img

Sale szkoleniowo - konferencyjne do 50 osób w Krakowie

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Krakowie zachęcamy do sprawdzenia strony - ponad 150 obiektów konferencyjnych w Krakowie. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie małopolskim, zobacz obiekty konferencyjne w Małopolskim.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze sale konferencyjno-szkoleniowe do 50 osób w Krakowie:

 

1. Holiday Inn Kraków City Center

Dane teleadresowe:
ul. Wielopole 4, 31-072 Kraków
Kontakt: 12 619 00 00
Sale konferencyjne: 400 osób (teatralny), 80 osób (podkowa), 210 osób (szkolny)
Liczba miejsc noclegowych: 236
Zobacz więcej: Konferencje w Holiday Inn Kraków City Center lub Sale konferencyjne - Holiday Inn Kraków City Center.

1. Holiday Inn Kraków City Center
1. Holiday Inn Kraków City Center

Holiday Inn Kraków położony jest w samym sercu Krakowa, jego centrum. W bliskiej odległości znajdują się liczne atrakcje oraz zabytki miasta. Hotel jest doskonałym miejscem do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, mniejszych czy większych konferencji i szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 12 nowoczesnych, przestronnych sal konferencyjno-szkoleniowych. Centrum konferencyjne znajduje się na 3 poziomach hotelu. Każda sala posiada profesjonalne wyposażenie audiowizualne, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Największa sala jest w stanie pomieścić 400 uczestników spotkania.

Dodatkowo hotel zapewnia nocleg w przytulnych, eleganckich pokojach w różnym standardzie wraz z wyposażeniem. Stanowią one idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości. 

 

2. Hotel Centrum Business****

Dane teleadresowe:
ul. os. Centrum E 12, 31-934 Kraków
Kontakt: 12 680 80 55
Sale konferencyjne: 220 osób (teatralny), 80 osób (podkowa), 130 osób (szkolny)
Liczba miejsc noclegowych: 86
Zobacz więcej: Konferencje w Hotel Centrum Business lub Sale konferencyjne - Hotel Centrum Business.

2. Hotel Centrum Business****
2. Hotel Centrum Business****

Hotel Centrum Bussines to czterogwiazdkowy obiekt położony w Centrum Nowej Huty przy Placu Centralnym. W niedalekiej odległości znajdują się liczne zabytki i atrakcje miasta. Hotel stanowi idealne zaplecze konferencyjne do organizacji rożnego rodzaju spotkań biznesowych.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 6 przestronnych, komfortowych, nowoczesnych sal o łącznej powierzchni 500 m2. Sale posiadają profesjonalny sprzęt: telefon, telewizor LCD, mikrofon, automatyczne ekrany, rzutnik multimedialny, flipchart, mównica, przybory oraz rzutnik pisma. W każdym pomieszczeniu jest dostęp do szybkiego Internetu.

Dodatkowym atutem sal jest klimatyzacja, która daje jeszcze większy komfort podczas upalnych dni. Istnieje również możliwość zaciemniania sali. Hotel zapewnia kompleksową ofertę cateringową z aromatyczną kawą, słodkościami oraz lunchem dla gości. 

 

3. Hotel Polonia***

Dane teleadresowe:
ul. Basztowa 25, 31-156 Kraków
Kontakt: 12 422 12 33
Sale konferencyjne: 80 osób (teatralny), 45 osób (podkowa), 56 osób (szkolny)
Liczba miejsc noclegowych: 118
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Polonia lub Sale konferencyjne - Hotel Polonia.

3. Hotel Polonia***
3. Hotel Polonia***

Hotel Polonia*** położony jest w malowniczej okolicy Tatr Słowackich i Krakowskiego Barbakanu. W okolicy znajdują się liczne zabytki i atrakcje miasta. Hotel idealnie nadaje się do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 3 przestronne i komfortowe sale konferencyjno-szkoleniowe. Każda wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Największa z nich jest w stanie pomieścić 80 uczestników szkolenia. Dodatkowo hotel zapewnia kompleksową ofertę cateringowa z wyśmienita kuchnią.

Każde spotkanie organizowane jest z największą starannością i dbałością o indywidualne potrzeby klienta. O wszystko dba wykwalifikowany personel, który służy pomocą podczas jego trwania. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości. 
 

4. Crown Piast Hotel & SPA

Dane teleadresowe:
ul. Radzikowskiego 109, 31-342 Kraków
Kontakt: 12 683 26 00
Sale konferencyjne: 220 osób (teatralny), 126 osób (podkowa) 
Liczba miejsc noclegowych: 400
Zobacz więcej: Konferencje w Crown Piast Hotel & SPA lub Sale konferencyjne - Crown Piast Hotel & SPA

4. Crown Piast Hotel & SPA
4. Crown Piast Hotel & SPA

Crown Piast Hotel & SPA położony jest w malowniczej okolicy, wśród zieleni. Oddalony jest od Krakowa o około 7 km, z dala od zgiełku miasta. Hotel stanowi doskonałe zaplecze konferencyjne do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Przestrzeń konferencyjna obejmuje 9 sal konferencyjno szkoleniowych o łącznej powierzchni 1000 m2.

Największa sala jest w stanie pomieścić nawet 340 uczestników spotkania. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w nowoczesny, profesjonalny sprzęt audiowizualny: ekrany, projektory multimedialne, rzutniki, tablice flipchart, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu.

Dodatkowo posiadają klimatyzację, dzięki, której spotkania są jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni. Przestrzeń konferencyjna idealnie nadaje się także na organizację wystawnych bankietów. Kadra pracownicza dba o indywidualne potrzeby każdego klienta. 


Data publikacji: 20.01.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top