img

Sale konferencyjne w Ełku na Mazurach

Ełk jest największym miastem na Mazurach leżącym w województwie warmińsko-mazurskim. Miasto położone jest nad Jeziorem Ełckim oraz nad rzeką Ełk. Ze względu na swoje atrakcyjne położenie miasto jest jedną z najciekawszych miejscowości turystycznych w regionie. Podobnie jak inne mazurskie miasta, Ełk położony jest na obszarze Zielonych Płuc Polski. Ich cecha charakterystyczną jest niska gęstość zaludnienia, czyste powietrze oraz unikalne środowisko przyrodnicze. Turyści przyjeżdżający do Ełku mają w mieście sporo do zwiedzania. Mogą też właśnie tutaj urządzić sobie bazę wypadową do wycieczek w inne rejony Warmii i Mazur. W samym mieście warto zobaczyć co najmniej kilka obiektów o wartości zabytkowej lub muzealnej. Są to między innymi ruiny zamku krzyżackiego, znajdujące się na wyspie, murowany, podświetlony most z początków XX wieku, katedra św. Wojciecha. Warto również przejechać się kolejną Ełckiej Kolei Wąskotorowej, która przed laty miała ogromne znaczenie dla transportu publicznego w mieście. Obecnie jednak służy przede wszystkim do celów turystycznych i jest sporą atrakcją dla przyjezdnych. Jadąc kolejką można zobaczyć i podziwiać wiele najbardziej godnych uwagi obiektów w Ełku.


 ełk


W Ełku i najbliższych okolicach miasta znajdziemy również sporo atrakcji dla turystów, którzy preferują bardziej aktywne spędzanie czasu. Godne uwagi jest przede wszystkim duże Jezioro Ełckie, które jest jednym z największych i najgłębszych polskich jezior. Można tu spędzać aktywnie czas szczególnie w sezonie letnim. Wokół jeziora znajdziemy sporo ciekawych okazów flory i fauny. Nad samym jeziorem znajduje się natomiast doskonała infrastruktura dla miłośników sportów wodnych, między innymi wypożyczalnie kajaków, motorówek czy łodzi żaglowych. Wielbicielom aktywnego wypoczynku z pewnością spodobają się też trasy piesze i rowerowe, które rozpoczynają się w samym mieście lub w jego najbliższych okolicach. Najciekawszy jest Szlak Tatarski, który rozciąga się na długości około 19 kilometrów.

1. Hotel Horeka w Ełku


 Hotel Horeka


Adres: ul. Kazimierza Pułaskiego 11, 19-300 Ełk
Największa sala konferencyjna: 80
Liczba miejsc noclegowych: 64

Hotel Horeka to klimatyczny, elegancki obiekt, który znajduje się w niezwykłej lokalizacji tuż nad Jeziorem Ełckim. To doskonałe miejsce dla organizatorów niewielkich, bardziej kameralnych wydarzeń biznesowych, konferencji, szkoleń, eventów i innych spotkań firmowych. W ofercie dla biznesu hotel posiada jedną salę konferencyjną na 80 osób, która jest dobrze zaprojektowana, posiada nowoczesne oświetlenie, klimatyzację, a także wszystkie udogodnienia dla uczestników konferencji. W sali znajdują się urządzenia multimedialne i audiowizualne, jest też dostęp do bezprzewodowego internetu.
Hotel Horeka posiada profesjonalną bazę gastronomiczną oraz noclegową. Hotelowa restauracja przygotowuje serwisy kawowe i inne konferencyjne posiłki. Jest też możliwość noclegu w hotelowych, eleganckich pokojach. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby w obiekcie organizować kilkudniowe wydarzenia biznesowe.

2. Sala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Ełku


 Hotel Horeka


Adres: ul. Piłsudskiego 29, 19-300 Ełk
Największa sala konferencyjna: 1500
Liczba miejsc noclegowych: brak

W Ełku znajdziemy nie tylko hotele konferencyjne, ale również obiekty, które sprawdzą się w przypadku organizatorów szukających dużo większej powierzchni. Hala Sportowo-Widowiskowa w Ełku to miejsce na organizację dużych konferencji, szkoleń oraz innych sporych wydarzeń branżowych. Na wynajem są dwie sale, jedna na 1500 osób, a druga na 100 osób. Obiekt jest pod każdym względem do organizacji wydarzeń branżowych. Posiada doskonałe nagłośnienie i oświetlenie.

Do dyspozycji uczestników konferencji są również dodatkowe usługi i atrakcje, jak sauna, jacuzzi, siłownia, a nawet kryty basen. Hala znajduje się w dogodnej lokalizacji w centrum miasta, z dobrym dojazdem i komunikacją. Organizacja wydarzenia branżowego w dużej hali sportowej sprawdza się wtedy, gdy potrzebujemy sporego, efektownego obiektu na konferencję czy szkolenie na dużą skalę.

3. Hotel Gryfia Mazur w Ełku


 Hotel Gryfia Mazur


Adres: ul. Szeligi 10, 19-301 Ełk
Największa sala konferencyjna: 120
Liczba miejsc noclegowych: 120

Hotel Gryfia Mazur znajduje się w odległości 2 km od centrum Ełku, na obszarze ze strefą ciszy. To doskonałe miejsce na organizację kameralnych wydarzeń z dala od centrum dużego miasta. W ofercie centrum konferencyjnego hotelu są dwie sale, z których większa pomieści 120 osób, mniejsza natomiast jest na 40 osób. Obie sale są doskonale zaprojektowane i wyposażone, posiadają klimatyzację, dobre oświetlenie, nagłośnienie.

Jest również dostęp do nowoczesnych sprzętów konferencyjnych, takich jak rzutniki, projektory, flipcharty i tablice multimedialne. Hotel posiada profesjonalną bazę gastronomiczną i noclegową. Uczestnicy branżowych wydarzeń mogą liczyć na zakwaterowanie w wygodnych i komfortowych pokojach, a o oprawę kulinarną konferencji zadba hotelowa restauracja. Hotel Gryfia Mazur to sprawdzony obiekt na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych i imprez integracyjnych.

4. Hotel Kuźnia Smaku w Ełku


 Hotel Kuźnia Smaku w Ełku


Adres: ul. Pułaskiego 8, 19-300 Ełk
Liczba miejsc noclegowych: 43

Hotel Kuźnia Smaku w Ełku to obiekt, który przyciąga nie tylko klientów prywatnych, ale również biznesowych. To doskonałe miejsce na zorganizowanie niewielkiej konferencji, kameralnego szkolenia, spotkania biznesowego, a także imprezy integracyjnej dla pracowników. Hotel znajduje się w pięknej lokalizacji wśród zieleni. Do dyspozycji organizatorów konferencji są dwie przestronne sale konferencyjne, które są dobrze oświetlone, klimatyzowane, a także posiadają dostęp do zaawansowanych technologicznie sprzętów i urządzeń konferencyjnych.

Dodatkowo hotel zapewnia kompleksową obsługę gastronomiczną i noclegową. Hotelowa restauracja przygotowuje serwisy kawowe, poczęstunki oraz inne posiłki, które zamawiają organizatorzy konferencji. Ze względu na dostęp do miejsc noclegowych w obiekcie bez problemu można organizować nawet kilkudniowe wydarzenia połączone z nocowaniem uczestników.

5. Hotel Rydzewski w Ełku


 Hotel Rydzewski w Ełku


Adres: ul. Armii Krajowej 32, 19-300 Ełk
Największa sala konferencyjna: 60
Liczba miejsc noclegowych: 70

Hotel Rydzewski położony jest w pięknej okolicy w samym centrum Ełku. To nowoczesny, elegancki obiekt, który cieszy się dużym zainteresowaniem organizatorów konferencji, szkoleń, eventów oraz wszystkich innych wydarzeń branżowych. W ofercie konferencyjnej znajdują się cztery przestronne, jasne, klimatyzowane i dobrze oświetlone sale, które są kompleksowo wyposażone i posiadają dostęp do wszystkich udogodnień konferencyjnych. Na terenie całego obiektu znajduje się dostęp do bezprzewodowego internetu.

Hotel Rydzewski słynie w całym regionie z doskonałej, lokalnej kuchni. Można więc zamówić oprawę kulinarną konferencji, która spełni wymagania nawet najbardziej wymagających uczestników. Dodatkowo w hotelu znajdują się również miejsca noclegowe. Można więc organizować w nim nawet kilkudniowe wydarzenia. Wysoki poziom obsługi i elastyczna oferta to gwarancja, że każda konferencja organizowana w Hotelu Rydzewski zakończy się sukcesem.

Data publikacji: 22.01.2020

Najnowsze newsy branżowe - warmińsko-mazurskie

Nasi partnerzy