img

W Folwarku Badowo uczestnicy konferencji mogą wziąć udział w integracyjnym treningu aktorskim dla firm

Integracyjny trening aktorski dla firm jako jedna z form integracji w Folwarku Badowo

Inwestowanie w rozwój i integrację pracowników jest bardzo ważne. Jednak wiele ze szkoleń nie różni się od siebie, i powielane są te same warsztaty czy ćwiczenia. Ale integracja i wzmacnianie więzi to nie tylko szkolenie w sali przy biurkach.

TEKST ALTERNATYWNY

W tym obiekcie udowadniają to najlepiej, dzięki nowatorskiej metodzie, jaką jest integracyjny trening aktorski. To okazja, do spełnienia marzeń z dzieciństwa o roli aktorki czy gwiazdy. W czasie tych warsztatów uczestnicy będą mieli okazję wcielić się w aktorskie rola, a także pracować wspólnie z aktorami teatralnymi.

Różne formy improwizacji i pracy w grupie oddziałują dobrze na pracę zespołu. Ale to nie jedyna ciekawa opcja w tym obiekcie. Można także wybrać warsztaty zielarskie, grę kryminalną, czy wspólne gotowanie z Robertem Makłowiczem. Brzmi jak przygoda!

Więcej informacji: Atrakcje w Folwarku Badowo.

 

Oferta konferencyjna dla firm w Folwarku Badowo

Baza konferencyjna jest tu bardzo dobrze przygotowana. W tym obiekcie znajdują się dwie sale, każda z nich o powierzchni 100 metrów kwadratowych. Nowoczesne wnętrza prezentują się bardzo dobrze i tworzą dobre tło do pracy. W jednej z sal jest nawet kominek.

TEKST ALTERNATYWNY

Wielkim atutem tego miejsca jest bliskość natury, a także możliwość oderwania się od miasta. To świetna przestrzeń na warsztaty, konferencje czy wyjazdy integracyjne. W salach znajdują się też sprzęty, które ułatwiają znacznie przebieg każdego wydarzenia.

Świetna baza noclegowa jaka się tu znajduje idealnie nada się na wydarzenia kilkudniowe. Nie można także zapominać o wzmocnieniu i regeneracji. Pyszne posiłki oraz możliwość spędzenia czasu na łonie natury, sprawią, że ten wyjazd na długo zostanie w pamięci.

Więcej informacji: Konferencje w Folwarku Badowo.

 

Gdzie lepiej zorganizować szkolenie - hotel czy centrum konferencyjne?

Wiele osób zastanawia się, czy podczas organizacji szkolenia czy warsztatów lepiej postawić na centrum konferencyjne czy może hotel. Opcja z hotelem ma zdecydowanie więcej plusów, bo taki wjazd można od razu połączyć z integracją. Teraz często sale konferencyjne w hotelach czy dworkach są lepiej wyposażone niż te w centrach konferencyjnych.

TEKST ALTERNATYWNY

Kolejnym atutem jest też bardziej kameralna atmosfera. Restauracja na miejscu to też dużo lepsza alternatywa dla dań zamawianych za pośrednictwem firm cateringowych. Nikt nie chce się przecież martwić, że posiłek nie dojedzie na czas lub będzie zimny. Zamawiając lunch na miejscu nie ma takiej możliwości.

Wyjazd poza miasto, choć połączony z pracą to też okazja do oderwania się nieco od codziennego zabiegania. Często hotele oferują liczne atrakcje takie jak baseny, duże tereny zielony czy organizowane wycieczki rowerowe. Nie trzeba wcale szukać odległych miejsc, ważna jest raczej sama zmiana otoczenia.

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: Gdzie najlepiej zorganizować szkolenie firmowe?


Data publikacji: 18.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy