img

Sale szkoleniowo-konferencyjne do 50 osób w Bydgoszczy

Jeśli chcesz sprawdzić pełną bazę konferencyjną w Bydgoszczy, zobacz ponad 40 obiektów konferencyjnych w Bydgoszczy. Natomiast jeżeli chcesz zobaczyć obiekty konferencyjne znajdujące się na Kujawach, sprawdź obiekty konferencyjne w woj. kujawsko-pomorskim.

Poniżej przedstawiamy sale szkoleniowo-konferencyjne do 50 osób w Bydgoszczy:

 

1. Hotel & Restauracja Maraton***

Dane teleadresowe:
ul. Powstańców Warszawy 13, 85-683 Bydgoszcz
Kontakt: +48 52 341 12 11
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sale (prócz restauracyjnej): od 25 do 40 osób (różne układy)
Liczba miejsc noclegowych: 108
Zobacz więcej: Hotel Maraton - sale konferencyjne lub Konferencje w Hotelu Maraton.

1. Hotel & Restauracja Maraton***
1. Hotel & Restauracja Maraton***

Hotel Maraton położony to trzygwiazdkowy hotel położony 500 m od głównej arterii Bydgoszczy. W spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta. Hotel stanowi idealne zaplecze do organizacji szkoleń, konferencji czy innych spotkań biznesowych.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 4 przestronne sale konferencyjno-szkoleniowe. Największa z nich może pomieścić 130 uczestników spotkania. Wszystkie wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu.

Dodatkowo hotel oferuje szeroką ofertę cateringową wraz z przerwa kawową, obiadem czy uroczysta kolacją. Każde spotkanie odbywa się z dbałością o indywidualne potrzeby klienta. Wykwalifikowany personel dba o każdy jego szczegół spotkania i służy pomocą podczas jego trwania.  Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości. 

 

2. Hotel Ikar***

Dane teleadresowe:
ul. Szubińska 32, 85-312 Bydgoszcz
Kontakt: (52) 366 80 00
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala szkoleniowa - od 20 (podkowa) do 50 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 192
Zobacz więcej: Hotel ikar - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Ikar.

2. Hotel Ikar***
2. Hotel Ikar***

Hotel Ikar znajduje się przy głównej trasie prowadzącej do Poznania. Zaledwie kilka minut od Bydgoszczy. Hotel stanowi doskonałe zaplecze do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 3 przestronne i komfortowe sale konferencyjno-szkoleniowe. Sale wyposażone są w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do szybkiego Internetu. Znajdują się tu między innymi: flichart, projektory, tablice oraz rzutniki multimedialne.

Dodatkowym atutem sal jest klimatyzacja, dzięki, której spotkania są jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni. Goście mogą również skorzystać z oferty przerwy kawowej podczas wydarzenia. Każde spotkanie przygotowywane jest z największą dbałością i starannością o indywidualne potrzeby każdego klienta. 

 

3. Hotel Zawisza***

Dane teleadresowe:
ul. Gdańska 163, 85-435 Bydgoszcz
Kontakt: 525 880 900
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala GSB - od 20 (podkowa) do 40 osób (teatralne)
Sala Szkoleniowa - od 24 (podkowa) do 50 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 176
Zobacz więcej: Hotel Zawisza - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Zawisza.

3. Hotel Zawisza***
3. Hotel Zawisza***

Hotel Zawisza położony jest w Bydgoszczy. W niedalekiej odległości od centrum około 3-5 km od centrum. W bliskiej odległości znajdują się liczne atrakcje i zabytki miasta. Jest to idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych. Mniejszych i większych konferencji czy szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 7 przestronnych, komfortowych sal konferencyjnych. Największa sala może pomieścić 400 uczestników spotkania. W śród sal znajduje się Sala taneczna. Sale można podzielić na kilka mniejszych.

Wszystkie wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie i dostęp do Internetu oraz klimatyzację idealną na spotkania w cieplejsze dni. Wszystkie pomieszczenia dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wykwalifikowany personel dba o indywidualne potrzeby każdego klienta oraz służy pomocą podczas jego trwania. 

 

4. Park Hotel Bydgoszcz***

Dane teleadresowe:
ul. Wrocławska 3, 85-211 Bydgoszcz
Kontakt: +48 52 376 36 26
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Nova - od 35 (podkowa) do 50 osób (teatralne)
Sala Panorama - od 45 (podkowa) do 48 osób (szkolne)
Liczba miejsc noclegowych: 70
Zobacz więcej: PH Bydgoszcz - sale konferencyjne lub Konferencje w PH Bydgoszcz.

4. Park Hotel Bydgoszcz***
4. Park Hotel Bydgoszcz***

Park Hotel Bydgoszcz zlokalizowany jest w samym sercu Bydgoszczy. Zaledwie 20 minut spacerkiem od Starego Rynku. Hotel stanowi idealne zaplecze konferencyjne do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 4 przestronne i komfortowe sale konferencyjno-szkoleniowe. Największa z nich jest w stanie pomieścić 358 osób w zależności od ułożenia stołów i krzesełek. Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie, dostęp do Internetu.

Koordynator szkoleń służy pomocą w wyborze odpowiedniej sali oraz dba o każdy szczegół spotkania podczas jego trwania. Dodatkowo hotel zapewnia kompleksową ofertę cateringową, przerwy kawowe oraz smaczne lunche czy uroczyste kolacje. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości.


Data publikacji: 17.11.2022

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top