img

W Hotelu Chynów zorganizujesz udaną konferencję nawet na 250 osób zaledwie 50 km od Warszawy

Baza konferencyjna w hotelu Chynów

W kład zaplecza konferencyjnego w hotelu Chynów wchodzą 4 sale, które nadają się zarówno na bardziej kameralne spotkania, jak i naprawdę na liczne eventy. Każda z sal została wyposażona w nowoczesne sprzęty takie jak rzutniki, ekrany, nagłośnienie, flipcharty. Takie zaplecze techniczne jest bardzo ważne i pomaga w sprawnym przebiegu każdego wydarzenia, bez nerwów, że coś nie zadziała. W zależności od układu sale są przeznaczone dla od 30 do aż 250 osób.

TEKST ALTERNATYWNY

Elegancki wystrój sal sprawia, że każde odbywające się w nich wydarzenia nabiorą charakteru. Każde z pomieszczeń jest także klimatyzowane, co daje lepszy komfort pracy. Jest tu też dostęp do internetu bezprzewodowego. Pracownicy chętnie pomogą w organizacji, choćby w doborze cateringu czy organizacji bufetu kawowego, który cieszy się dużym powodzeniem na każdej konferencji. Ten hotel to też doskonale miejsce na bankiety i inne ważne dla firmy wydarzenia.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: Sale konferencyjne w Hotelu Chynów

 

Co znajduje się w okolicy hotelu Chynów?

Hotel Chynów znajduje się zaledwie ok. 50 km od Warszawy, jednak jeśli chodzi o zwiedzanie okolic warto zapuścić się w kierunku mniej znanych, ale jakże ciekawych atrakcji. Dla miłośników fortyfikacji i militariów na pewno nie lada gratką, będzie znajdujący się niedaleko Skansen Bojowy w Mniszenie, a zaledwie 15 km od Hotelu znajduje się Zamek w Czersku.

TEKST ALTERNATYWNY

Innym ciekawym miejscem jest także Muzeum im. Tadeusza Pułaskiego w Warce. Same to okolice to tez świetna okazja do bardziej aktywnego spędzenia czasu na łonie natury. To doskonałe miejsce na wyprawy kajakowe, czy wycieczki rowerowe. Morskie Oko to bardzo popularne kąpielisko z wyjątkowo czystą wodą, gdzie w pogodne dni zbiera się wiele osób, które chcą skorzystać z kąpieli wodnej i słonecznej.

Popularnym miejscem jest też Ujście Stradomki do Wisły, nazywane Stykiem Dwóch Rzek. Obserwowanie przyrody pozwala na prawdziwy relaks i wyciszenie się. To świetna okazja, żeby w niedalekiej odległości od Stolicy oderwać się od szumu miasta.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: Atrakcje w okolicy hotelu Chynów

 

Jak dodać więcej emocji do konferencji w hotelu Chynów?

Konferencje wielu osobom kojarzą się z wielogodzinnymi prezentacjami, prelekcjami, która czasem ciągną się bez końca. Jeśli więc planujesz takie wydarzenie warto dodać mu nieco charakteru i zapewnić gościom wiele ciekawych atrakcji. Po części oficjalnej warto wieczorową porą zorganizować dla gości szereg niespodzianek. Świetnym pomysłem jest drużynowa rywalizacja podczas quizu tematycznego.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

To nie tylko trening dla szarych komórek, ale doskonała okazja do zabawy i pracy zespołowej. Inną ciekawą rozrywką może być gra terenowa. Poszukując wskazówek i robiąc różne zadania drużyny mają za zadanie pokonać wyznaczoną trasę w jak najkrótszym czasie. Świetnym ukoronowaniem każdego pełnego wrażeń dnia będzie bankiet z tańcami.

To możliwość do rozmów w nieco luźniejszej atmosferze i zabawy do białego rana. To tego doskonałe jedzenie z hotelowej restauracji i brzmi jak świetny plan na wieczór. Takie atrakcje, to doskonały sposób na dodanie charakteru wydarzeniom, lepsze poznanie uczestników, ale także możliwość wspólnej zabawy.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: Uroczystości firmowe w Hotelu Chynów


Data publikacji: 20.09.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy