img

W Lipnik Park można zorganizować klimatyczny piknik dla uczestników konferencji

Pikniki w Lipnik Park

Goście odwiedzający Lipnik Park za pewne nie będą się nudzić po przebytej konferencji. Jedną z głównych atrakcji tego obiektu jest możliwość zorganizowania pikniku bądź grilla na świeżym powietrzu, co dostarczy uczestnikom szkolenia wielu przyjemnych wspomnień. Okolica obiektu jest bardzo zielona i przystosowana do tego typu wydarzeń, więc tym bardziej warto o tym pomyśleć.

TEKST ALTERNATYWNY

Na zewnątrz obiektu znajduje się pięknie przystrojona wiata, gdzie uczestnicy danego spotkania mogą usiąść i oddać się relaksowi, zjeść coś smacznego i lepiej się poznać. Piknik to świetna odskocznia od formalnego szkolenia, a także możliwość rozluźnienia atmosfery i zyskania nowych kontaktów biznesowych. Inną atrakcją będzie zapewne możliwość skorzystania z ośrodka jeździeckiego, który znajduje się w pobliżu Lipnik Parku.

Można wziąć udział w zajęciach jeździectwa konnego. Aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Okolica kompleksu sprzyja grupowej rekreacji. Obiekt położony jest w pięknej, zielonej okolicy. Znajduje się tu także teren parkowy ze ścieżkami rowerowymi oraz boisko do siatkówki plażowej.

Więcej informacji: Atrakcje w Lipnik Park.

Oferta konferencyjna Lipnik Park

Lipnik Park to doskonałym miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Można tu zorganizować mniejsze i większe szkolenia i konferencje. Lipnik Park dysponuje klimatyczną oraz kameralną salą konferencyjno szkoleniowa.

TEKST ALTERNATYWNY

Podczas spotkania na stojąco sala jest w stanie pomieścić 250 osób, natomiast podczas spotkania na siedząco pomieści 150 uczestników spotkania. Sal posiada idealne wyposażenie techniczne oraz profesjonalny i nowoczesny sprzęt audiowizualny. Znajduje się tutaj nowoczesny rzutnik multimedialny, flipchart oraz szybki Internet. Dodatkowo można skorzystać ze sprzętu symultanicznego.

Sala posiada doskonałą akustykę, dzięki której łatwiej prowadzi się każde spotkanie. Istnieje także możliwość całkowitego zaciemnienia Sali. Każde spotkanie odbywa się według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa i profesjonalna obsługa, na której pomoc można liczy na każdym etapie spotkania. Po szkoleniu goście mogą skorzystać z wielu atrakcji, które oferuje Lipnik Park.

Więcej informacji: Konferencje w Lipnik Park.

Organizacja bankietu po konferencji - na co zwrócić uwagę?

Organizacje bankietu po konferencji to nie lada wyzwanie. Warto się do tego odpowiednio przygotować. Poprosić współpracowników o radę i pomoc. Na uwagę zasługuje na pewno odpowiednie miejsce, w którym zorganizujemy bankiet. Warto wybrać odpowiednią lokalizację i odpowiedni dojazd.

TEKST ALTERNATYWNY

Dodatkowo, atrakcje dodatkowe, obsługę, wygląd miejsca, potrawy, odpowiednie menu, alkohol bądź imprezę bez niego. Warto zwrócić uwagę  na to jaki budżet mamy do dyspozycji i ile możemy przeznaczyć na to wydarzenie. Bardzo dobrym miejscem są za pewno duże sale weselne. Dobrze jest zadbać o odpowiedni klimat oraz dekorację miejsca. Współpracownicy mogą pomóc i zasugerować co i gdzie wybrać. Warto także zastanowić się jaki charakter będzie miał nasz bankiet.

Przy oficjalnym charakterze można zdecydować się na uroczysta kolację i toast np. szampanem. Dobrym pomysłem będą zapewne drobne upominki dla pracowników. Mogą to być gadżety zwiane z działalnością firmy. Zostanie to za pewne w pamięci gości i zbuduje pozytywny wizerunek firmy. 

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: Co jest najważniejsze przy organizacji bankietu?.


Data publikacji: 13.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy