img

Strefa SPA & Wellness umili odpoczynek po konferencji w Hotelu Lenart w Wieliczce

Strefa SPA & Welness w Hotelu Lenart w Wieliczce

Hotel Lenart to oprócz rozbudowanego zaplecza konferencyjnego i bazy noclegowej również wiele udogodnień dla osób korzystających z obiektu. Przede wszystkim w hotelu dostępna jest nowoczesna strefa SPA&Wellness.

Strefa SPA & Welness w Hotelu Lenart w Wieliczce

To właśnie tutaj wszyscy goście hotelowi i osoby biorące udział w różnego rodzaju wydarzeniach mogą komfortowo spędzić swój czas i zrelaksować się już po skończonym wydarzeniu. Na gości czeka jacuzzi, sauna sucha i parowa, masaże, a także szeroka oferta zabiegów kosmetycznych. Wszystko to sprawia, że możliwości zrelaksowania się jest naprawdę wiele i miłe spędzenie czasu po konferencji nie będzie problemem.

W ramach rekreacji dostępne są także korty tenisowe, basen czy pole golfowe. Tutaj coś dla siebie znajdą wszyscy miłośnicy aktywnego wypoczynku i spędzania czasu. Hotel Lenart w Wieliczce to wyjątkowe miejsce, w którym wszyscy goście znajdą odpowiednie dla siebie atrakcje i będą mogli się w pełni zrelaksować w najlepszych do tego warunkach.

Więcej informacji: SPA&Wellness w hotelu Lenart.

 

Baza konferencyjno-szkoleniowa hotelu Lenart

Hotel Lenart w Wieliczce to obiekt stworzony z myślą o klientach biznesowych i przedsiębiorcach. W hotelu dostępna jest bardzo rozbudowana baza konferencyjna, która pozwala na organizowanie wydarzeń nawet dla bardzo dużych grup osób. Klienci biznesowi mają możliwość skorzystania z nowoczesnych przestrzeni i organizowanie spotkań dla różnych grup.

Baza konferencyjno-szkoleniowa hotelu Lenart

W obiekcie dostępny jest aż 11 sal konferencyjnych, z których największa oferuje aż 550 miejsc w układzie teatralnym. Mniejsze sale pozwalają na organizowanie spotkań dla maksymalnie kilkudziesięciu osób. W każdej sali konferencyjnej dostępny jest ekran, projektor, flipchart, nagłośnienie i wiele innych udogodnień, które pozwalają organizować wydarzenia na najwyższym poziomie.

Pełne wyposażenie w nowoczesny sprzęt audiowizualny daje możliwość bardzo komfortowego korzystania z przestrzeni konferencyjnej i sprawia, że organizowanie różnego rodzaju wydarzeń nie stanowi kompletnie żadnego problemu. Na czas konferencji lub szkolenia można również skorzystać z pomocy personelu hotelowego, który pomoże w przygotowaniu miejsca pod konkretne wydarzenie.

Więcej informacji: Konferencje w hotelu Lenart.

 

Czy imprezy integracyjne to dobra inwestycja w pracowników?

Dbając o motywację pracowników i ich zadowolenie z podjęcia się zatrudnienia w konkretnym przedsiębiorstwie warto pamiętać o tym, aby systematycznie prowadzić spotkania integracyjne. Wszelkiego rodzaju imprezy to świetny sposób na to, aby pracownicy mogli poznać się od bardziej prywatnej strony i nawiązały się nowe znajomości i relacje.

Czy imprezy integracyjne to dobra inwestycja w pracowników?

Zorganizowanie imprezy integracyjnej może być zatem świetną inwestycją i sposobem na zatrzymanie w przedsiębiorstwie wielu pracowników. Dla wielu osób bowiem olbrzymie znaczenie ma panująca w pracy atmosfera i obecność znajomych. Jako przedsiębiorca warto tym samym zdecydować się na skorzystanie z ofert renomowanych przedsiębiorstw, które zajmują się organizowaniem imprez firmowych. Obecnie nawet wiele hoteli posiada w swojej ofercie organizowanie tego rodzaju spotkań.

Obsługa obiektu jest w stanie zorganizować wydarzenie, które na długi czas pozostanie w pamięci. Dodatkowo dostępnych jest wiele różnorodnych programów imprez, które umożliwiają wspólną zabawę i spędzenie swojego czasu.

Więcej informacji znajdziesz na: Imprezy integracyjne dla firm.
 


Data publikacji: 25.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - małopolskie

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top