img

Strefa SPA & Welness z basenem w Hotelu Radison Blu w Sopocie przyciąga organizatorów konferencji

Strefa SPA & Welness z basenem w Radison Blu w Sopocie 

Poza dogodną lokalizacją coraz częściej szukając noclegu zwracamy też uwagę na to, żeby hotel posiadał dodatkowe atrakcje, które wypełnią czas wolny. Radison Blu w Sopocie to obiekt prestiżowy, w którym pobyt to prawdziwa przyjemność.

TEKST ALTERNATYWNY

Piękne wnętrza i wysokiej jakości materiały i tkaniny tworzą świetne miejsce do wypoczynku. Nie zwiedzie nikogo też znajdujące się tu strefa Spa, gdzie można się zrelaksować, skorzystać z zabiegów, które odżywiają i oczyszczają. Basen ma imponującą długość 25 metrów.

Jest tu też osobna przestrzeń na wodne szaleństwa najmłodszych. Jacuzzi znajdują się zarówno w środku budynku jak i na zewnątrz. W hotelowym ogrodzie, można się relaksować i korzystać z wodnego masażu

Więcej informacji: SPA&Wellness w Radisson Blu Sopot

 

Sale na szkolenia i konferencje w Radison Blu w Sopocie

Sale konferencyjne w tym hotelu to aż 15 pomieszczeń, które można ustawiać w wielu konfiguracjach. Nowoczesne i eleganckie przestrzenie dodadzą charakteru wszystkim wydarzeniom, jakie się tu odbywają.

TEKST ALTERNATYWNY

Można tu też zorganizować imprezę, galę cz konferencję dla aż 1200 osób, ponieważ hotel dysponuje pawilonem ze sceną. Nie można też nie wspomnieć o doskonałym zapleczu technicznym - są tu sprzęty audiowizualne, nagłośnienie, internet bezprzewodowy. Sporą pomocą jest także fachowy personel, który pomoże na każdym etapie - od planowania, po czuwanie nad sprawnym przebiegiem.

Spory i piękny ogród to doskonałą opcja na imprezy plenerowe. Konferencja w tym miejscu to prestiż i gwarancja, że wszystko będzie na najwyższym poziomie. Doskonałym uzupełnieniem każdego eventu są serwowane przez szefa kuchni dania, a także karta alkoholi z całego świata.

Więcej informacji: Centrum Konferencyjne w Radisson Blu Sopot

 

Dlaczego warto robić firmowe spotkania integracyjne? 

Spotkania integracyjne nie muszą być nudne. Zdecydowanie warto, żeby pracownicy raz na czas mogli się spotkać z nieco luźniejszej atmosferze, zwłaszcza w dobie pacy zdalnej. Istnieje cała masa ciekawych inspiracji - warsztaty kulinarne, wspólny wypad na górskie szlaki, kajaki, ognisko. Warto takie spotkanie połączyć z szkoleniem z modnego ostatnio team building.

TEKST ALTERNATYWNY

Takie spotkania pozwalają na budowanie relacji,wzmacnianie więzi. Takie wspólnie spędzony czas na wyjeździe czy wspólnym wyjściu to też forma nagrody dla pracowników. Przecież zdają sobie sprawę, że organizacja integracji wiąże się w wydatkiem, a oni mogą skorzystać z przygotowanych atrakcji.

Niezależnie od tego, czy firma działa zdalnie czy stacjonarnie, impreza integracyjna to zawsze dobra inwestycja. Poza biurem można się swobodniej zachowywać, a luźniejsze rozmowy służą lepszemu poznaniu się.

Więcej pomysłów na imprezy integracyjne znajdziesz na: Imprezy integracyjne dla firm


Data publikacji: 20.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - pomorskie

Nasi partnerzy