img

W Hotelu Agat można urządzić konferencję z dala od zgiełku centrum miasta Łodzi

Malownicze otoczenie Hotelu Agat

Łódzki obiekt biznesowo-turystyczny Agat Hotel & Restauracja, zlokalizowany jest 13 minut jazdy od Centrum Łodzi i skrzyżowania autostrad A1 i A2, ułatwiając dojazd z każdego miejsca w kraju i szybki kontakt z aglomeracją. Jednak największym atutem lokalizacji Hotelu jest bezpośrednie sąsiedztwo zielonej enklawy.

Malownicze otoczenie Hotelu Agat

Hotel Agat zlokalizowany jest w pobliżu źródeł malowniczej Rzeki Bzury w samym sercu „zielonych płuc” Łodzi. Dysponujący dużym parkiem z alejami spacerowo-rekreacyjnymi i zadbanym ogrodem, Hotel sąsiaduje i częściowo położony jest na terenie wspaniałego Lasu Łagiewnickiego, obfitującego w ponad 100 gatunków wyjątkowych drzew i krzewów i ponad 1000 gatunków grzybów. Duża część terenów leśnych należy do Rezerwatu Przyrody, graniczy również z Parkiem Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich, Rozległa przestrzeń rekreacyjna przy Hotelu i wspaniałe widoki na leśną zieleń z hotelowego tarasu, to wymarzona okazja do spokojnego wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku i nieograniczone możliwości aranżacyjne wydarzeń firmowych, spotkań integracyjnych i biznesowych na łonie przyrody.

Hotel Agat, dzięki swojej wyjątkowej lokalizacji, jest bardzo popularnym miejscem kameralnych rozmów biznesowych, eventów firmowych wśród zieleni i wypoczynku całych rodzin szukających bliskości natury, pozostając w aglomeracji łódzkiej.

Więcej informacji: Hotel Agat - otoczenie.

 

Sale konferencyjne w Hotelu Agat

Łódzki Hotel Agat, położony w zielonej enklawie miasta, w otoczeniu Lasu Łagiewnickiego, stworzył wyjątkowe miejsce wypoczynku i spełniające najwyższe standardy Centrum Biznesowo-Konferencyjne, wyposażone w kompleksowe zaplecze techniczne i cateringowe, prestiżowe sale szkoleniowe, Salony Biznesowe i przestrzeń konferencyjną.

Sale konferencyjne w Hotelu Agat

W Hotelu Agat przystosowano dla potrzeb organizatorów szkoleń firmowych, kursów korporacyjnych, eventów i kameralnych spotkań szczebla kierowniczego, 3 różnorodne Sale Konferencyjne, z możliwością połączenia sąsiadujących pomieszczeń – uzyskując Dużą Salę Kongresową, mogącą gościć 140 słuchaczy, zapewniając bezpośrednie wyjście do hotelowego ogrodu, który może pełnić funkcję wystawienniczą lub targową. Dostępna jest też Sala Bankietowa dla 100 Gości, mniejsza Sala Eventowa dla 50 uczestników i Sala Kameralna przygotowana głównie dla Gości VIP, Rad Nadzorczych i kierownictwa, gdzie w komfortowych warunkach debatować może 25 osób, z zachowaniem pełnej dyskrecji i prywatności.

Niedaleka odległość od Centrum Łodzi - 15 minut, malownicza okolica i wygodny dojazd z każdego regionu kraju oraz nowoczesne urządzenia multimedialne, pozwalają przeprowadzić w Hotelu Agat niezapomniane wydarzenia firmowe, prestiżowe konferencje i spotkania integracyjne połączone z biesiadami i wystawnymi bankietami.

Więcej informacji: Konferencje w hotelu Agat.

 

Jak zadbać o integrację uczestników po konferencji?

W zależności od rodzaju zajęć integracyjnych, mogą one mieć przyjąć charakter nagrodowy, motywujący lub konsolidacyjny. Większość organizatorów spotkań i eventów firmowych, a nawet szkoleń i kursów pracowniczych, stara się zapewnić uczestnikom atrakcyjną formę integracji.

Jak zadbać o integrację uczestników po konferencji?

Podstawową zasadą spotkań integracyjnych jest wspólne spędzanie czasu, urozmaicone często różnorodnymi formami rywalizacji lub osiągnięciem danego celu. Najczęściej przedstawiciele firm decydują się na przeprowadzanie gier terenowych, rywalizacji sportowych czy wspólne rozwiązywanie zadań przygotowanych przez animatorów wydarzeń integracyjnych. Wiele korzyści dla uczestników eventów i Gości konferencyjnych, przynosi zwykły relaks pomiędzy zajęciami i rozrywka zaplanowana na zakończenie pobytu firmowego. Okazuje się, że najlepiej odbierane są wspólne wycieczki, grillowanie czy biesiada przy ognisku. Wtedy najlepiej zacieśniają się więzy pomiędzy współpracownikami, pękają pewne bariery, a nieskrępowana atmosfera pozwala lepiej się poznać i naładować pozytywną energią.

Dzięki wymarzonej lokalizacji, Hotel Agat, położony w sąsiedztwie dawnej Puszczy Łódzkiej, pozwala zorganizować uczestnikom wydarzeń firmowych i przedstawicielom korporacyjnym, praktycznie nieograniczone możliwości przeprowadzania niecodziennych spotkań integracyjnych w plenerze. 

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na: Imprezy integracyjne dla firm.


Data publikacji: 24.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - Łódź

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top