img

Warsztaty kulinarne w Radisson Blu Kraków sposobem na integrację firmową po konferencji

Warsztaty kulinarne w Radisson Blu Kraków

Bardzo często atrakcje czy wyjścia dla pracowników zaczynają trochę wiać nudą. Paintball, escaperoom a później zabawa w klubie do białego rana. I oczywiście jak najbardziej ceni się samą ideę integracji, to może jednak warto rozejrzeć się za innymi opcjami, które z pewnością też zagwarantują dobrze spędzony czas, a jednocześnie multum rozrywki.

Warsztaty kulinarne w Radisson Blu Kraków

A opcji na prawdę nie brakuje. Świetną opcją, są warsztaty kulinarne organizowane w Radisson Blu w Krakowie. To opcja nie tylko dla mieszkających w tym mieście, bo w hotelu można też wynająć sale konferencyjne, dysponują też bazą noclegową. Dzięki temu, można połączyć wyjazd służbowy i rekreację.

Podczas warsztatów uczestnicy poznają niektóre tajniki szefa kuchni, będą mogli samodzielnie przyrządzić potrawy, którymi później nie raz zaskoczą domowników czy gości. To świetna opcja, która cieszy się coraz większą popularnością.

Więcej informacji: Integracja w Radisson Blu Kraków.

 

Baza konferencyjna i noclegowa hotelu Radisson Blu Kraków

Organizacja konferencji w tym samym miejscu, w którym organizowany jest nocleg to doskonała opcja. To nie tylko najwygodniejsze, ale także najlepsze rozwiązanie pod kątem cenowym. Często wynajmując salę można liczyć na dobre oferty noclegowe.

Baza konferencyjna w Hotelu Radisson Blu obejmuje 8 sal, a największa z nich jest w stanie zapewnić komfortową pracę nawet 150 osobom w układzie teatralnym. Możliwość dopasowania układu sali do wydarzenie jest nie małym atutem, co innego sprawdzi się podczas szkolenia czy warsztatów, a co innego jeśli będzie to wydarzenie w formie wykładu czy prelekcji.

Baza konferencyjna i noclegowa hotelu Radisson Blu Kraków

Mniejsze sale świetnie sprawdzą się podczas narad czy konferencji w kameralnym gronie. Wystrój sal można określić jako nowoczesną elegancję, a kolorystycznym motywem przewodnim jest świetnie wyglądający błękit. W salach nie zapomniano także o zapleczu technicznym. Można także skorzystać z wielu ciekawych opcji cateringowych - od bufetu kawowego, aż po lunche, czy zestawy przekąsek.

Więcej informacji: Konferencje w Radisson Blu Kraków.

 

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru szkoleń dla pracowników? 

Każda inicjatywa związana z rozwojem pracowników jest zawsze na plus. Jednak nie warto wybierać pierwszego lepszego pakietu szkoleń, bo może się on okazać totalną klapą. Od czego zacząć? Zawsze dobrze jest zwrócić się bezpośrednio do pracowników, i w formie ankiety internetowej zapytać ich, jaka tematyka warsztatów czy szkoleń byłaby dla nich najbardziej atrakcyjna i pomocna.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru szkoleń dla pracowników? 

Szukając najlepszej opcji, warto poprosić o plany szkolenia, to jakie kompetencje podczas nich będą rozwijane. Szkolenia mogą być jednodniowe lub cykliczne, w dłuższej perspektywie może to być też dobra forma motywacji i nagradzania pracowników.

Można za realizację poszczególnych KPI nagrodzić kilku pracowników możliwością uczestniczenia w szkoleniu, jakie sami wybiorą. Nim jednak wybierzemy zarówno tematykę jak i szkoleniowca, poczytajmy opinię w internecie. Nawet najfajniej poprowadzone szkolenie, jeśli nie będzie się przekładało na rozwój, jest po prostu stratą czasu i pieniędzy. 

Więcej informacji: Szkolenia dla pracowników.


Data publikacji: 15.11.2022

Najnowsze newsy branżowe - Kraków

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top