img

Sale szkoleniowo-konferencyjne na ponad 300 osób w Łodzi

Organizacja wielkich wydarzeń jak konferencje, sympozja czy targi branżowe wymaga wynajęcia odpowiednio dużej powierzchni. Przestronne sale zapewniają komfort gości, wyższą jakość organizowanych eventów oraz łatwiejszy dostęp do infrastruktury.

Na mapie Łodzi dostępnych jest kilka ośrodków będących w stanie pomieścić nawet kilkaset osób, bez ryzyka ścisku czy niepotrzebnego stresu związanego z brakiem miejsc. Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Łodzi zachęcamy do sprawdzenia ponad 80 obiektów konferencyjnych w Łodzi. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie łódzkim, zobacz obiekty konferencyjne w województwie łódzkim.

Pożniej przedstawiamy najciekawsze sale konferencyjne w Łodzi na ponad 300 osób:

 

1. Expo-Łódź

Dane teleadresowe:
al. Politechniki 4, 93-590 Łódź
tel. 42 636 29 83
Największa sala konferencyjna: 500 osób 
Zobacz więcej: Konferencje w Expo-Łódź.

 

1. Expo-Łódź
1. Expo-Łódź

Jest to obiekt zaprojektowany w nowoczesny i ekologiczny sposób. Dogodne położenie w centrum miasta sprzyja organizacji różnego typu wydarzeń jak konferencje, kongresy, szkolenia, eventy, duże przestrzenie umożliwiają również organizowanie pokazów mody czy wszelkiego typu wystaw. Ośrodek posiada cztery wielkopowierzchniowe sale konferencyjne z możliwością łączenia, hale wystawienniczą oraz aulę. Całość dostępnych pomieszczeń mieści kilkaset osób.

Sale są w pełni klimatyzowane z dostępem do nowoczesnego sprzętu audiowizualnego, multimedialnego, z doskonałą infrastrukturą do komunikacji oraz świetną akustyk. Z kolei na korytarzach przy salach konferencyjnych, auli oraz foyer umieszczone zostały telewizory LCD idealne do wyświetlania reklam czy innych istotnych dla gości informacji. Ponadto Expo- Łódź dysponuje pomieszczeniem typu VIP room oraz Press room. Expo- Łódź dysponuje zapleczem cateringowym oraz biurowym.

Expo- Łódź to przykład niezwykle ekologicznego budynku, zasilanego energią czerpaną z wnętrza ziemi. Budynek wyposażony jest w przestronny parking z wyznaczonymi miejscami dla niepełnosprawnych. W pobliżu ośrodka konferencyjnego znajduje się szereg komfortowych hoteli, o zróżnicowanym standardzie.

 

2. Bionanopark

Dane teleadresowe:
ul. Dubois 114/116, 93-465 Łódź
tel.42 280 76 76
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Zobacz więcej: Konferencje w Bionanopark.

 

2. Bionanopark
2. Bionanopark

Jest to urokliwa lokalizacja oddalona od centrum miasta. Nowoczesny ośrodek konferencyjny oferuje organizowanie najwyższej jakości wydarzeń kulturalnych, konferencji biznesowych, naukowych kongresów i wszelkiego typu innych spotkań dla firm jak szkolenia, eventy itp. Bionanopark mieści się w pobliżu ośrodków naukowych, zapewniając niesamowite wrażenia dla gości. Dziesięć nowoczesnych pomieszczeń z przesuwnymi ścianami zapewnia organizatorom wiele możliwości dowolnej aranżacji przestrzeni.

Dostępne sale konferencyjne mieszczą od ośmiu nawet do trzystu gości. Jeśli chodzi o wyposażenie to wszystkie pomieszczenia są w pełni klimatyzowane, posiadają okna z możliwością przyciemniania. Zaplecze technologiczne obejmuje najwyższej klasy sprzęt do wyświetlania, profesjonalne nagłośnienie oraz system do tłumaczenia symultanicznego.

Ponadto nad organizacją techniczną przedsięwzięć czuwa odpowiednio przeszkolony personel. W całym budynku dostępny jest bezprzewodowy Internet, a goście mają zapewniony bezpłatny parking.

 

3. mHotel***

Dane teleadresowe:
ul. św. Teresy 111, 91-222 Łódź
tel. 42 652 99 90, 601 654 488
Największa sala konferencyjna: 320 osób
Zobacz więcej: Konferencje w mHotel.

 

3. mHotel***
3. mHotel***

Miejsce takie jak mHotel stanowi przykład nowoczesnego hotelu zlokalizowanego na przedmieściach Łodzi. Obiekt jest wielofunkcyjny, urządzony w wysokim standardzie, doskonały dla wszystkich chcących zorganizować wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe, eventy czy szkolenia. mHotel dysponuje przestronnymi pomieszczeniami konferencyjnymi będącymi w stanie pomieści nawet 250 osób w układzie teatralnym.

Oferta skierowana jest także do małych grup gości, chcących zorganizować małe szkolenie, event czy negocjacje biznesowe. Jeśli chodzi o wyposażenie sal to mHotel zapewnia całe zaplecze techniczne, profesjonalny sprzęt obejmujący projektory multimedialne, wysokiej klasy ekrany oraz mikrofony, dostęp do światłowodowego Internetu o dużej przepustowości, a także telewizyjne ekrany plazmowe oraz odtwarzacze dvd. Ponadto mHotel oferuje także możliwość przygotowania serwisu konferencyjnego, w tym przerwy kawowe oraz korzystne pakiety obiadowe i kolacyjne.

Znajdująca się w hotelu restauracja serwuje dania Szefa Kuchni. W hotelu znajduje się także SPA pozwalające odprężyć się po całym aktywnym dniu, w ofercie jest sauna, jacuzzi, basen, salę fitness oraz relaksu. mHotel to 39 komfortowych pokoi, w każdym z nichk znajduje się przestronna łazienka, telewizor LCD, bezprzewodowy Internet, a także telefon. Dostępne są pokoje jedno-, dwu- oraz trzyosobowe. 

 

4. Filharmonia Łódzka

Dane teleadresowe:
ul. Narutowicza 20/22, 90-135 Łódź
tel. 42 664 79 79
Największa sala konferencyjna: 658 osób
Zobacz więcej: Konferencje w Filharmonii Łódzkiej.

 

4. Filharmonia Łódzka
4. Filharmonia Łódzka

Trudno wyobrazić sobie piękniejsze wnętrza na gale, konferencje czy ważne dla firmy wydarzenia niż te, które znajdują się w łódzkiej Filharmonii. Sale, a dokładniej 6 sal jakie się tu znajdują są zlokalizowane w różnych częściach budynku. Są one przeznaczone dla grup o różnej wielkości. Można tu zorganizować zarówno kameralne warsztaty czy prelekcje, a także szkolenia czy seminaria dla 100 osób. Jednak największym atutem tego miejsca jest sala Koncertowa, która jest przeznaczona dla aż 658 osób

Doskonałe nagłośnienie oraz liczne sprzęty audiowizualne sprawdzą się podczas gali, koncertów, a także konferencji. W Foyer warto zorganizować dla gości poczęstunek, a także napoje, a podczas wieczornej gali także kieliszki z winem.

Sam budynek Filharmonii sprawia, że ciężko przejść obok niego obojętnie. Piękna architektura, jest taż zapowiedzią niesamowitych wnętrz - nowoczesnych i eleganckich. Jednocześnie dogodna lokalizacja sprawia, że każdy trafi tu z łatwością, a w pobliżu jest wiele hoteli i restauracji.

 

5. EC1 Łódź Miasto Kultury

Dane teleadresowe:
ul. Targowa 1/3, 90-022 Łódź
tel. 42 600 61 00
Największa sala konferencyjna: 800 osób
Zobacz więcej: Konferencje w EC1 Łódź Miasto Kultury.

 

5. EC1 Łódź Miasto Kultury
5. EC1 Łódź Miasto Kultury

Budynek EC1 to najstarsza elektrociepłownia na terenie miasta. To okresie jej świetności te tereny zostały zaadaptowane na przestrzeń, które służy nauce, kulturze, sztuce. W takich postindustrialnych klimatach, każde organizowane wydarzenie nabierze charakteru. Duże powierzchnie - nawet do 1300 metrów kwadratowych sprawiają, że to doskonałe miejsce na okazała gale, wystawy, czy prezentacje nowych produktów czy rozwiązań.

Do dyspozycji jest tu łącznie 6 sal konferencyjnych, a największa z nich z powodzeniem pomieści nawet 800 osób. Mniejsze sale, te do 40-60 osób świetnie sprawdzą się podczas warsztatów czy szkoleń. Sale posiadają także możliwość łączenia, poprzez systemy modułowe.

Nowoczesne ekrany i projektory, a także fantastyczne nagłośnienie sprawiają, że nie trzeba się martwić kwestią techniczną. Warto tez zamówić catering - w formie poczęstunku lub lunchu. W pobliżu obiektu bez problemu można także znaleźć hotele czy apartamenty.

 

6. Hotel Ambasador Premium****

Dane teleadresowe:
ul. Kilińskiego 145, 90-315 Łódź
tel. 42 677 15 40
Największa sala konferencyjna: 800 osób
Ilość miejsc noclegowych: 440
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Ambasador Premium.

 

6. Hotel Ambasador Premium****
6. Hotel Ambasador Premium****

Ten nowoczesny hotel to miejsce dla wszystkich tych, którzy podczas pobytu cenią sobie wygodę i luksus. Dla gościa przygotowano tu 142 pokoje, a także 18 bogato wyposażonych apartamentów. Sama lokalizacja hotelu w centrum miasta, to także świetny punkt wypadowy do zwiedzania okolicznych atrakcji czy wyskoczenia na zakupy.

Powierzchnia dedykowana dla biznesu to 17 wielofunkcyjnych sal o różnej powierzchni. Idealnie nadają się na spotkania biznesowe, narady, a także warsztaty czy szkolenia. Największa z sal - Sala Europejska to miejsce dla 800 osób. Można w niej zorganizować nie tylko konferencję, ale także gale czy bankiety. Nowoczesne sprzęty są dopełnieniem eleganckich i nowoczesnych sal. Są tu rzutniki, nagłośnienie, internet bezprzewodowy.

Na terenie hotelu jest restauracja, w której warto w czasie wydarzenia zjeść lunch, a wieczorową porą można się raczyć kieliszkiem ulubionego alkoholu w klimatycznym Drink Barze. Do dyspozycji gości jest także część rekreacyjna - z basenem i saunami, a także licznymi zabiegami z jakich można skorzystać.


Data publikacji: 28.09.2022

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top