img

Tanie sale konferencyjne w Katowicach

Aby zapoznać się z pełną bazą obiektów konferencyjnych w Katowicach zachęcamy do sprawdzenia obiektów konferencyjnych w Katowicach. Natomiast jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w całym województwie śląskim, zobacz obiekty konferencyjne w województwie śląskim.

Pożniej przedstawiamy tanie sale konferencyjne w Katowicach:

 

1. Gabinet przy ul. Mielęckiego 10

Dane teleadresowe:
ul. Mielęckiego 10/503, 40-013 Katowice
Pojemność sali: 6 osób
Cena wynajmu od: 35 zł/godzinę (cena przybliżona)
Zobacz więcej: Gabinet - Mielęckiego 10.

Gabinet Mieleckiego
Gabinet

Gabinet zlokalizowany w Katowicach przy ulicy Mielęckiego 10. Jest to doskonała przestrzeń do zorganizowania mniejszego spotkania biznesowego, rozmowy kwalifikacyjnej czy innego wydarzenia.

Sala ta pomieści 6 osób. Znajduje się na 5 piętrze budynku. Posiada wygodne krzesła, dostęp do światła dziennego, Wi-Fi oraz możliwość wypożyczenia flipchart, ekranu do rzutnika i telewizora.

Obiekt oferuje także opcje cateringowe: przerwy kawowe z ciastkami oraz całodniowy serwis kawowy w zależności od zapotrzebowania. Obiekt nie posiada własnego parkingu można skorzystać z miejsc parkingowych położonych przy ul. Dworcowej oraz Warszawskiej. Do Gabinetu najłatwiej dostać się piechota z Dworca Głównego oraz komunikacją miejską. 

 

2. Sala Konferencyjna przy ul. Wolnego 4

Dane teleadresowe:
ul. Wolnego 4, 40-857 Katowice
Pojemność sali: 4 osoby
Cena wynajmu od: 35 zł/godzinę
Zobacz więcej: Sala konferencyjna - Wolnego 4.

ul. Wolnego 4
Sala Konferencyjna przy ul. Wolnego 4

Sala Konferencyjna na ulicy Wolnego 4 w Katowicach stanowi doskonałe zaplecze do organizacji spotkań szkoleniowych, rekrutacyjnych oraz innych tego typu wydarzeń. Pomieszczenia znajduje się na parterze budynku. Mieści ona 4 osoby. Jest bardzo elegancka i klimatyzowana.

Przestrzeń konferencyjna wyposażona jest w rzutnik, flipchart sucho ścieralny oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Sala posiada również duże okna, dzięki czemu wpada tu bardzo duża ilości światła dziennego.

Na potrzeby projekcji oraz pokazów istnieje możliwość zaciemniania pomieszczenia. Goście mogą skorzystać z całodobowego serwisu kawowego w cenie 5 zł. Okolica jest spokojna, co gwarantuje spokój i cisze podczas spotkań. 

 

3. Fundacja Rozwoju Rachunkowości / Sala C. III

Dane teleadresowe: 
ul. Stanisława Moniuszki 4/8, 40-005 Katowice
Tel. 32 353 09 26
Pojemność sali: od 10 do 18 osób
Cena wynajmu od: 40 zł/godzinę
Zobacz więcej: Sala C. III - Fundacja Rozwoju Rachunkowości.

FRR
Sala C FRR

Sala C III położona na ulicy Moniuszki 4 w Katowicach gwarantuje doskonałe zaplecze na mniejsze, kameralne spotkania biznesowe, szkolenia oraz spotkania kwalifikujące do pracy. Pomieszczenia nie jest duże, ma 20 m2.

Mieści się na trzecim piętrze budynku. Sala jest wstanie zmieścić 18 uczestników spotkania, posiada profesjonalne wyposażenie, w którego skład wchodzi: rzutnik multimedialny, tablica suchościeralna, Internet.

Dodatkowym atutem jest klimatyzacja idealna na cieplejsze dni. Goście mogą także wypożyczyć laptopa oraz flipchart. Sala jest jasna i przestronna, co daje doskonałe warunki do pracy. Za dodatkową opłata organizowany jest serwis kawowy, a także obiad dla uczestników spotkania

 

4. Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości / Sala 13

Dane teleadresowe:
Plac Wolności 12, 40-078 Katowice
Tel. 451-166-679
Pojemność sali: 15 osób
Cena wynajmu od: 55 zł/godzinę
Zobacz więcej: Sale w Izbie Rzemieślniczej w Katowicach.

Izba Rzemieślnicza
Sala 12 Izba Rzemieślnicza

Sala 13 zlokalizowana na ulicy Plac Wolności 12 w Katowicach to idealne miejsce na mniejsze spotkania biznesowe, kameralne szkolenia czy rozmowy kwalifikacyjne. Pomieszczeni znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

Sala jest bardzo elegancka z dużym okrągłym stołem. Mieści 15 osób. Dodatkowo posiada sprzęt szkoleniowy: rzutnik, flipchart, ekran, nagłośnienie, WIFI oraz światło dzienne.

Za dodatkową opłatą goście mogą skorzystać z cateringu: całodniowego serwisu kawowego, obiadu oraz wody. Każde ze spotkań odbywa się w najwyższym standardzie usług według indywidualnych potrzeb klientów. Obiekt cechuje się doskonałym dojazdem zarówno komunikacją miejską jak i własnym samochodem


Data publikacji: 25.04.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top