img

W Hotelu Kozerki goście konferencyjni mogą skorzystać z udogodnień oferty hotelu Be Active

Oferta Be Active hotelu Kozerki i jej udogodnienia

Coraz częściej poza tym, żeby w hotelu był komfortowy pokój, zwracamy też uwagę na dodatkowe atrakcje. Dzięki temu nie ma konieczności szukania basenów czy miejsc do rekreacji w innym miejscu, co nie tylko pozwala oszczędzić czas. Ale kiedy mamy coś na miejscu, to też chętniej z tego korzystamy.

TEKST ALTERNATYWNY

Strefa Be Active w hotelu Kozerki zadowoli nie tylko fanów okazjonalnej aktywności, ale także Ci, którzy mają sporo do czynienia ze sportem na co dzień znajdą tu ogrom atrakcji. Poza basenami, gdzie można popływać, albo zrelaksować się z książką na leżaku, są tu też korty tenisowe, boiska do gry i wiele innych.

To też super opcja, na wspólne spędzenie czasu podczas wyjazdu służbowego. Można urządzić turniej, a poza nutką rywalizacji, dobra zabawa jest gwarantowana. A trochę aktywności po długiej podroży czy całym dniu na konferencji, z pewnością dobrze każdemu zrobi. To z pewnością miejsce, gdzie nie ma mowy o nudzie.

Więcej informacji: Oferta Be Active Hotelu Kozerki.

 

Sale konferencyjne w hotelu Kozerki

Kameralne zaplecze konferencyjne, jakie jest w tym obiekcie zapewnia dobre warunki do pracy. Są tu dwie sale, które są przedzielone mobilnym systemem ścian. Można je połączyć, dzięki czemu otrzymuje się miejsce dla nawet 100 osób. To dobra przestrzeń do urządzenia konferencji, seminarium naukowego.

TEKST ALTERNATYWNY

Ale to też dobre miejsce na szkolenia czy warsztaty. Sporym atutem jest dostęp do światła dziennego, w takiej przestrzeni pracuje się o wiele lepiej. Na czas prezentacji czy projekcji, można je zaciemnić. Sale posiadają też zaplecze techniczne - rzutniki, ekrany, nagłośnienie.

Na terenie całego hotelu jest też dostęp do internetu bezprzewodowego. W czasie samej konferencji warto tez zapewnić gościom możliwość chwili odpoczynku. Świetnie sprawdzi się przerwa kawowa, gdzie można wypić filiżankę kawy czy herbaty, ale także posilić się wybornymi przekąskami.

Więcej informajci: Konferencje w hotelu Kozerki.

 

Jak umiejętnie napisać abstrakt do przemówienia konferencyjnego?

Napisanie do abstraktu do przemówienia co coś, co sprawia kłopot wielu nawet często przemawiającym naukowcom. Warto pamiętać o kilku ważnych punktach, które powinny się w nim znaleźć, a samo jego przygotowanie będzie o wiele łatwiejsze. Przede wszystkim powinno się w nim znaleźć jasne określenie celu.

TEKST ALTERNATYWNY

Niezależnie czy jest to przemówienia naukowe, czy o innym charakterze, każda prelekcja ma jakiś cel. Kolejne elementy, jakie powinny się w nim znaleźć to informacja dlaczego przeprowadzono badania naukowe, na jakie pytania szuka się odpowiedzi.

Swoje miejsce w takim streszczenie powinien mieć też punkt, który będzie opisywał metodykę badań. Oczywiście nie może też braknąć miejsca na to, jakie wyniki i wnioski udało się z tych badań wyciągnąć. Taki abstrakt, jest bardzo przydatny zwłaszcza wtedy, jeśli podczas jednego dnia jest wiele różnych bloków, i uczestnicy mogą wybierać na jaki się zdecydują. 

Więcej informacji znajdziesz w artykule: Zapakuj i sprzedaj, czyli jak napisać dobry abstrakt


Data publikacji: 28.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy