img

Sale konferencyjne na ponad 200 osób w Katowicach

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Katowicach zachęcamy do sprawdzenia strony - ponad 50 obiektów konferencyjnych w Katowicach. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie śląskim, zobacz obiekty konferencyjne w województwie śląskim.

Pożniej przedstawiamy najciekawsze sale konferencyjne na ponad 200 osób w Katowicach:

 

1. Centrum Konferencyjne Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego 

Dane teleadresowe:
ul. Jordana 18 40-043 Katowice
tel. +48 519 512 959
Największa sala konferencyjna: 214 osób
Liczba miejsc noclegowych: -
Więcej informacji: Konferencje w Centrum Konferencyjnym WTUŚ.

1. Centrum Konferencyjne Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego 
1. Centrum Konferencyjne Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego 

Centrum Konferencyjne Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego położone jest przy ulicy Jordana 18 w Katowicach. Nowoczesny budynek posiada profesjonalną przestrzeń konferencyjną. Można tu zorganizować konferencje, szkolenie oraz inne spotkanie biznesowe w zależności od potrzeb klientów.

Znajduje się tu dwanaście sal mieszczących od 10 do 214 osób. Pomieszczenia wyposażone są w profesjonalny sprzęt: nagłośnianie, Internet, scena, projektor, ekran, flipchart. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja idealnie nadająca się na cieplejsze dni.

Wszystko odbywa się według najwyższych standardów usług. Goście mogą liczyć na pomoc działy rezerwacji sal. Łatwy dojazd i przestronne wnętrze zapewnia idealne spotkania z sukcesem.

 

2. Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Dane teleadresowe:
ul. Techników 9 40-326 Katowice
tel. +48 605 190 064
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: -
Więcej informacji: Konferencje w SWPS Katowice.

2. Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
2. Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Katowicach stanowi doskonałe zaplecze do organizowania wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń. Szkoła położona jest w odległości 5 km od centrum Katowic.

Miejsce to posiada 14 nowoczesnych sal wykładowych i seminaryjnych idealnie nadających się na konferencje. Największa z nich mieści 200 uczestników. Pomieszczenia wyposażone są w profesjonalny sprzęt konferencyjny: zaciemnienie regulowane, Internet, projektor, flipchart, tablica.

Spotkania odbywają się według indywidualnych potrzeb klientów. O wszystko dba koordynator wynajmu sal. Podczas spotkań zapewniony jest catering oraz przerwy kawowe. Przy budynku znajduje się parking na 50 aut.

 

3. Hotel Novotel Katowice Centrum****

Dane teleadresowe:
al. Roździeńskiego 16, 40-202 Katowice
tel. 32 200 44 44
Największa sala konferencyjna: 230 osób
Liczba miejsc noclegowych: 387
Więcej informacji: Konferencje w Novotel Katowice Centrum.

3. Hotel Novotel Katowice Centrum****
3. Hotel Novotel Katowice Centrum****

Komfortowy Hotel Novotel Katowice Centrum, jest doskonałą alternatywą dla organizatorów eventów firmowych, szkoleń i konferencji, poszukujących wysokiej klasy jakości usług.
Czterogwiazdkowy Hotel Novotel Katowice Centrum, przygotował doskonale wyposażone i nowoczesne Centrum Konferencyjne, zbudowane z 11 autonomicznych sal konferencyjnych, a dzięki modułowym systemom przesuwnych ścian, można łączyć i przedzielać sąsiadujące pomieszczenia, tworząc dodatkowe konfiguracje, najbardziej odpowiadające organizatorom.

W hotelu można zorganizować prestiżowe spotkania najwyższego szczebla rad nadzorczych i ścisłego kierownictwa, przeprowadzać audyty i szkolenia firmowe, pokazy multimedialne i prezentacje handlowe produktów, lub zaprosić nawet 230 osób na duży event, kongres czy konferencję. Komfortowe umeblowanie i najwyższej jakości sprzęt konferencyjny, w połączeniu z rozbudowanymi usługami dodatkowymi, to gwarancja sukcesu każdego wydarzenia.

Goście konferencyjni i biznesowi, mogą skorzystać z szerokiego wachlarza usług gastronomicznych, zrelaksować się w strefie SPA & Wellness z basenem, saunami i solarium, lub zaplanować bankiet integracyjny dla 120 biesiadników w hotelowej Sali Balowej.

 

4. Park Hotel Diament Katowice****

Dane teleadresowe:
ul. Wita Stwosza 37, 40-042 Katowice
tel. 32 720 00 00
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 364
Zobacz więcej: Konferencje w Park Hotel Diament.

4. Park Hotel Diament Katowice****
4. Park Hotel Diament Katowice****

Zapewniający doskonałą komunikację z lotniskami Pyrzowice i Balice, centrum miasta i dojazd do Autostrad A1 i A4 - Park Hotel Diament Katowice, to wyjątkowa propozycja dla Gości korporacyjnych i kontrahentów handlowych, planujących organizację spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji w Katowicach.

Czterogwiazdkowe wnętrza, najwyższa jakość usług hotelowych, doskonała lokalizacja i Centrum Konferencyjne oferujące 7 sal szkoleniowo-konferencyjnych, to propozycja Park Hotelu Diament Katowice. Oprócz stałych lokacji przestrzeni konferencyjnych, przy użyciu przesuwnych, dźwiękoszczelnych ścian działowych, można w łatwy sposób stworzyć 6 dodatkowych przestrzeni konferencyjnych i sal szkoleniowych.

W hotelu można przeprowadzać duże kongresy planowane nawet dla 250 uczestników, organizować jednocześnie kilka szkoleń, audytów i kursów dla kilkudziesięciu słuchaczy, lub kameralne spotkania biznesowo-polityczne dla wąskiego grona Gości. Prestiżowe wnętrza Park Hotelu Diament Katowice, komfortowe pokoje i Apartamenty oraz doskonała kuchnia hotelowej Restauracji Atmosfera, zapewnią niezapominane wrażenia dla Gości konferencyjnych.

 

5. Park Inn by Radisson Katowice****

Dane teleadresowe:
ul. Bytkowska 1a, 40-147 Katowice
tel. 32 721 11 11
Największa sala konferencyjna: 420 osób
Liczba miejsc noclegowych: 336
Zobacz więcej: Konferencje w Park Inn Katowice.

5. Park Inn by Radisson Katowice****
5. Park Inn by Radisson Katowice****

Zlokalizowany w sąsiedztwie Parku Śląskiego, katowicki Park Inn by Radisson Katowice, to jeden z najchętniej wybieranych na Górnym Śląsku hoteli, gdzie organizowane są prestiżowe konferencje naukowe, spotkania i eventy korporacyjne oraz najważniejsze konsultacje biznesowe.

Organizatorzy spotkań firmowych, kursów, szkoleń i dużych kongresów, mogą wybrać jedną z 12 sal szkoleniowo-konferencyjnych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny, szybkie łącza internetowe, ekrany multimedialne czy systemy zaciemniania pomieszczeń w trakcie prezentacji i pokazów. Modułowe pomieszczenia mogą być dzielone na mniejsze sale spotkań hybrydowych czy rozmów rekrutacyjnych, rozszerzając możliwości aranżacyjne Centrum Konferencyjnego. Podczas wyjątkowo kameralnych negocjacji biznesowych. 

Gościom udostępniane są prestiżowe gabinety i salony spotkań VIP. Każde pomieszczenie może być wyposażone w dodatkowe urządzenia na życzenie organizatorów, a spotkania mogą być objęte pełną obsługa gastronomiczną. Czterogwiazdkowe pokoje i wygodne Apartamenty, doskonała kuchnia Restauracji Kuchnia Otwarta, relaks w Centrum Fitness i najwyższej jakości standard usług hotelowych, mogą być dopełnieniem każdego spotkania biznesowego, wydarzenia firmowego czy nieformalnych biesiad integracyjnych.


Data publikacji: 16.05.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top