img

W Kurpiowskiej Krainie oferuje nie tylko sale konferencyjne, ale również przestrzeń targowo-wystawową 

Targi i wystawy w Kurpiowskiej Krainie

Kurpiowska Kraina to idealne miejsce na targi i wystawy dla wielu osób. Obiekt znajduje się w malowniczej scenerii lasów i łąk. Znajduje się tu mnóstwo miejsca i terenu do zorganizowania dużego widowiska, wystawy czy targu. Do dyspozycji gości jest amfiteatr na tysiąc miejsc stanowiący idealne zaplecze do konkretnie przygotowanego wydarzenia.

Targi i wystawy w Kurpiowskiej Krainie

Na różnego rodzaju targi czy jarmarki czekają odpowiednio do tego przygotowane wiaty piknikowe, jarmarczne oraz grillowe. Można tu sprzedawać rękodzieło, przysmaki, idealnie przygotowane jadło, smalec, ogórek, kiełbasa i nie tylko. Jest tutaj ogromny teren stanowiący 8 ha. Idealny na spotkania plenerowe.  

Dodatkowo znajduje się tutaj kompleks dla kamperów oraz pole namiotowe, na którym mogą zatrzymać się organizatorzy imprez. Można tu przygotować stoły w przepięknej scenerii i okolicy. Wszystko po to by zachęcić odwiedzających gości. Każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie i będzie zadowolony z wybranej oferty. Na pewno spełni ona jego potrzeby i oczekiwania. 

Więcej informacji: Przestrzeń wystawiennicza w Kurpiowskiej Krainie.

 

Zaplecze konferencyjne Kurpiowskiej Krainy

Kurpiowska Kraina w Wydmusach, województwie mazowieckim to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Mniejszych i większych konferencji czy szkoleń. Do dyspozycji gości jest sala mieszcząca 80 uczestników spotkania. Dodatkowo restauracja i namiot eventowo - bankietowy.

Zaplecze konferencyjne Kurpiowskiej Krainy

Sala wyposażona jest w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny. Znajduje się tutaj: nagłośnienie, ekran, projektor, rzutnik oraz szybki Internet. Na ternie obiektu istniej możliwość zorganizowania spotkań biznesowych, eventów, wyjazdów integracyjnych, konferencji, szkoleń, a także targów branżowych i wystaw.

Teren jest bardzo duży i warty wykorzystania. Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych oczekiwań klienta oraz w najwyższym standardzie usług. Podczas spotkań goście mogą skorzystać z przerw kawowych z domowym ciastem, lunchu, obiadu bądź uroczystej kolacji. O każde spotkanie dba fachowa, profesjonalna obsługa, na której pomoc można liczyć na każdym etapie uroczystości. 

Więcej informacji: Konferencje w Kurpiowskiej Krainie.

 

Poszukiwania sali szkoleniowej - na co zwrócić uwagę?

Organizując konferencje, szkolenie czy tez inne spotkanie biznesowe musimy wybrać odpowiednią salę konferencyjna. Nie jest to jednak łatwe zadania. Wybór, bowiem jest bardzo duży. Warto jednak zwrócić uwagę na klika istotnych aspektów.

Poszukiwania sali szkoleniowej - na co zwrócić uwagę?

Jedną z ważniejszych rzeczy jest zapewne lokalizacja. Warto znaleźć takie miejsce, do którego łatwo będzie trafić, dojechać. Można zapytać współpracowników czy maja jakieś propozycje. Mogą coś zasugerować. Kolejnym aspektem jest zaplecze techniczne danego miejsca oraz wielkość i ilość miejsc. Wszystko zależy od tego, jakie to ma być spotkanie. Kameralne czy tez większa konferencja czy szkolenie. Zainteresowanie powinno wzbudzić także wyposażenie sali w odpowiedni, nowoczesny sprzęt audiowizualny i szybki Internet.

Wysoka, jakość sali na pewno zapewni odpowiedni komfort podczas spotkania. Oczywiście należy zwrócić uwagę na cenę, które są naprawdę różne, a także zadbać o to by po szkoleniu czy konferencji uczestnicy mili możliwość noclegu w tym samy miejscu bądź w pobliżu wybranego miejsca. 

Więcej informacji: Na co zwrócić uwagę podczas wyboru sali szkoleniowej?


Data publikacji: 15.11.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top