img

W Hotelu Trylogia zorganizujesz nie tylko konferencje, ale również pikniki firmowe

Pikniki firmowe w hotelu Trylogia

Hotel Trylogia otoczony jest rozległymi terenami zielonymi. Świetnie nadają się one do zorganizowania pikniku firmowego. W trakcie takiego wydarzenia na uczestników może czekać bardzo wiele interesujących atrakcji, które pozwolą na miłe spędzenie czasu i zrelaksowanie się. Hotel dodatkowo jest w stanie zorganizować pełną oprawę gastronomiczną.

TEKST ALTERNATYWNY

Na gości będą czekać stacje grillowe, rollbary, obsługa kelnerska i kucharska, a także odpowiednia liczba miejsc siedzących. Dodatkowo hotel jest w stanie przygotować wiele innych atrakcji, które wpłyną na zadowolenie z całego wydarzenia. Sprawią, że piknik firmowy będzie świetną okazją do wspólnego spędzenia czasu na bardzo miłej zabawie.

Możliwe będzie pełne odprężenie się i nawiązanie wartościowych relacji. Wszystko to oczywiście w obecności muzyki i zabawy na świeżym powietrzu. Jeżeli szukasz ciekawego pomysłu na zorganizowanie firmowej integracji to wybranie oferty Hotelu Trylogia może być znakomitym pomysłem i może prowadzić do bardzo wielu poważnych korzyści z takiego działania. Może przekładać się na bardzo duże zadowolenie z postawienia na ofertę obiektu, który świetnie wpisze się w oczekiwania i potrzeby.

Więcej informacji: Pikniki firmowe w hotelu Trylogia

 

Sale konferencyjne w hotelu Trylogia

Hotel Trylogia to prestiżowy obiekt, który posiada aż 5 sal szkoleniowo-konferencyjnych, które zostały przygotowane z myślą o klientach biznesowych. W obiekcie istnieje możliwość organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Największa sala jest w stanie pomieścić do 350 osób.

TEKST ALTERNATYWNY

Najmniejsza natomiast przeznaczona jest dla 25 osób. Szeroki wybór przestrzeni konferencyjnych powoduje, że każdy z klientów dopasuje przestrzeń do swoich potrzeb i będzie w stanie komfortowo skorzystać z możliwości oferowanych przez obiekt. Każda sala przeznaczona do organizacji konferencji charakteryzuje się również pełnym wyposażeniem. Na klientów czeka rzutnik, ekran, flipchart, mikrofony, nagłośnienie i wiele innych udogodnień.

Dodatkowo każda sala urządzona jest w gustowny sposób, który gwarantuje bardzo wysoki komfort korzystania z niej. Wpływa to na zadowolenie z samego wybrania obiektu, który z pewnością wpisze się w oczekiwania. Hotel Trylogia to znakomity wybór dla klientów biznesowych, którzy poszukują najlepszego miejsca do organizacji różnego rodzaju wydarzeń.

Więcej informacji: Konferencje w hotelu Trylogia

 

Co nada się na upominki dla uczestników konferencji – przydatne porady

Konferencja może na dłuższy czas zapaść w pamięć w sytuacji zdecydowania się na zakup wyjątkowych upominków dla jej uczestników. Pozwolą one na wyróżnienie każdego wydarzenia i uczynią to niezapomnianym. Warto w tym celu sięgnąć po wysokiej jakości upominki, które przez bardzo długi czas będą w stanie przypominać o konkretnym wydarzeniu.

TEKST ALTERNATYWNY

Ważne jest to, aby upominek odpowiednio dopasować do konkretnej grupy docelowej. Dobrym pomysłem na prezent mogą być na przykład słuchawki. Taki klasyczny upominek może posiadać logotyp przedsiębiorstwa i stanowić świetną reklamę, a przy tym będzie praktyczny. Równie dobrze sprawdzi się firmowy notatnik i długopis, które także z pewnością znajdą zastosowanie i będą bardzo dobrym wyborem.

Do przygotowanego zestawu konferencyjnego można także dołączyć słodką przekąskę. Jeżeli na konferencji będzie wielu rodziców to można pokusić się również o zabawki dla dzieci. Niewielkie gadżety z pewnością ucieszą pociechy, a przy tym sprawią, że rodzice na dłużej zapamiętają wydarzenie. Każdy z prezentowanych upominków może stanowić znakomity wybór i świetnie sprawdzić się w konkretnym zastosowaniu.

Więcej pomysłów na upominki konferencyjne znajdziesz na: Gadżety konferencyjne
 


Data publikacji: 14.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy