img

Sale konferencyjne na ponad 500 osób we Wrocławiu

Duże przedsięwzięcia wymagają sprawnej organizacji. Trzeba dopilnować, aby mające się odbyć wydarzenie, konferencja, kongres, sympozjum czy innego typy event biznesowy, naukowy przebiegło zgodnie z planem.

Spis treści

  W toku organizacji niezwykle ważne jest miejsce, jego lokalizacja oraz dostępne powierzchnie do wynajęcia. Przy dużych imprezach potrzebna jest przestronna sala, aby przy dużej skali wydarzenia mieli odpowiednio dużo miejsca. Dzięki czemu będą się czuć komfortowo i wyniosą wiele cennych informacji.

  Haston City Hotel

  Sale szkoleniowo–konferencyjne w hotelu Haston City Hotelul. Irysowa 1-3, 51-117 Wrocław (dolnośląskie)tel.(71) 322-55-00Liczba sal konferencyjnych: 14Największa sala konferencyjna: 600 osóbLiczba miejsc noclegowych: 222Więcej informacji na prezentacji hotelu.
  Haston City Hotel
  Hotel Haston City to nowoczesny obiekt biznesowy położony 4 kilometry od centrum Wrocławia. Dogodny dojazd, świetna lokalizacja oraz bogata oferta dla klientów biznesowych sprawiają, że hotel cieszy się ogromnym zainteresowaniem organizatorów konferencji, szkoleń oraz innych wydarzeń branżowych. Hotelowe centrum konferencyjne to aż 1500 metrów kwadratowych powierzchni, na którą składa się o sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. Największa sala powstała z łączenia pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 600 osób. Sale konferencyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, sprawne nagłośnienie i oświetlenie, a także w bezprzewodowy internet do dyspozycji uczestników spotkań. Obiekt dysponuje sporą ilością miejsc noclegowych, co pozwala na zorganizowanie nawet kilkudniowego wydarzenia z zakwaterowaniem w tym samym miejscu, co biznesowe spotkania. Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję na najwyższym poziomie, Hotel Haston City we Wrocławiu z pewnością spełni wszystkie oczekiwania.
  Sale są zróżnicowane pod względem powierzchni, stąd możliwe jest organizować wielkich wydarzeń oraz kameralnych eventów dla biznesmenów. Szacunkowo hotel dysponuje salami, które pomieszczą do 600 gości, a wykwalifikowany personel jest w stanie obsłużyć nawet do 1000 osób.Oferty wszystkich wrocławskich obiektów konferencyjnych można znaleźć na stronie - sale biznesowe Wrocław.

  Sala szkoleniowo – konferencyjna w hotelu Terminal Hotel

  Dane teleadresowe:Terminal HotelRakietowa 33, 54-615 Wrocław(dolnośląskie)tel.71 773 55 75Liczba sal konferencyjnych: 5Największa sala konferencyjna: 1000 osóbLiczba miejsc noclegowych: 110Więcej informacji na


  Data publikacji: 31.10.2023

  Nasi partnerzy

  Hotel Gołebiewski
  Copernicus Toruń
  BCC Events Pałac Lubomirskich
  ArtHotel Stalowa52
  Qubus Hotel Wrocław
  img
  EB_logo
  Everitum_logo
  Media_Solutions_Group_logo
  Wykładnia.pl logo
  Agencja Mpower
  Elite Music dostawca usług eventowych
  JC tłumaczenia logo
  Wykładnia.pl logo
  Back to Top