img

Sale konferencyjne na ponad 100 osób w Łodzi

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Łodzi zachęcamy do sprawdzenia ponad 80 obiektów konferencyjnych w Łodzi. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie łódzkim, zobacz obiekty konferencyjne w województwie łódzkim.

Pożniej przedstawiamy najciekawsze sale konferencyjne w Łodzi:

 

1. Hotel Tobaco***

Dane teleadresowe:
ul. Kopernika 64, 90-553 Łódź
tel. 42 207 07 07
Największa sala konferencyjna: 130 osób
Ilość miejsc noclegowych: 184
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Tobaco lub Hotel Tobaco - sale konferencyjne.

1. Hotel Tobaco***
1. Hotel Tobaco***

Ten obiekt znajduje się w samym centrum Łodzi, dzięki czemu nie tylko odjazd tu jest ułatwiony, ale to także doskonała baza wypadowa, aby w wolnym czasie poznać lepiej to klimatyczne miasto z bogatą historią. Do dyspozycji gości jest 115 dobrze wyposażonych pokoi.

Hotel Tobaco posiada bardzo dobrze zagospodarowaną przestrzeń konferencyjną. Składa się na nią aż 7 sal, a dodatkowym atutem jest możliwość dopasowania ich układu do charakteru danego wydarzenia. Sale świetnie nadają się na bardziej kameralne narady czy spotkania, a także na bardziej liczne warsztaty czy szkolenia. Sale są przeznaczone dla od 18 do aż 130 osób.

Sale posiadają nowoczesne zaplecze audiowizualne i nagłośnienie, co ułatwia prowadzenie każdego wydarzenia. Warto skorzystać z bogatej oferty bufetów kawowych. Można tu także urządzić przyjęcia czy bankiety, a doskonałe dania jakie są tu serwowane z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających.

 

2. Boutique Hotel's III Lodz***

Dane teleadresowe:
al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 10/14, 90-368 Łódź
tel. 512 201 090
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Ilość miejsc noclegowych: 131
Zobacz więcej:Konferencje w Boutique Hotel's III Lodz.

2. Boutique Hotel's III Lodz***
2. Boutique Hotel's III Lodz***

Boutique Hotel w Łodzi jest miejscem o doskonałej lokalizacji. Znajduje sie zaledwie 200 metrów od najpopularniejszej ulicy Piotrowskiej. To świetne miejsce do spacerowania, odwiedzenia kawiarni i restauracji czy zakupów, w licznych butikach. Hotel posiada 131 miejsc noclegowych, a pokoje są urządzone z dużym wyczuciem stylu.

Część konferencyjna tego hotelu mieści się w osobnym budynku, zaledwie 10 metrów dalej. Oddzielenie części wypoczynkowej i noclegowej, od miejsca pracy to doskonałe rozwiązanie, które zapewnia komfort wszystkim gościom, a także uczestnikom wydarzeń. Sale posiadają także niezależny węzeł sanitarny. Zaplecze konferencyjne składa się z 5 sal, które są przeznaczone dla od 16 do aż 150 uczestników. Możliwość różnego układu sali to możliwość idealnego dopasowania do charakteru danego eventu. W organizacji chętnie pomogą doświadczenie pracownicy. Warto skorzystać także z bogatej oferty cateringowej.

W hotelu do dyspozycji gości jest także sauna, w której można zregenerować się po całym dniu pracy czy zwiedzania.

 

3. Forum76 Business Centre

Dane teleadresowe:
al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 76, 90-330 Łódź
tel. 608 642 485
Największa sala konferencyjna: 190 osób
Ilość miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: Konferencje w Forum76 Business Centre.

3. Forum76 Business Centre
3. Forum76 Business Centre

Forum76 Business Centre to nowoczesny obiekt, który spełnia najwyższe standardy. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów, a także dbałość o najmniejszy szczegół przy urządzaniu wnętrz jest to od razu widoczne. Stworzono tu doskonałą przestrzeń do pracy, spotkań, konferencji. Dogodna lokalizacja i prestiżowy wygląd sprawiają, że doda to charakteru każdemu wydarzeniu, jakie się tu odbędzie.

Centrum konferencyjne składa się z trzech sal. Zastosowano to nowoczesne rozwiązanie, jaki jest mobilny system ścian. Dzięki temu sale można łączyć, co z kolei przekłada się na większą przestrzeń. Z powodzeniem można tu zorganizować konferencje czy szkolenia dla od 40 do nawet 190 osób. Nie tylko same sale, ale także wyposażenie techniczne zasługują na wyróżnienie. Nowoczesne sprzęty, jakie się tu znajdują znacznie ułatwiają przebieg każdego wydarzenia. 

W pobliżu obiektu znajduje się wiele hoteli, które oferują usługi noclegowe na wysokim poziomie.

 

4. Campanille Łódź***

Dane teleadresowe:
Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 27, 90-307 Łódź
tel. 22 307 23 37
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Ilość miejsc noclegowych: 208
Zobacz więcej: Konferencje w Campanille Łódź lub Campanille Łódź - sale konferencyjne.

4. Campanille Łódź***
4. Campanille Łódź***

Hotel Campanille Łódź to miejsce doskonałe zarówno podczas pobytu indywidualnego, jak i podczas wyjazdów biznesowych. Hotel posiada 104 pokoje, które są urządzone w prostym, nowoczesnym stylu. W pokojach znajdują się zestawy do parzenia kawy i herbaty, a także miejsce do pracy, co na pewno docenią goście biznesowi.

W tym obiekcie znajdują się trzy bardzo dobrze wyposażone sale konferencyjne. Jest także Business Room, który idealnie sprawdzi się na spotkania czy rekrutacje. Sale posiadają nowoczesny system mobilnych ścian, dzięki czemu można je ze sobą łączyć. Sale w standardzie mieszczą od 25 do 50 osób, ale po ich połączeniu można uzyskać miejsca na konferencję nawet dla 120 uczestników.

W tym hotelu serwowane są także doskonałe dania kuchni polskiej i europejskiej. W czasie szkolenia warto skorzystać z opcji bufetu kawowego. Po wydarzeniu warto zaprosić uczestników na kolację, co daje możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych.


Data publikacji: 26.09.2022

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top