img

Specjalny pakiet biznesowy w Hotelu Amber Gdańsk

amber-hotel.pl

Hotel Amber w Gdańsku przygotował atrakcyjny pakiet usług dla klientów biznesowych. Specjalna oferta obiektu obejmuje nocleg z późniejszym wymeldowaniem, możliwość korzystania z parkingu, usług gastronomicznych, darmowego internetu i wejścia do Strefy Relaksu, a także 50% zniżkę na masaże.

Zaplecze konferencyjne Hotelu Amber składa się z pięciu profesjonalnie przygotowanych i wyposażonych sal. Pomieszczenia charakteryzują się dużą elastycznością przestrzeni, która nie tylko pozwala łączyć ich powierzchnie, ale również dostosowywać wnętrza do indywidualnych oczekiwań klientów. W salach konferencyjno-szkoleniowych, które rozlokowane są na trzech pietrach obiektu, możliwe jest przeprowadzenie wydarzeń nawet do 200 uczestników. Wszystkie pomieszczenia oferowane są na najwyższej jakości sprzętem audiowizualnym.

Hotel Amber pozwala na połączenie efektywnej pracy i relaksu. Obiekt dysponuje komfortowo wyposażonymi pokojami, które sprzyjają odpoczynkowi, a także wyśmienitą kuchnią i atrakcyjną, bezpłatną strefą SPA. Dzięki niepowtarzalnej, kameralnej atmosferze hotel gwarantuje znakomite warunki do relaksu i poprawy samopoczucia po zakończeniu intensywnego spotkania biznesowego.

Data publikacji: 21.02.2017

Najnowsze newsy branżowe - Trójmiasto

Nasi partnerzy