img

Sale konferencyjne w obiektach zabytkowych w Warszawie

Nie ważne, czy organizujesz konferencję międzynarodową czy spotkanie w gronie lokalnych biznesmenów, chcesz aby odbyła się ona w reprezentacyjnym miejscu! Dzięki nam znajdziesz odpowiedni lokal w malowniczych i zabytkowych częściach stolicy.

Za chwilę zapoznasz się z 6 miejscami na mapie Warszawy, które położone są w rejonie Starego Miasta i Śródmieścia, a dysponują przestrzenią konferencyjną spełniającą najwyższe standardy.


BCC Events Pałac Lubomirskich Warszawa
Adres: Plac Żelaznej Bramy 10, 00-136 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 180
Liczba sal konferencyjnych: 7

Pałac Lubomirskich obiekt
Pałac Lubomirskich sala


BBc Events to agencja należąca do organizacji Business Centre Club. Skupia ona przedsiębiorców z wielu branż, nauki i gospodarki. Dzięki temu doświadczeniu mamy pewność, że powierzenie naszego eventu w ich ręce to ich pracowników to dobry wybór i gwarancja sukcesu! Obiekt posiada ponad 10- letnie doświadczenie w organizacji prestiżowych spotkań i imprez np: konferencji, szkoleń, targów, debat publicznych czy spotkań biznesowych, a także wystawy, wernisaże oraz aukcje. W obiekcie znajduje się 7 sal konferencyjnych o różnych wielkościach. Największa z nich może pomieścić 180 osób, ale do dyspozycji gości oddano również bardziej kameralne sale, w tym Salonik VIP dla 8 osób. W okresie letnim można skorzystać z tarasu, który pomieści 150 osób. Kolejnym atutem BCC Events jest możliwość korzystania z sal w systemie całodobowym oraz duża swoboda aranżacyjna przestrzeni. Centrum konferencyjne przystosowane jest do wymagań osób niepełnosprawnych. Położenie, w odległości 400 m od Placu Bankowego, daje znakomite możliwości dojazdu z najważniejszych punktów miasta. Odległość od Dworca Centralnego to jedynie 1 kilometr.

Więcej informacji - sale konferencyjne BCC Events


Hotel Bellotto
Adres: ul. Senatorska 13/15, 00-075 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 250
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 40

Hotel Bellotto obiekt
Hotel Bellotto sala


Wnętrza tego butikowego hotelu, nawiązują do eleganckich, barokowych stylizacji z epoki. Do dyspozycji klientów biznesowych jest łącznie 8 sal o łącznej powierzchni 700 m2. Sale pałacowe różnią się powierzchnią, największa ma 225m2 i pomieści 300 gości, a także wystrojem i atmosferą, która panuje we wnętrzu. Dodatkową powierzchnią konferencyjną są także zabytkowe Piwnice Bellotto. Różnorodność sprawia, że jest to idealne miejsce na organizację zarówno konferencji, sympozjum, szkoleń czy koncertów, pokazów mody lub wystaw. Pełne zaplecze gastronomiczne pozwoli na przerwę kawową w trybie ciągłym lub serwowane lunche lub wykwintne kolacje. Na życzenie Klienta Hotel Bellotto zapewnia częściową lub kompleksową obsługę organizowanej imprezy. Doświadczony personel przygotuje dla klientów scenariusz wydarzenia, zadba o jego oprawę, a także zapewni pełną obsługę artystyczną i techniczną. Na miejscu znajduje się wysokiej klasy sprzęt multimedialny. Wszystkie warunki współpracy omawiane są indywidualnie z klientem, nie ma sztywnych cenników ani ograniczeń.

Więcej informacji - sale konferencyjne Hotel Bellotto


Pałac Kultury i Nauki
Adres: Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 2880
Liczba sal konferencyjnych: 35

PKiN obiekt
PKiN sala


W najbardziej znanym obiekcie w Polsce, powierzchnia dedykowana biznesowi to ponad 10 000 m2. To przestrzeń wystawiennicza, bankietowa, konferencyjna czy kongresowa. Wnętrza są eleganckie, monumentalne, wyłożone marmurem, działające na zmysły. Kryształowe wykończenia, klasycystyczne kolumny, iście królewskie fotele, sprawiają, że na mapie Warszawy próżno szukać drugiego takiego miejsca. Łącznie do dyspozycji gości biznesowych jest 21 sal. Dwie największe, których nazwy nawiązują do wystroju wnętrza, mogą pomieścić nawet 680 osób, co daje możliwość zorganizowania największego eventu w stolicy! Różnorodność dostępnych powierzchni to jeden z atutów PKiN. Najmniejsza sala jest w stanie pomieścić 80 gości, a sala koncertowa wraz z foyer nawet 640. W skład infrastruktury obiektu wchodzi min. parking na 750 aut, pomoc medyczna na miejscu, szatnia, amfiladowy system łączenia sal. Wyposażenie konferencyjne to najwyższej jakości projektory multimedialne, ekrany, sprzęt audio- video czy aparatura do tłumaczeń symultanicznych.

Więcej informacji - sale konferencyjne PKiN


Polonia Palace Hotel w Warszawie
Adres: Al. Jerozolimskie 45, 00-692 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 170
Liczba sal konferencyjnych: 12
Liczba miejsc noclegowych: 412

Hotel Polonia Obiekt
Hotel Polonia Sala


Kolejny obiekt w zestawieniu znajduje się w pobliżu Dworca Centralnego. To jeden z najstarszych hoteli w Warszawie. Bryła nawiązuje do architektury Paryża. Charakterystycznym elementem, który wskazuje na paryskie inspiracje, jest mansardowy dach oraz ludwikowskie wnętrza. W hotelu znajduje się 8 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 525m2. Można zorganizować tu konferencje dla 350 osób. Nadzwyczaj elegancka sala balowa, wyposażona w sprzęt nagłaśniający, duże ekrany i oświetlenie, świetnie nadaje się do organizacji pokazów mody czy eventów reklamowych. Sale konferencyjne są nie tylko wygodne, ale i bardzo ustawne oraz klimatyzowane. Do dyspozycji gości biznesowych czynne jest 24- godzinne Centrum Biznesowe oferujące wsparcie, obsługę w trzech językach oraz techniczną. Zaplecze gastronomiczne bazuje na ofercie hotelowej restauracji, w której króluje kuchnia polska i międzynarodowa. Po zakończonym evencie można zrelaksować się w lobby barze, serwującym wyśmienite drinki lub wysłuchać fortepianowego występu. Można też zażyć relaksujących zabiegów i masaży w strefie Body & Mind.


Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej
Adres: ul. Koszykowa 79, 02-008 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 112
Liczba sal konferencyjnych: 9

Szkoła Biznesu obiekt
Szkoła Biznesu sala


W zabytkowym budynku Politechniki Warszawskiej mieści się Szkoła Biznesu, w której znajduje się ponad 573 m2 powierzchni konferencyjnej. Położenie w pobliżu Dworca Centralnego oraz lotniska ( jedynie 6 km) to idealne rozwiązanie na organizację eventu dla osób z poza stolicy. Dogodny dojazd komunikacją miejską jest możliwy praktycznie z każdej części miasta. Największa, z 9 sal mieszczących się w budynku, jest w stanie pomieścić 112 osób. Większości posada dostęp do światła dziennego oraz możliwość zaciemnienia. Do wyposażenia należą min. sprzęt projektowy, dźwiękowy, mównica, klimatyzacja. Jedna z sal ma możliwość dzielenia/łączenia poprzez ruchomą ściankę działową. Zaplecze gastronomiczne pozwala na zorganizowanie serwisów kawowych, obiadów, bufetów z zimnymi i gorącymi przekąskami. Organizatorzy mogą liczyć na bezpłatny oraz szatnię. ( za dopłatą).

Więcej informacji - sale konferencyjne< a href="http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/osrodek/Szkola-Biznesu-Politechniki-Warszawskiej/3756/26.html"> Szkoła Biznesu PW


Hotel MDM
Adres: Pl. Konstytucji 1, 00-647 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 160
Liczba sal konferencyjnych: 3

Hotel MDM obiekt
Hotel MDM sala


Ostatni obiekt w zestawieniu dysponuje najmniejszą liczbą sal do wynajęcia. W hotelu znajdują się 3 sale o łącznej powierzchni 286 m2. Największa z nich, utrzymana w klasycznym stylu, daje możliwość organizacji konferencji czy bankietu na 160 osób. Pozostałe to zdecydowanie bardziej kameralne pomieszczenia w sam raz na szkolenie, rekrutację czy podsumowanie ważnych wydarzeń w firmie. Posiadają dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia. Wyposażenie każdej z nich jest dostosowywane do przeprowadzanych wydarzeń. Do dyspozycji wynajmującego zostaną oddane: projektory komputerowe, flipcharty, ekrany i nagłośnienie. Biznesowe Centrum hotelu położone tuż obok pomieszczeń konferencyjnych dostępne jest dla wszystkich uczestników konferencji. Hotel proponuje specjalne menu dla gości konferencyjnych, w których znaleźć można różnego rodzaju zupy, sałatki, dania gorące i desery. Położenie w samym centrum Warszawy, przy Marszałkowskiej, to niewątpliwy atut obiektu. Daje to szereg możliwości dojazdu, zarówno samochodem jak i transportem publicznym.

Więcej informacji- sale konferencyjne Hotel MDM


Filharmonia Narodowa w Warszawie
Adres: ul. Jasna 5, 00-950 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1072
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 248

Filharmonia Obieky
Filharmonia Sala


Warszawska Filharmonia Narodowa to z pewnością miejsce, gdzie można obcować ze sztuką na najwyższym poziomie. Obiekt posiada dwie sale koncertowe na 378 oraz 1072 miejsc. W czasie, gdy nie odbywają się w nich koncerty, jest możliwość wynajęcia sal na spotkania biznesowe, naukowe, kulturalne. Ze względu na doskonałą lokalizację, wspaniałą architekturę oraz przestronne, klimatyczne wnętrze, Filharmonia Narodowa cieszy się dużym zainteresowaniem organizatorów konferencji, zjazdów, sympozjów oraz innych wydarzeń. Obie sale są świetnie wyposażone, posiadają profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie, dzięki czemu pozwalają na zorganizowanie wydarzenia na najwyższym poziomie, a także na dużą skalę. Filharmonia Narodowa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów, a wydarzenie przygotowane w jej zabytkowych murach na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.


Hotel Bristol w Warszawie
Adres: ul. Krakowskie Przedmieście 22/24, 00-325 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 180
Liczba sal konferencyjnych: 13
Liczba miejsc noclegowych: 410

Hotel Bristol Obiekt
Hotel Bristol Sala


Pięciogwiazdkowy Hotel Bristol to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy położone w samym centrum przy Krakowskim Przedmieściu. Efektowny, zabytkowy obiekt zachwyca niepowtarzalną architekturą oraz imponującymi wnętrzami. Doskonałe zaplecze biznesowe pozwala na zorganizowanie konferencji, szkoleń, eventów oraz spotkań biznesowych w niezwykłej oprawie. W ofercie znajduje się 13 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Największa sala pomieści 180 osób. Przestrzeń konferencyjna posiada komfortowe wyposażenie oraz dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych. Sale są klimatyzowane, dobrze oświetlone i nagłośnione. Oprawę kulinarną organizowanych w hotelu wydarzeń zapewniają 2 restauracje. Restauracja Marconi pomieści 200 osób, w restauracji Malinowej można natomiast organizować przyjęcia i bankiety na 120 osób. Hotel dysponuje również bazą noclegową na 410 osób, co pozwala na organizowanie kilkudniowych wydarzeń połączonych z zakwaterowaniem uczestników.


Zamek Królewski w Warszawie
Adres: Pl. Zamkowy 4, 00-277 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 1500
Liczba sal konferencyjnych: 7Zamek Królewski w Warszawie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w skali całego kraju. Odbywają się tu liczne wydarzenia o charakterze państwowym, naukowym i kulturalnym. To także świetne miejsce na organizowanie konferencji, spotkań branżowych oraz eventów w niezwykłej, zabytkowej oprawie. Zamek Królewski posiada rozbudowaną przestrzeń konferencyjną, w której znajduje się 7 sal o różnej wielkości i przeznaczeniu. W największym pomieszczeniu można zorganizować wielkie wydarzenie na 1500 osób. Przestrzeń konferencyjna w Zamku Królewskim posiada komfortowe wyposażenie, profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie, a także nowoczesne urządzenia multimedialne i audiowizualne, które pozwalają na sprawne zorganizowanie każdego wydarzenia. Jeśli chcesz, aby Twoje wydarzenie zachwyciło uczestników, zaproś ich do zabytkowych wnętrz Zamku Królewskiego.


Hotel Lord
Adres: Al. Krakowska 218, 02-219 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 800
Liczba sal konferencyjnych: 10
Liczba miejsc noclegowych: 160

Hotel Lord Obiekt
Hotel Lord Sala


Stołeczny Hotel Lord, zlokalizowany w stylowym, zabytkowym budynku, to gwarancja luksusowego wypoczynku, relaks na najwyższym poziomie i profesjonalne Centrum Biznesowe. Hotel przygotował dla kontrahentów handlowych 10 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych z pełnym zapleczem technicznym i nowoczesnym sprzętem audiowizualnym. Sąsiednie sale mogą być swobodnie łączone tworząc duże powierzchnie konferencyjne, gotowe przyjąć nawet 280 słuchaczy. Goście konferencyjni, turyści i planujący dłuższy pobyt w stolicy mogą skorzystać z 90 pokoi Superior i prestiżowych Apartamentów, designerskie wnętrza, nowoczesne umeblowanie i czterogwiazdkowy standard gwarantują najwyższą jakość usług. Hotelowa Restauracja zadowoli najbardziej krytycznych degustatorów, zupa z dyni piżmowej, pasztet myśliwski z galaretką z czarnej porzeczki czy pieczeń z dzika z buraczanymi kluskami to prawdziwe perełki Restauracji Kryształowa. Hotelowe SPA & Wellness z jacuzzi, saunami suchymi i parowymi, salą fitness i siłownią oraz Strefa Beauty z zabiegami upiększającymi zapewnią miły akcent po ciężkim dniu. Hotel jest doskonale zlokalizowany w biznesowej części miasta, kilka minut od lotniska Chopina i Dworca Centralnego, zapewniając doskonałą komunikację z każdą częścią Warszawy.


Data publikacji: 08.09.2021

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy