img

Śniadanie biznesowe w hotelu Wawel Queen jako doskonały wstęp do szkolenia

Śniadania biznesowe w hotelu Wawel Queen

Hotel Wawel Queen posiada bardzo szeroką ofertę biznesową dla swoich gości. Jedna z takich ofert są śniadania biznesowe. Posiłki te dopasowywane są do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Na śniadaniach tych panuje kameralna atmosfera zapewniająca komfort i swobodę. Wszytko prowadzone jest bardzo miło i swobodnie. Opcja ta jest idealnym rozwianiem podczas szkoleń, konferencji oraz innych spotkań biznesowych.

Śniadania biznesowe w hotelu Wawel Queen

Każdy gość ma do dyspozycji bogaty bufet śniadaniowy, dedykowany live cooking oraz świeżo paloną aromatyczną kawę. Takie śniadanie organizowane sjest o wczesnej porze, z rana. Całość odbywa się w formie szwedzkiego stołu. Śniadanie to będzie chwilowym zaczerpnięciem oddechu.

Uczestnicy w tym czasie będą mogli odpocząć, zawrzeć nowe znajomości czy tez porozmawiać. Jest to także idealna forma kontaktu firm i przedsiębiorców. Takie śniadania przypadają wielu organizatorom do gustu. Oferta ta na pewno spodoba się wielu gościom i będą często z niej korzystać przy okazji kolejnych spotkań.

Więcej informacji: Śniadanie biznesowe w Wawel Queen Hotel.

 

Zaplecze konferencyjne hotelu Wawel Queen

Hotel Wawel Queen to doskonałe miejsce do organizowania wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.  Do dyspozycji gości są trzy przestronne i komfortowe sale konferencyjne. Pierwsza z nich Sala Klubowa jest idealna do organizacji mniejszych, kameralnych spotkań na 10-12 osób. Sala ta wyposażona jest w niezbędny sprzęt multimedialny. Panuje tu niepowtarzalny klimat.

Zaplecze konferencyjne hotelu Wawel Queen

Kolejna Sala Kameralna to doskonałe miejsce na organizację spotkań dla 6 osób. Będzie to idealne miejsce na rozmowy rekrutacyjne czy negocjacje. Natomiast Sala Patio jest w stanie zmieścić 20 uczestników spotkania. Można tu także zorganizować kameralną uroczystość. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnego podejścia do klienta.

Wszystko odbywa się na najwyższym poziomie. O każdy szczegół dba fachowa obsługa, na której pomoc można liczyć na każdym etapie spotkania. Dodatkowo podczas spotkań biznesowych goście mogą skorzystać z śniadań biznesowych przygotowywanych według uznania gości. Jest to doskonała chwila na odpoczynek, rozmowę czy zawarcie nowych znajomości.

Więcej informacji: Konferencje w Wawel Queen Hotel.

 

Jak dobrze zaplanować udany bankiet firmowy?

Udany bankiet firmowy to zapewne integralna część każdego szkolenia. Warto, więc zwrócić uwagę na kilka aspektów. Impreza taka wymaga zapewne kompleksowej organizacji. Warto wziąć pod uwagę lokalizację, dekoracje czy też menu i dodatkowe atrakcje. Istotnym elementem jest także charakter imprezy. Możemy ja, bowiem zorganizować podczas jubileuszy firmy czy tez jakiegoś święta np. Andrzejek.  

Jak dobrze zaplanować udany bankiet firmowy?

Impreza ta powinna być odskocznią od codziennej pracy. Warto zapytać pracowników, czego oczekują od imprezy. Dobrze jest także zorganizować konkursy, pomyśleć o przebraniach. Warto zadbać o ciekawy, nieszablonowy program rozrywkowy, który zachwyci każdego gościa.

Idealnie, jeśli impreza wpasuje się w gusta. Należy pamiętać, że każda osoba ma inne upodobania i wymagania. Warto skorzystać z pomocy pracowników. Oddelegować kogoś do pomocy, powierzyć jakieś prace, czy obowiązki. Będzie wtedy łatwiej zadbać o ich potrzeby. Należy pamiętać, że każdy bankiet firmowy jest zapamiętywany i powinien być inny od poprzedniego.

Więcej informacji: Organizacja bankietów firmowych.


Data publikacji: 08.11.2022

Najnowsze newsy branżowe - Kraków

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top