img

Unikalny klimat Aparthotel Stara Przędzalnia w Żyrardowie sprawia, że często organizowane są tu imprezy firmowe

Klimat hotelu ApartHotel Stara Przędzalnia

Jeśli szukasz miejsca z niesamowitym klimatem, to ten hotel z pewnością właśnie taki jest. W najstarszym budynku w Żyrardowie niegdyś mieściła się stara przędzalnia, a dzisiejsze wnętrza hotelowe doskonale nawiązują do przemysłowej historii tego obiektu. Połączenie nowoczesnego wystroju z klimatyczną cegłą i historycznymi zdjęciami na ścianach oddają doskonale charakter tego obiektu, sprawiając go jednocześnie bardzo komfortowym i ciekawym.

Jasne pokoje nie zakłócają nieco industrialnego charakteru, tworząc razem spójną całość. Również znajdująca się tu część konferencyjna nawiązuje do pierwotnego przeznaczenia budynku. Każde wydarzenie w takim wnętrzu z pewnością zostanie na długo w pamięci.

To nie tylko świetny i luksusowy hotel do zatrzymania się biznesowo czy na weekend, ale także doskonała lekcji historii i tradycji. Zachowanie tego klimatu to najlepszy z możliwych wyborów, świetnie, że takie miejsca zyskują nowe życie.

 

Co warto zobaczyć w okolicy hotelu Aparthotel

Będąc w nowym miejscu, a nawet powracając tam kilkukrotnie, to zawsze doskonała okazja, żeby lepiej poznać okolice. W Żyrardowie warto odwiedzić Muzeum Lniarstwa im. Filipa de Girarda. Muzeum mieści się w budynku starej fabryki i to kolejna okazja, żeby zobaczyć jak kiedyś wyglądał przemysł w tych rejonach.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Warto tez przespacerować się po Starym Rynku i zobaczyć między innymi wieżę ciśnień. Nie całe 30 minut jazdy od hotelu jest raj dla miłośników przyrody i zieleni. Bolimowski Park Krajobrazowy zajmuje rozległe tereny i przyciąga wielu spacerowiczów. To doskonałe miejsce na piesze wędrówki.

Warto wybrać ścieżki prowadzące do dawnego dworku myśliwskiego Radziwiłłów, pomnik przyrody - okazały dąb, czy wodospady. To miejsce na całodniowe wycieczki i możliwość nacieszenia oczu widokiem zieleni.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Atrakcje w pobliżu Aparthotel Stara Przędzalnia

 

Jakie upominki warto zorganizować dla uczestników konferencji

Miły upominek na koniec konferencji czy szkolenia to zawsze miły gest, który sprawia, że samo wydarzenie zostanie na dłużej zapamiętane przez uczestników. Obecnie istnieje wiele gotowych zestawów prezentowych, ale zawsze warto nawiązać do bogactwa regionu.

Taki upominek może być miodem z lokalnej pasieki, czy świecą sojową, która została zrobiona przez niewielkie lokalne przedsiębiorstwo. Dzięki temu nie tylko można wspierać lokalne przedsiębiorstwa, ale także zapoznać więcej osób z lokalnymi smakami.

Inne ciekawe opcje to naturalne herbaty, mieszanki aromatycznych kaw czy lokalne słodycze, nalewki. Wybór jest na prawdę duży, a wiele firm zajmuje się ładnym pakowaniem takich boxów. Z pewnością każdy znajdzie coś, co będzie stanowiło fajny upominek i będzie też miłym podziękowaniem za uczestnictwo.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Gadżety na konferencję - zestawy upominkowe dla uczestników


Data publikacji: 20.09.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo