskami, po obiady biznesowe i biesiady integracyjne.


Data publikacji: 16.05.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top