img

Sale konferencyjne na ponad 500 osób w górach

Hotel Mercure Zakopane Kasprowy
Adres: ul. Szymaszkowa, 34-500 Zakopane
Największa sala konferencyjna: 500
Liczba miejsc noclegowych: 552

Hotel Mercure Zakopane Kasprowy
Sale konferencyjne na ponad 500 osób w górach


Zakopiański hotel wypoczynkowo-konferencyjny, położony u stóp Gubałówki, zapewnia doskonały widok na panoramę gór i wymarzone warunki do wypoczynku i spotkań biznesowych o każdej porze roku. Właśnie z myślą o Gościach biznesowych, hotel przygotował strefę konferencyjno-wystawienniczą, wyposażoną w najnowszy sprzęt wykorzystywany przez prelegentów i podczas prezentacji multimedialnych. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń firmowych oddano 6 modułowych sal z możliwością przyjęcia nawet 500 słuchaczy podczas dużego kongresu. Hotel oferuje klimatyczne pokoje jedno i dwuosobowe oraz prestiżowe Apartamenty, mogące gościć jednocześnie nawet 552 osoby. Kasprowy Przycup, to restauracja o lokalnej kuchni z tradycyjnym wystrojem i muzyką ludową na żywo, w Restauracji Alpejskiej dominuje kuchnia międzynarodowa z alpejskim zacięciem. Na terenie obiektu istnieje wiele możliwości aktywnego wypoczynku z basenami krytym i zewnętrznym, saunami, jacuzzi, kortami tenisowymi, siłownią, solarium, a nawet przejażdżkami konnymi i kuligami. Hotel zlokalizowany jest blisko centrum Zakopanego przy wyciągach na Gubałówkę.

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo
Adres: ul. Wrzosowa 28A, 43-370 Szczyrk
Największa sala konferencyjna: 500
Liczba miejsc noclegowych: 550
Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo
Sale konferencyjne na ponad 500 osób w górach


Centrum kongresowo-rekreacyjne Orle Gniazdo w szczyrku, to doskonała okazja na wymarzony wypoczynek i całoroczną możliwość organizacji niebanalnych spotkań integracyjnych, eventów firmowych i rozmów biznesowych w niesamowitej scenerii Beskidu Śląskiego. Doświadczony personel pomoże zorganizować każde wydarzenie i dopasuje salę odpowiednią do charakteru spotkania. Na terenie kompleksu dostępnych jest 8 nowoczesnych sal konferencyjno-szkoleniowych z zaawansowanym technicznie sprzętem audiowizualnym i teleinformatycznym, wykorzystywanym podczas kameralnych rozmów handlowych jak i dużych kongresów dla 500 uczestników. Baza noclegowa oferuje 550 miejsc noclegowych o zróżnicowanym standardzie, w pokojach jedno, dwu i wieloosobowych oraz luksusowych Apartamentach z pięknym widokiem na najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego – Skrzyczne. Na terenie kompleksu działa restauracja specjalizująca się w kuchni regionalnej i organizacji wystawnych bankietów nawet dla 600 osób, w hotelowej kawiarni i barze, można spróbować domowych wypieków i wypić ulubionego drinka. Centrum Orle Gniazdo zaprasza do Strefy Spa & Wellness z basenami, saunami i siłownią w kompleksie u podnóża Klimczoka w Szczyrku.

Hotel Belvedere Resort & Spa
Adres: ul. Droga do Białego 3, 34-500 Zakopane
Największa sala konferencyjna: 700
Liczba miejsc noclegowych: 350

Hotel Belvedere Resort & Spa
Sale konferencyjne na ponad 500 osób w górach


Zakopiański Hotel Belvedere, to propozycja dla najbardziej wymagających Gości szukających luksusu i możliwość organizacji najbardziej wymagających wydarzeń firmowych i spotkań biznesowych z zachowaniem dyskrecji. Prestiżowy hotel w góralskim stylu oferuje 9 nowoczesnych sal kongresowo-warsztatowych i gabinetów VIP, zapewniających idealny przebieg i podnoszące rangę każdego wydarzenia. Sale zostały wyposażone w najnowszej generacji sprzęt konferencyjny, audiowizualny i teleinformatyczny. Hotelowe restauracje Ziemiańska, Wieniawa, restauracja widokowa Pod Aniołem, bar U-boot i lobby Bar, trafią nawet w najbardziej wyrafinowane gusta kulinarne, prezentując najlepsze potrawy kuchni regionalnej, polskiej i międzynarodowej oraz autorskie drinki i najlepsze alkohole. Za relaks i odpoczynek Gości odpowiedzialna jest strefa SPA & Wellness z gabinetami urody, saunami, jacuzzi, siłownią, krytym basenem, hydromasażami i salonem kosmetycznym. Hotel zlokalizowany jest w zacisznej części Zakopanego w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego zapewniając prywatność i dogodny dojazd

Crystal Mountain
Adres: ul. Bukowa 19A, 43-460 Wisła
Największa sala konferencyjna: 950
Liczba miejsc noclegowych: 491

Hotel Crystal Mountain
Sale konferencyjne na ponad 500 osób w górach


Crystal Mountain w Wiśle to nowoczesny hotel dysponujący rozbudowaną Strefą Biznesową, przyciągający do Beskidu Śląskiego zarówno turystów, jak i przedstawicieli międzynarodowych korporacji, przedstawicieli handlowych i kierownictwo uznanych firm. Obiekt oferuje ponad 1400m2 przestrzeni konferencyjnej, gdzie zgromadzić można blisko 1000 zaproszonych Gości. Dzięki zastosowaniu dźwiękoszczelnych ścian modułowych, pomieszczenie może zostać podzielone na mniejsze, niezależne sale kongresowo-szkoleniowe, dostępny jest też prestiżowy Gabinet spotkań VIP. Centrum Konferencyjne dysponuje sprzętem najnowszej generacji, a do każdego wydarzenia dedykowany jest specjalista-opiekun, który zapewni idealny przebieg kongresu, szkolenia czy seminarium. Hotel oferuje wyjątkowo luksusowe pokoje w pięciogwiazdkowej kategorii, w standardach Classic, Superior, Suite oraz przestronne Apartamenty o powierzchni ponad 100m2. Restauracje Panorama i Crystal z pięknym widokiem na góry, zachwycają bogactwem smaków kuchni światowej i regionalnymi wspaniałościami przygotowywanymi w oparciu o lokalne składniki. Rozrywkę dla całej rodziny zapewni kompleks basenowy Aquapark Blue Lagoon z basenem sportowym, basenami rekreacyjnymi i wodnymi atrakcjami dla dzieci, dbający o zdrowie i urodę mogą odwiedzić Salon Dr Irena Eris Beauty Partner i profesjonalną Salę Fitness. Hotel położony jest u podnóża Góry Bukowej w Wiśle - centrum Beskidu Śląskiego, w pobliżu głównego węzła komunikacyjnego.

Data publikacji: 18.08.2021

Nasi partnerzy

PFR Logo