img

Trzy dni wyszukanych smaków, świetnej zabawy i relaksu, czyli weekend z Magdą Gessler

Fot. www.hotelodyssey.pl

Nie lada gratkę przygotował ClubHotel Odyssey Wellness & SPA dla największych fanów pani Magdy Gessler i nie tylko. Spotkanie ze znaną restauratorką odbędzie się w dniach 25-27 października 2013 roku. Na uczestników spotkania, którzy wezmą udział w konkursie, czekają atrakcyjne nagrody!

Jeszcze w tym miesiącu goście Hotelu Odyssey będą mogli spędzić wyjątkowy weekend wraz ze znaną restauratorką oraz jurorką najpopularniejszych programów kulinarnych! Właśnie w tej roli zobaczymy panią Magdę Gessler w Hotelu Odyssey. 25, 26 i 27 października to trzy dni wyjątkowych, wyszukanych smaków, doskonałej zabawy i relaksu.

W programie pobytu w Hotelu Odyssey znajdziemy między innymi: kolację z udziałem pani Magdy Gessler, fantastyczny konkurs kulinarny, degustację konkursowych potraw, muzykę na żywo, a dla osób biorących udział w konkursie - wspaniałe nagrody (w tym trzydniowy weekendowy pobyt wraz z zabiegami dla dwojga). To wspaniała okazja aby poznać jedną z najpopularniejszych polskich restauratorek i spędzić weekend na doskonałej zabawie.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie kulinarnym z atrakcyjnymi nagrodami. Lubisz gotować? Masz talent kulinarny? Jesteś gotowy wziąć udział w zabawie, którą oceni jury z Magdą Gessler na czele? Jeśli tak, ten konkurs jest stworzony właśnie dla Ciebie! Udział w konkursie jest otwarty dla wszystkich, całkowicie bezpłatny, a na autorów trzech zwycięskich potraw czekają atrakcyjne nagrody, w tym weekendowe pobyty w Hotelu Odyssey wraz z zabiegami! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie internetwej: http://www.hotelodyssey.pl/konkurs-kulinarny.

Data publikacji: 23.10.2013

Nasi partnerzy