img

Sale konferencyjne na ponad 300 osób na Mazurach

Pragniesz zorganizować konferencję w urokliwym, a przede wszystkim cichym i spokojnym miejscu? Bliskość natury to jedno z ważniejszych kryteriów?

Jest takie miejsce w Polsce, gdzie w prosty sposób można połączyć komfort pracy z relaksem i odkrywaniem darów natury.Przedstawiamy ośrodki zlokalizowane na Pojezierzu Mazurskim dysponujące salami przygotowanymi na przyjęcie licznych grup zorganizowanych. Jeśli chcesz sprawdzić pełną bazę konferencyjną spełniającą powyższe kryteria sprawdź ponad 130 obiektów konferencyjnych na Mazurach.

 

1. Hotel St Bruno****

Dane teleadresowe:
ul. Św. Brunona 1, 11-500 Giżycko (Mazury)
tel. 87 732 65 00
Największa sala konferencyjna: 310 osób
Ilość miejsc noclegowych: 170

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel St Bruno mieści się w przepięknie odrestaurowanym XIV- wiecznym krzyżackim zamku. Architekci zadbali o detale i płynne przejście nowoczesnych form z tradycyjnymi elementami dawnej architektury. Wyjątkowego charakteru wnętrzom dodają harmonijnie dobrane detale: drewniane stare bele, stylowe dodatki nawiązujące do lat 20-tych i 30-tych, elementy zabytkowej konstrukcji zamku i zachowane fundamenty.

Obiekt to wizytówka Giżycka i całej okolicy. Znajduje się w historycznym centrum miasta, tuż obok Twierdzy Boyen, Wieży Ciśnień czy XIX-wiecznych kamienic. Dla gości przygotowano 170 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach i apartamentach. Restauracja La Bibliotheque serwuje dania kuchni regionalnej i polskiej bazujące na ekologicznych i lokalnych składnikach.

Centrum Konferencyjne składa się z 3 klimatyzowanych sal konferencyjnych wyposażonych w profesjonalny sprzęt multimedialny oraz nagłośnienie. Na terenie obiektu oferowany jest szerokopasmowy Internetu. Sale mają dostęp do światła dziennego oraz możliwość zaciemnienia. Po zakończeniu wydarzenia warto wybrać się do strefy MediSPa oraz Wellness i skorzystać z 17-metrowego basenu z hydromasażami, wodospadem i biczami wodnymi.

Zobacz więcej na: Hotel St Bruno - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu St Bruno.

 

2. Hotel Mikołajki Leisure & SPA*****

Dane teleadresowe: 
Aleja Spacerowa - Ptasia Wyspa, 11-730 Mikołajki (Mazury)
tel. 87 420 60 00
Największa sala konferencyjna: 638 osób
Ilość miejsc noclegowych: 210

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Obiekt zlokalizowany w samym sercu Mazur, w jednej z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych. Dogodna lokalizacja zaledwie 70 km od lotniska Olsztyn – Mazury sprawia, że jest to dobry wybór na konferencję dla osób z całej Polski. Położony na Ptasiej Wyspie w Mikołajkach oferuje pięciogwiazdkowy standard w 100 najbardziej luksusowych i komfortowych apartamentach i pokojach na Mazurach.

Z okien rozpościerają się widoki na krainę tysiąca jezior. Pokoje urządzone są z dbałością o detale i komfort gości. Szeroki wybór wykwintnych dań będących połączeniem międzynarodowych trendów z tradycyjną kuchnią regionalną to oferta hotelowych restauracji.

Centrum konferencyjne składa się z 3 przestronnych sal klimatyzowanych oraz w razie potrzeby istnieje możliwość organizacji wydarzenia w jednej z 3 restauracji. Daje to razem aż 7 przestrzeni konferencyjnych. W salach zamontowany jest system ścian mobilnych, dzięki którym można dopasować ustawienia do klienta. Warto skorzystać ze znanej w całym kraju oferty Strefy Basenowej oraz Świata Saun. O ciało zadbać można także w Spa & Wellness Decus Aquae.

Dowiedz się więcejofercie konferencyjnej hotelu Mikołajki.

 

3. ERANOVA Miejsce Kreatywnej Aktywności

Dane teleadresowe:
Obrońców Tobruku 3, 10-090 Olsztyn (Mazury)
tel. 87 420 60 00
Największa sala konferencyjna: 380 osób
Ilość miejsc noclegowych: -

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Eranova to olsztyńskie centrum kreatywne, gdzie realizować można swoje pasje oraz rozwijać biznes. Doskonała lokalizacja przy głównej trasie tranzytowej umożliwia sprawny i szybki dojazd, ponieważjest to droga prowadząca bezpośrednio z Warszawy czy Gdańska.

W pobliżu znajdują się również główne dworce komunikacyjne: Dworzec Główny PKP i PKS. Obiekt został oddany do użytku w 2013 roku i od tamtej pory jest jednym z najchętniej wybieranym tego typu ośrodkiem przez lokalnych przedsiębiorców. Sale konferencyjne zostały wyposażone w wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy oraz klimatyzację.

To idealne miejsce na organizację zarówno kameralnych, jak i bardzo dużych spotkań biznesowych (sala balowa na 350 osób) w charakterze obiadu, kolacji (serwowane lub bufety szwedzkie) lub imprezy integracyjnej. Obsługa i management posiada doświadczenie w realizacji targów i wystaw oraz dużych imprez biznesowych. Kompleksowa obsługa gastronomiczna przerw kawowych zapewniania jest przez Restaurację „Era Smaku”.

Zorganizuj konferencję w centrum Eranova.

 

4. Dworek Dębówko***

Dane teleadresowe:
Dębówko 1, 11-200 Bartoszyce (Mazury)
tel. 89 762 23 07
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Ilość miejsc noclegowych: 50

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Dworek Dębówko jest zespołem pałacowym położonym w przepięknej okolicy na trasie Kętrzyn-Bartoszyce. To idealna sceneria do organizacji wydarzeń biznesowych z dala od zgiełku wielkiego miasta. Obiekt pod każdym względem jest przystosowany do przygotowania wydarzenia na najwyższym poziomie.

W hotelu znajdują się trzy świetnie wyposażone sale konferencyjne, z których największa jest w stanie pomieścić nawet 300 osób. W przestrzeni konferencyjnej można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania konferencji – dobry sprzęt multimedialny, sprawne nagłośnienie i oświetlenie, a także zaplecze techniczne oraz restauracyjne.

W przerwie między spotkaniami można spróbować specjałów lokalnej kuchni serwowanych przez hotelową restaurację, a także zwiedzić okolicę, która szczególnie w sezonie letnim pełna jest turystycznych atrakcji. Konferencja w Dworku Dębówko to gwarancja wydarzenia, które na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestników nie tylko ze względu na jego poziom merytoryczny.

Dowiedz się więcej na temat sal konferencyjnych Dworku Dębówko.

 

5. Hotel Anders****

Dane teleadresowe:
ul. Spacerowa 2, 14-133 Stare Jabłonki (Mazury)
Tel. 89 642 70 00
Największa sala konferencyjna: 420 osób
Liczba miejsc noclegowych: 250

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Położony w Starych Jabłonkach koło Ostródy Hotel Anders to obiekt, który od lat cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród turystów poszukujących wypoczynku, jak i organizatorów wydarzeń biznesowych, eventów, konferencji czy imprez plenerowych.

Hotel znajduje się w malowniczej scenerii nad jeziorem, gwarantuje wspaniałe widoki i wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Dla klientów biznesowych dostępnych jest osiem sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, które dodatkowo można łączyć, tworząc przestrzeń do organizowania sporych wydarzeń.

Powierzchnia konferencyjna jest wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny, świetne nagłośnienie i oświetlenie, a także wiele dodatkowych udogodnień dla organizatorów wydarzeń branżowych. O oprawę kulinarną dba restauracyjna kuchnia specjalizująca się w lokalnych daniach na bazie ryb i darów lasu. Na konferencje do Hotelu Anders przyjeżdżają uczestnicy z całej Polski i z zagranicy. To miejsce, które pod każdym względem spełni najwyższe wymagania klienta biznesowego.

Zorganizuj konferencję w hotelu Anders.

 

6. Omega Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Sielska 4A, 10-802 Olsztyn (Mazury)
tel. +48 89 522 05 55
Największa sala konferencyjna: 636 osób
Liczba miejsc noclegowych: 220

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Olsztyński Hotel Omega to obiekt, który znajduje się w pięknej lokalizacji tuż nad jeziorem, a jednocześnie z doskonałym dojazdem zarówno z centrum miasta, jak i z innych regionów. Obiekt świetnie sprawdza się jako miejsce wypoczynku, jak również przestrzeń do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych i innych wydarzeń branżowych.

W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 10 sal konferencyjnych, których powierzchnię można dodatkowo łączyć. Największa możliwa powierzchnia pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 220 osób. Wszystkie sale konferencyjne są jasne, klimatyzowane, posiadają dobre oświetlenie i nagłośnienie, a także są wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny.

Hotel posiada świetne zaplecze kulinarne, które zadba o oprawę gastronomiczną każdej imprezy. Jest również możliwość zakwaterowania uczestników w wygodnych pokojach hotelowych, dzięki czemu można bez obaw organizować tutaj także kilkudniowe wydarzenia. Świetna lokalizacja, bogata oferta oraz profesjonalna obsługa gwarantują pełne zadowolenie każdego klienta biznesowego.

Zobacz więcej na: Omega Hotel - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Omega.

 

7. GrandHotel Tiffi*****

Dane teleadresowe:
ul. Dąbrowskiego 9, 14 - 200 Iława (Mazury)
tel. 89 651 97 97
Największa sala konferencyjna: 460 osób
Liczba miejsc noclegowych: 420

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Dla osób szukających luksusowego miejsca na Mazurach oraz organizatorów prestiżowych konferencji i wydarzeń firmowych, stworzono wyjątkowy GrandHotel Tiffi w Iławie. Goście biznesowi mogą skorzystać z nowoczesnego centrum kongresowo, wyposażonego w pięć sal szkoleniowych, przeznaczonych dla kilkudziesięciu słuchaczy i dwóch dużych sal konferencyjnych, z których największa może gościć 460 uczestników.

Sale wyposażone zostały w najnowszej generacji urządzenia konferencyjne, dostęp do stabilnego łącza internetowego i innowacyjne systemy wentylacyjne o dużej wydajności. Baza noclegowa hotelu może przyjąć 420 Gości w 155 pokojach i apartamentach oferujących najwyższy, pięciogwiazdkowy standard hotelowy. Hotelowa restauracja zaprasza na wspaniałe dania regionalne i staropolskie oraz doskonałą kuchnie azjatycką i śródziemnomorską przygotowywaną przez szefów kuchni z Włoch i Tajlandii.

Na terenie obiektu funkcjonuje rozbudowane Centrum SPA Dharma zatrudniająca terapeutki z Bali, Indii i Tybetu, basen z wodą morską, sauny, jacuzzi, kilkupoziomowa strefa zabaw dla dzieci, siłownia, sala fitness oraz zajęcia jogi. Hotel usytuowany jest nad samym brzegiem Jezioraka, zapewnia dogodny dojazd komunikacją publiczną, w tym najszybsza w kraju kolei Pendolino.

Dowiedz się więcej na temat organizacji konferencji w GrandHotel Tiffi.


Data publikacji: 11.10.2022

Nasi partnerzy