img

Spotkania biznesowe w Gdańsku

Spotkania biznesowe w Gdańsku


Organizacja spotkań biznesowych, to jeden z kluczowych elementów podtrzymujących trwające już relacje z klientem, jedna z najlepszych form pozyskiwania inwestorów oraz możliwość podejmowania działań strategicznych w kameralnym gronie kierownictwa. W zależności od pory dnia takiego spotkania, może pełnić rolę mniej lub bardziej formalnego śniadania, lunchu biznesowego lub uroczystej kolacji. Znając preferencje kontrahenta biznesowego, można w Gdańsku zorganizować każdego rodzaju spotkanie biznesowe. 

 

Gdzie zorganizować spotkania biznesowe w Gdańsku?


Śniadanie biznesowe w Gdańsku

 

ORIA MAGIC HOUSE

Dane teleadresowe:
ul. Stara Stocznia 4/1, 80-862 Gdańsk
tel.  58 710 11 45
Zobacz więcej: Resturacja ORIA MAGIC HOUSE.

ORIA MAGIC HOUSE
ORIA MAGIC HOUSE


Idealnie zlokalizowana nad Motławą, gdańska restauracja ORIA MAGIC HOUSE, to wymarzone miejsce na spotkania biznesowe i imprezy firmowe. Kameralne negocjacje najlepiej rozpocząć przy śniadaniu, restauracja słynie z wybornych śniadań angielskich, doskonałych tostów podawanych na ciepło z różnorodnymi dodatkami czy domowych kiełbasek, wiejskiej jajecznicy świeżo wypiekanego chleba. Restauracja specjalizuje się również w organizacji imprez firmowych, eventów i konferencji, oferując wysokiej jakości sprzęt audiowizualny, 5 monitorów LED i urządzenia konferencyjno-szkoleniowe.

 

Stara Wędzarnia

Dane teleadresowe:
ul. Nadwiślańska 79, 80-680 Gdańsk
tel.  58 573 3322
Zobacz więcej: Kurort Stara Wędzarnia.

Stara Wędzarnia
Stara Wędzarnia


Zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej kurort Stara Wędzarnia, oferuje bogaty bufet śniadaniowy z daniami ciepłymi i zimnymi przekąskami. Goście wysoko oceniają przygotowywane na miejscu sałatki warzywne, świeżą jajecznicę, kiełbaski oraz duży wybór serów, wędlin i dań skomponowanych dla wegetarian. Planując dłuższy pobyt służbowy, można skorzystać z komfortowych pokoi hotelowych, zorganizować szkolenie w profesjonalnej Sali Konferencyjnej przystosowanej do spotkań dla 50 słuchaczy lub wypocząć na zacisznej piaszczystej plaży.

 

Lunche biznesowe w Gdańsku

 

Canis Music&Wine

Dane teleadresowe:
ul. Ogarna 27/28, 80-826 Gdańsk
tel.  793 262 728
Zobacz więcej: Restauracja Canis Music&Wine.

Canis Music&Wine
Canis Music&Wine


Poszukując niebanalnego miejsca na organizację wytwornego lunchu biznesowego, warto zapoznać się z ofertą gdańskiej restauracji Canis Music&Wine. Doskonale skomponowane autorskie menu obfituje w wyszukane przystawki z krewetkami czy tatarem z tuńczyka, wymienią zupą homarową, jagnięciną w kilku odsłonach, stekami wołowymi, halibuta czy Cannoli z nadzieniem wegańskim. W restauracji można zorganizować kameralny obiad z kilkoma kontrahentami z zachowaniem dyskrecji lub większe spotkania firmowe i biesiady korporacyjne.

 

Mercato

Dane teleadresowe:
ul. Targ Rybny 1, 80-838 Gdańsk 
tel.  882 822 282
Zobacz więcej: Restauracja Mercato.

Mercato
Mercato


Rozmowy negocjacyjne i spotkania biznesowe podczas wytwornego lunchu, można z powodzeniem zorganizować w restauracji Mercato w Gdańsku. Bogata karta win może być dopełnieniem wykwintnego obiadu, restauracyjne menu zawiera doskonałe dania jarskie, łososie i jesiotry ze świeżymi warzywami, skoki królicze ze smardzami, francuską zapiekankę grzybową, risotto z czarnymi truflami, galarety wieprzowe czy zupę dyniową na bazie z kaczki. Wyborne dania mogą być formą docenienia partnera biznesowego i wstępem do negocjacji handlowych.

 

Kolacje biznesowe w Gdańsku

 

Brovarnia

Dane teleadresowe:
ul. Szafarnia 9, 80-755 Gdańsk
tel.  58 573 3322
Zobacz więcej: Restauracja Brovarnia.

Brovarnia
Brovarnia


Należąca do Hotelu Gdańsk restauracja Brovarnia, to miejsce stworzone dla organizatorów spotkań i eventów firmowych, mniej formalnych biesiad pracowniczych oraz wykwintnych kolacji i bankietów biznesowych. Zakończenie negocjacji czy podpisanie lukratywnego kontraktu, można uczcić wyjątkową kolacją, wśród najchętniej zamawianych dań, pojawiają się takie specjały jak słynna kaczka gdańska, dorsz z Mulami, kotlet staropolski czy golonka miodowa pieczona w piwie. Wśród bardziej tradycyjnych potraw można znaleźć podawany w chlebie żur czy domowe pierogi z gęsiną. Mniej oficjalne spotkania mogą być uatrakcyjnione biesiadą piwną ze złotym trunkiem w każdej postaci.

 

B13 Restaurant&Bar

Dane teleadresowe:
Ul. Bałtycka 13, 80-341 Gdańsk
tel.  58 585 40 20
Zobacz więcej: Bistro B13 Restaurant&Bar.

B13 Restaurant&Bar
B13 Restaurant&Bar


Wśród najpopularniejszych gdańskich alejek, zlokalizowany jest bistro B13 Restaurant&Bar, gdzie można wydać wspaniałą kolację na zakończenie spotkania firmowego czy rozmów biznesowych. Restauracja może przygotować potrawy według sugestii organizatorów, zaproponować menu degustacyjne lub potrawy z karty, w której znajdują się takie wspaniałości jak kurczak kukurydziany z czarna soczewicą, kalmary, krewetki, Tagliatelle z truflą i cielęciną, policzki wołowe czy sandacz pieczony z zielonymi warzywami. 

 


Data publikacji: 16.04.2024

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top