img

W Hotelu Narvil goście konferencyjni zrelaksują się w hotelowej Strefie Termalnej

Strefa Termalna i SPA w Hotelu Narvil

Atrakcje takie jak baseny czy strefa relaksu zawsze są mile widziane podczas wyjazdu zarówno prywatnego jak i służbowego. Wielki plus za to, że zaczęły się pojawiać w coraz większej ilości obiektów. Jednak to właśnie w Narvii jest jedna z najlepiej ocenianych stref termalnych.

TEKST ALTERNATYWNY

W klimatycznych piwnicach kryje się strefa saun i łaźni. W Caldarium jest świetna strefa relaksu, dla tych, którzy nie przepadają za saunami. Na wygodnych leżankach można wypocząć, a temperatura tam to 55 stopni. Ale poza tym są tu także łaźnie i sauny, a po wyjściu z nich można natrzeć ciało arktycznym lodem.

Jest tu też basen, w którym można popływać lub po prostu zrelaksować się w wodzie. Szeroki wybór zabiegów oraz masaży sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. To świetna okazja to prawdziwego relaksu. A w codziennym, zabieganym życiu, często zapominamy o zrobieniu czegoś dla siebie. A taki wyjazd to do tego świetna okazja. To też świetna opcja na nagrodzenie czy motywację pracowników.

Więcej informacji: Strefa Termalna hotelu Narvil.

 

Sale konferencyjne w hotelu Narvil

Te sale konferencyjne zachwycają wystrojem. Wyglądają jak eleganckie salony, a jasne barwy tworzą dobry klimat do pracy czy rozmów na stopie biznesowej. Łącznie są tu aż 33 sale konferencyjne, co robi nie małe wrażenie. Jednocześnie są tak rozmieszczone, żeby uczestnicy poszczególnych wydarzeń nie przeszkadzali sobie nawzajem w pracy.

TEKST ALTERNATYWNY

Łącznie sale są przygotowane dla nawet 1500 osób, a wielki plusem jest to, że każdą z sal można dowolnie zaaranżować. Inny układ sprawdzi się podczas konferencji, inny kiedy uczestnicy będą pracowali w grupach. W piękne wnętrza subtelnie wplecione są nowoczesne sprzęty audiowizualne i nagłośnienie.

Na terenie całego obiektu jest też dostęp do internetu bezprzewodowego. Pracownicy są bardzo pomocni, pomagają od samego planowania, do zakończenia każdego wydarzenia. Serwowany jest tu też doskonały catering, który świetnie sprawdzi się podczas przerwy kawowej czy lunchu.

Więcej informacji: Konferencje w hotelu Narvil.

 

Jak dobrze przygotować się do prowadzenia szkolenia?

Prowadzenie szkolenia, zwłaszcza do osób, które dopiero zaczynają, wiąże się często ze sporym stresem. Jednak jest kilka porad, które pomogą każdemu dobrze się do tego przygotować. Przede wszystkim miej plan i się go trzymaj. Często dyskusje i pytania sprawiają, że temat się rozmowa.

TEKST ALTERNATYWNY

Oczywiście trzeba dać przestrzeń na dyskusję, ale nie pozwalaj, żeby to zdominowało temat. Poćwicz - to bardzo ważne, choćby z uwagi na toile czasu zajmie prezentowanie treści. Zrób w domu prezentację, dolicz do tego czas na pytania. Nagraj się - warto to robić, choćby po to, żeby sprawdzić jak prezentuje się gestykulacja.

Pozwala to na wyłapanie błędów i ich poprawę. Pomyłki się zdarzają - pomyliłeś się? To nic, nie ma ludzi nie omylnych. Ale jeśli zauważysz, że coś zostało przekręcone, sprostuj te informacje. Praktyka czyni mistrza - pamiętaj, że każdy kiedyś zaczynał.

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: Prowadzenie szkoleń - jak się profesjonalnie przygotować?


Data publikacji: 21.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy

Back to Top