img

W Pałacu Mała Wieś w woj. Mazowieckim uczestnicy konferencji mogą aktywnie wypocząć przy partii golfa

Pole Golfowe w Pałacu Mała Wieś w woj. Mazowieckim

Pałac Mała Wieś wyróżnia się przede wszystkim dużym obszarem, który pozwala na aktywne spędzenie czasu na powietrzu. Na uwagę zasługuje przede wszystkim boisko do gry w golfa, które znakomicie wpisze się w oczekiwania wszystkich osób i pozwoli zrelaksować się w najlepszych do tego warunkach.

Pole Golfowe w Pałacu Mała Wieś w woj. Mazowieckim

Pałac otacza aż 30 hektarów terenów zielonych, na których wydzielono obszary o zróżnicowanym przeznaczeniu. Dzięki temu każda osoba będzie w stanie wybrać coś dla siebie i będzie niezwykle zadowolona z szerokich możliwości spędzania swojego czasu. Oddano do dyspozycji również miejsce do gry w golfa, które pozwala na poćwiczenie strzałów.

Obsługa pałacu dysponuje niezbędnym sprzętem, który jest możliwy do wypożyczenia przez gości obiektu. W razie potrzeby można również skorzystać z konsultacji z trenerem, który doradzi w jaki sposób wykonać prawidłowy strzał. Jest to świetny sposób na rywalizację pomiędzy poszczególnymi osobami i tym samym nawiązanie znajomości pomiędzy poszczególnymi uczestnikami konferencji. Wszystko to wpływa na jeszcze lepszy odbiór wydarzenia i możliwość spędzenia bardzo miło swojego czasu.

Więcej informacji: Golf w Pałacu Mała Wieś

Zaplecze konferencyjne Pałacu Mała Wieś

Pałac Mała Wieś dysponuje bardzo rozbudowanym zapleczem konferencyjnym, na które składa się aż 11 sal szkoleniowo-konferencyjnych. Sale charakteryzują się zróżnicowanym rozmiarem. Największa jest w stanie pomieścić nawet 550 osób, a najmniejsza to przestrzeń dla jedynie 10 osób.

Zaplecze konferencyjne Pałacu Mała Wieś

Dzięki temu każdy klient biznesowy będzie w stanie wybrać pomieszczenie, które znakomicie wpasuje się w oczekiwania i spełni wszystkie potrzeby. Przedsiębiorcy szukający najlepszego miejsca do zorganizowania spotkania z pewnością będą w stanie z oferty obiektu wybrać coś dla siebie. Każda przestrzeń konferencyjna jest w pełni przystosowana do wymagań wszystkich klientów i jest w stanie spełnić ich wszystkie oczekiwania.

Znakomicie wpasuje się w potrzeby i będzie odpowiedzią na wszystkie wymagania. Dodatkowo sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Na wyposażeniu znajduje się rzutnik, ekran, nagłośnienie, dostęp do internetu, flipchart i inne udogodnienia. Organizując wydarzenie można być zatem pewnym, że z pewnością niczego w jego trakcie nie zabraknie.

Więcej informacji: Sale konferencyjne w Pałacu Mała Wieś

Jaką integrację zaplanować dla uczestników po odbytym szkoleniu?

Integracja dla uczestników po odbytej konferencji lub szkoleniu to znakomity pomysł. W ten sposób uczestnicy będą mogli nawiązać bliższe relacje i jeszcze lepiej się między sobą poznać. Dzięki temu możliwe będzie bardzo miłe spędzenie swojego czasu i czerpanie jeszcze większego zadowolenia z wzięcia udziału w samym wydarzeniu.

Jaką integrację zaplanować dla uczestników po odbytym szkoleniu?

Sama integracja powinna zostać w odpowiedni sposób zaplanowana, aby wpasowała się w oczekiwania uczestników i była dla nich interesująca. Warto przy tym wykorzystać możliwości oferowane przez konkretny obiekt. Ciekawym pomysłem na wspólną integrację może być rozegranie partii golfa. W ten sposób można się zrelaksować, a przy tym bardzo miło spędzić czas w większym gronie osób.

Dodatkowo partia golfa może stanowić świetną zabawę dla wszystkich osób obecnych na konferencji. Sprawia to, że zainteresowanie się takimi możliwościami będzie dawało znakomite rezultaty i prowadziło do mnóstwa poważnych korzyści. Wybranie takiej formy integracji może być znakomitym pomysłem.

Więcej pomysłów na integrację firmową znajdziesz na: Integracja firmowa - pomysły


Data publikacji: 14.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top