img

W Hotelu Łazienkowskim zorganizujesz konferencję w pobliżu niezwykłych Łazienek Królewskich

Spacer i zwiedzanie Łazienek Królewskich w ramach szkolenia w hotelu Łazienkowskim

Warszawskie Łazienki to jedno z najpopularniejszych miejsc kojarzonych ze Stolicą. Historia tego zespołu parkowo pałacowego sięga lat 80-tych XVII wieku, kiedy to na polecenie S.H. Lubomirskiego został wybudowany obiekt, mieszczący łaźnię. Od tego pawilonu, wzięły swoją nazwę łazienki.

TEKST ALTERNATYWNY

Sam park przyciąga nie tylko licznych miejscowych, ale także turystów. To miejsce, które trzeba odwiedzić będąc w Warszawie. Możliwość zwiedzania go w tygodniu, będąc gościem hotelu Łazienkowskiego to świetna opcja. Z pewnością będzie wtedy mniej tłoczno i będzie można w względnej ciszy podziwiać ten piękny park i znajdujące się tu obiekty.

W sezonie letnim organizowane są tutaj koncerty Chopinowskie, spektakle i inne wydarzenia kulturowe. Zwiedzanie tego miejsca w ramach atrakcji po szkoleniu czy konferencji z pewnością będzie ciekawą atrakcją. Nie tylko z uwagi na historię tego miejsca, ale także piękną przyrodę jaką można tu zobaczyć.

Więcej informacji: Atrakcje w okolicy hotelu Łazienkowskiego.

 

Usługi cateringowe podczas konferencji oferowane przez hotel Łazienkowski

Wybór cateringu na szkolenie, bankiet czy konferencję to wcale nie takie proste zadanie. Trzeba wziąć pod uwagę preferencje kulinarne wielu osób, nie zapomnieć o weganach, wegetarianach czy osobach na diecie bezglutenowej.

TEKST ALTERNATYWNY

W przypadku zagranicznych gości warto też postawić na charakterystyczne dla naszej kuchni dania, tak żeby mogli skosztować naszych regionalnych potraw. W hotelu Łazienkowskim jest bardzo bogata oferta cateringowa. Wyróżnia ją indywidualne podejście do każdego klienta, a także możliwość skorzystania z porad doświadczonego zespołu, który na co dzień zajmuje się doborem i przygotowaniem różnych dań. Dodatkowym atutem jest także pełna logistyka i piękne dekoracje.

Pracownicy zadbają o najmniejszych szczegół tworząc piękne aranżacje roślinne na stołach, a jedzenie będzie podane na wyjątkowej zastawie. Jeśli catering do tej pory kojarzył Ci się z jedzeniem na pół ciepłych dań z styropianowych opakowań, to te usługo zmienią Twoje dotychczasowe doświadczenia.

Więcej informacji: Catering konferencyjny w hotelu Łazienkowskim.

 

Zalety i wady wideokonferencji - na co zwrócić uwagę podczas ich organizacji?

Czasy pandemii zmieniły wiele w niemalże każdym sektorze życia. Zmiany te, dotyczą także pracy. Choć wideokonferencje już wcześniej były dość popularne, zwłaszcza w przypadku firm, które siedziby mają rozproszone, to jednak wirus wprowadził je, jako codzienność do wielu firm, które wcześniej nie korzystały z tego rozwiązania i nawet teraz, kiedy wszystkie obostrzenia już dawno zostały zniesione, zmiany te z nami zostały.

TEKST ALTERNATYWNY

Jednak jest kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę podczas organizacji wideokonferencji. Zadbaj o komfortowe miejsce - to bardzo ważne, żeby podczas samego połączenia mieć ciszę i spokój, której nie będą zakłócać choćby odgłosy życia codziennego w domu.

Dobre połączenie internetowe - nikt nie chce tracić nerwów, kiedy co chwilę będzie mu zrywać połączenie. Dobry sprzęt - i chodzi tu nie tylko o sam komputer, ale warto, żeby uczestnicy takiej onlinowej konferencji wszystko dobrze widzieli i słyszeli. Kultura pracy - może są to nieco luźniejsze warunki, jednak nie należy rezygnować z stroju biznesowego.

Więcej informacji znajdziesz na: Wideokonferencje dla firm.
 


Data publikacji: 27.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - Warszawa

Nasi partnerzy