img

Sale szkoleniowo-konferencyjne do 20 osób w Bydgoszczy

Jeśli chcesz sprawdzić pełną bazę konferencyjną w Bydgoszczy, zobacz ponad 40 obiektów konferencyjnych w Bydgoszczy. Natomiast jeżeli chcesz zobaczyć obiekty konferencyjne znajdujące się na Kujawach, sprawdź obiekty konferencyjne w woj. kujawsko-pomorskim.

Poniżej przedstawiamy sale szkoleniowo-konferencyjne do 20 osób w Bydgoszczy:

 

1. Hotel City****

Dane teleadresowe:
Adres: ul. 3-go Maja 6, 85-016 Bydgoszcz
Kontakt: +48 509 431 119
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala Panorama - od 15 (podkowa) do 20 osób (bankiet)
Liczba miejsc noclegowych: 336
Zobacz więcej: Hotel City - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu City.

1. Hotel City****
1. Hotel City****

Hotel City położony jest w ścisłym centrum Bydgoszczy. W pobliżu znajdują się liczne zabytki i atrakcje miasta. Hotel idealnie nadaje się na organizacje różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 6 nowoczesnych, przestronnych, komfortowych sal konferencyjno-szkoleniowych. Największa z nich jest w stanie pomieścić 180 uczestników spotkania. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny, profesjonalny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu.

Wykwalifikowany personel dba o indywidualne potrzeby każdego klienta i służy pomocą podczas trwania wydarzenia. Dodatkowo hotel zapewnia kompleksową ofertę cateringowa oraz organizację przerw kawowych dla gości. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości

 

2. Campanile Bydgoszcz***

Dane teleadresowe:
Adres:
ul. Jagiellońska 59, 85-027 Bydgoszcz
Kontakt: 22 307 23 37
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala Wisła - od 16 (podkowa) do 20 osób (bankiet)
Liczba miejsc noclegowych: 175
Zobacz więcej: Campanile Bydgoszcz - sale konferencyjne lub Konferencje w Campanile Bydgoszcz.

2. Campanile Bydgoszcz***
2. Campanile Bydgoszcz***

Hotel Campanile Bydgoszcz położony jest w centrum miasta. Blisko znajdują się atrakcje i zabytki miasta. Hotel posiada idealne zaplecze do organizacji spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń.

Przestrzeń biznesowa obejmuje 2 przestronne sale konferencyjne, które można ze sobą łączyć zyskując dzięki temu większą przestrzeń na konkretne wydarzenie. Większa sala mieści 50 uczestników spotkania. Obie wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu.

Dodatkowo istnieje możliwość zaciemnienia sali. Hotel oferuje gościom przytulne pokoje z wyposażeniem, łazienką z prysznicem i ręcznikami oraz udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Stanowią one idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości

 

3. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Długa 34, 85-034 Bydgoszcz
Kontakt: 52 322 90 60
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala szkoleniowa 2 i 22 - od 8 do 15 osób (bankiet)
Zobacz więcej: Konferencje w PTE Bydgoszcz.

3. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
3. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne

Obiekt Towarzystwo Ekonomiczne znajduje się w samym centrum Bydgoszczy przy ulicy Długiej 34. W okolicy znajdują się liczne zabytki i atrakcje miasta. Jest to doskonałe miejsce do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 3 sale konferencyjno-szkoleniowe, zlokalizowane na różnych piętrach budynku. Wszystkie wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Największa z sal jest w stanie pomieścić 40 osób w ustawieniu teatralnym.

W ramach wynajmu sali istnieje możliwość zorganizowania za dodatkową opłatą pełnej obsługi cateringowej, przerwy kawowej, lunchu, obiady, kanapek. Wszystkie sale posiadają wydzielone miejsce na poczęstunek w postaci serwisu kawowego. Bezpośrednio przy budynku znajduje się parking dla gości. 

 

4. Starówka Office

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Długa 16, Bydgoszcz
Kontakt: (+48) 321 57 85
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sale Mała i Duża - od 6 do 15 osób (bankiet/teatralne)
Zobacz więcej: Konferencje w Starówka Office.

4. Starówka Office
4. Starówka Office

Starówka Office położona jest w samym centrum Bydgoszczy. W bliskiej odległości znajdują się liczne atrakcje i zabytki miasta. Jest to doskonała przestrzeń biurowa do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 2 przestronne, komfortowe sale konferencyjno-szkoleniowe. Większa sala mieści 15 uczestników spotkania. Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu.

Są one elegancko urządzone, schludne, wygodne i funkcjonalne. Idealne do udanego spotkania biznesowego. Dodatkowo obiektów oferuje inną przestrzeń biurowa, prywatne biura, wynajmowane na godziny, wirtualny adres czy też wirtualne spotkania oraz przestrzeń coworkingowa. Przy budynku znajduje się parking dla gości. 


Data publikacji: 17.11.2022

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top