img

Sale konferencyjne na ponad 500 osób we Wrocławiu

Duże przedsięwzięcia wymagają sprawnej organizacji. Trzeba dopilnować, aby mające się odbyć wydarzenie, konferencja, kongres, sympozjum czy innego typy event biznesowy, naukowy przebiegło zgodnie z planem.

W toku organizacji niezwykle ważne jest miejsce, jego lokalizacja oraz dostępne powierzchnie do wynajęcia. Przy dużych imprezach potrzebna jest przestronna sala, aby przy dużej skali wydarzenia mieli odpowiednio dużo miejsca. Dzięki czemu będą się czuć komfortowo i wyniosą wiele cennych informacji.

Sala szkoleniowo – konferencyjna w hotelu Haston City Hotel


Uczelnia UAM


Dane teleadresowe:
Haston City Hotel
ul. Irysowa 1-3, 51-117 Wrocław(dolnośląskie)
tel.(71) 322-55-00
Liczba sal konferencyjnych: 14
Największa sala konferencyjna: 600 osób
Liczba miejsc noclegowych: 222

Hotel Haston City to nowoczesny obiekt biznesowy położony 4 kilometry od centrum Wrocławia. Dogodny dojazd, świetna lokalizacja oraz bogata oferta dla klientów biznesowych sprawiają, że hotel cieszy się ogromnym zainteresowaniem organizatorów konferencji, szkoleń oraz innych wydarzeń branżowych. Hotelowe centrum konferencyjne to aż 1500 metrów kwadratowych powierzchni, na którą składa się o sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. Największa sala powstała z łączenia pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 600 osób. Sale konferencyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, sprawne nagłośnienie i oświetlenie, a także w bezprzewodowy internet do dyspozycji uczestników spotkań. Obiekt dysponuje sporą ilością miejsc noclegowych, co pozwala na zorganizowanie nawet kilkudniowego wydarzenia z zakwaterowaniem w tym samym miejscu, co biznesowe spotkania. Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję na najwyższym poziomie, Hotel Haston City we Wrocławiu z pewnością spełni wszystkie oczekiwania.
Sale są zróżnicowane pod względem powierzchni, stąd możliwe jest organizować wielkich wydarzeń oraz kameralnych eventów dla biznesmenów. Szacunkowo hotel dysponuje salami, które pomieszczą do 600 gości, a wykwalifikowany personel jest w stanie obsłużyć nawet do 1000 osób.

Oferty wszystkich wrocławskich obiektów konferencyjnych można znaleźć na stronie - sale biznesowe Wrocław.

Sala szkoleniowo – konferencyjna w hotelu Terminal Hotel


Terminal Hotel


Dane teleadresowe:
Terminal Hotel
Rakietowa 33, 54-615 Wrocław(dolnośląskie)
tel.71 773 55 75
Liczba sal konferencyjnych: 5
Największa sala konferencyjna: 1000 osób
Liczba miejsc noclegowych: 110

Położony w bliskim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego im Mikołaja Kopernika, Autostrady A4 oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, Hotel Terminal to coś więcej niż tylko hotel. To miejsce posiadające ogromny potencjał do organizowanie masowych imprez, różnego typu eventów, szkoleń, konferencji, a także mniejszych spotkań biznesowych.

Hotel Terminal dysponuje nowoczesnym centrum konferencyjnym, na które składa się sala multimedialna wyposażona w mającą 100 m2 ścianę do projekcji, sala bankietowo-targowa, przestrzeń konferencyjna z szatnią dla czterystu gości oraz recepcja. Wszystkie pomieszczenia posiadają pełne zaplecze techniczno-konferencyjne jak klimatyzacja, szybki bezprzewodowy Internet, sprzęt audiowizualny, odgrywający istotną rolę w organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, eventów czy szkoleń i kongresów.
Co jeszcze? Nad prawidłowym przebiegiem konferencji i innych rodzajów imprez czuwa wyspecjalizowany personel, zajmujący się także kwestiami technicznymi. Istnieje także możliwość nawet wprowadzenia do sali samochodu osobowego. Zarządzający hotelem wychodzą naprzeciw rosnącym wymaganiom organizatorów wydarzeń, dlatego centrum konferencyjne w hotelu Terminal cieszy się dużą popularnością. Hotel Terminal oferuje specjały kuchni europejskiej serwowane w mieszczącej się w budynku restauracji. Na gości czekają odpowiednio wyposażone pokoje hotelowe, dające odpocząć po całym dniu.

Sala szkoleniowo – konferencyjna w hotelu Ibis Style Wrocław Centrum


Ibis Style Wrocław Centrum


Dane teleadresowe:
Ibis Styles Wroclaw Centrum
ul. Plac Konstytucji 3 Maja 3, 50-083 Wrocław(dolnośląskie)
tel.71 733 48 00
Liczba sal konferencyjnych: 12
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Liczba miejsc noclegowych: 266

Ibis Style Wrocław Centrum to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia. Jak nazwa wskazuje, hotel położony jest w samym centrum Wrocławia, w niewielkiej odległości od Dworca PKP oraz Rynku Głównego, dając duże możliwości szybkiego przemieszczania się oraz poznawania lokalnych atrakcji turystycznych.
Hotel dysponuje nowoczesną powierzchnią stworzoną do organizowania różnych wydarzeń, eventów, konferencji czy szkoleń, a także wszelkiej maści spotkań biznesowych czy naukowych. Do wynajmu jest 11 sal, posiadających klimatyzację, liczących prawie 1400 m2. Największa sala o powierzchni 450 m2 umożliwia na organizację wydarzenia dla 550 osób. Każda z sal będących do dyspozycji gości wyposażona została w niezbędne sprzęt audiowizualny jak ekrany i projektorowy, flipchart`y, whiteboard`y , a budynku dostępny jest także szybki Internet Wi-Fi.
Hotel Ibis Style Wrocław Centrum to także 133 pokoje urządzone ze smakiem, wyposażone w designerskie meble, dodatki, klimatyzację, telefon z linią zewnętrzną, telewizor LCD z radiem, a także bezprzewodowy Internet. Całość przestrzeni została zaprojektowana w ten sposób, że motywem przewodnim jest Alicja w Krainie Czarów, co dodaje hotelowi klimatu oraz nietuzinkowego charakteru. Gościom bardzo podoba się przestrzeń zaaranżowana w ten sposób. Nie sposób tutaj nie wracać.

Sala szkoleniowo – konferencyjna w Times Event Centre

Sala szkoleniowo – konferencyjna w Times Event Centre


Times Event Centre
Adres: ul. Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 500
Liczba sal konferencyjnych: 2

Times Event Centre to miejsce we Wrocławiu, które gwarantuje świetnie zorganizowane wydarzenie branżowe, event czy spotkanie biznesowe. Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji, zapewniającej wygodny dojazd zarówno dla osób zmotoryzowanych, jak i poruszających się komunikacją publiczną. Centrum biznesowe ma w ofercie dwie sale o sporej powierzchni, w których można zorganizować wydarzenie nawet na 500 osób. Do dyspozycji uczestników spotkań jest nowoczesny sprzęt multimedialny, sprawne nagłośnienie, oświetlenie, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Na życzenie klientów możliwe jest zaaranżowanie wnętrza zgodnie z tematem czy klimatem planowanej imprezy. W ofercie Times Event Centre można znaleźć kompleksową obsługę, przygotowanie wydarzenia pod każdym możliwym aspektem, a także sprawdzony catering. Jeśli szukają Państwo obiektu, który ma doświadczenie w organizacji wszelkich branżowych imprez, Times Event Centre to propozycja spełniająca wszystkie wymagania.

Jeśli we Wrocławiu nie ma obiektów spełniających Twoje oczekiwania zobacz również hotele na spotkania biznesowe województwo dolnośląskie.


Data publikacji: 21.05.2021

Nasi partnerzy