img

Więcej niż centrum konferencyjne - hotel BoniFaCio pod Warszawą

Poszukując miejsca do organizacji szkoleń, wyjazdów firmowych czy konferencji w okolicy Warszawy trzeba pamiętać o jednym - samo centrum konferencyjne to za mało. Współcześni goście biznesowi nie szukają wyłącznie komfortowych sal szkoleniowych, ale czegoś więcej. Ciekawego cateringu, bogatego zaplecza rekreacyjno-sportowego, które zapewnia atrakcje i pozwala na wiele możliwości organizacji czasu wolnego, a także strefy Spa i Wellness, w których można zrelaksować się po długim dniu lub wybrać pakiet Spa dla biznesu. Jednym z miejsc, które idealnie odpowiada potrzebom współczesnych gości biznesowych, jest 4-gwiazdkowy Hotel BoniFaCio w okolicy Warszawy.

zdjecie

Okolice stolicy obfitują w miejsca nadające się na szkolenia czy konferencje, jednak niewiele z nich może równać się z Hotelem BoniFaCio. Jest to jeden z ciekawszych hoteli konferencyjnych w woj. mazowieckim. Położony wśród zieleni, godzinę drogi od Warszawy, oferuje szeroką gamę możliwości. W obiekcie znajdziemy sale szkoleniowo-konferencyjne z nowoczesnym sprzętem, które pomieszczą podczas eventów nawet 300 osób i posiadają kilka możliwości aranżacji oraz łączenia. Ponadto na gości biznesowych czeka: 



  • oferta biznes Spa,

  • opcja pracy zdalnej w komfortowych warunkach, czyli hotel home office, 

  • baseny - wewnętrzny i zewnętrzny, 

  • rozbudowana strefa Wellness, 

  • pełnowymiarowe boisko piłkarskie, 

  • boisko wielofunkcyjne,

  • korty tenisowe,

  • jazda konna, 

  • spływy kajakowe,

  • warsztaty i wiele, wiele innych!


zdjecie

Dodatkowym atutem jest wyjątkowa kuchnia - w Restauracja BoniFaCio to restauracja slow food (posiadająca oficjalny certyfikat), która serwuje najwyższej jakości dania zgodnie z filozofią slow food. Wybór najlepszych, lokalnych składników, wsparcie regionalnych biznesów, a do tego niespieszny proces przygotowania dań i autorskie receptury - idealne miejsce na spotkania, uroczysty obiad lub zwieńczenie dnia w towarzystwie doskonałego trunku.


Centrum konferencyjne wielu możliwości 


Elastyczność. To słowo klucz w dzisiejszym świecie biznesu. Elastyczność i adaptacja są kluczem do zmieniającego się świata, dlatego też goście biznesowi oczekują tego również przy organizacji eventów. Sale konferencyjne pod Warszawą to nie wszystko - ważna jest również możliwość organizowania przestrzeni w dowolny sposób, szyta na miarę oferta oraz uwzględnienie specjalnych potrzeb gości. Organizacja wydarzenia w plenerze? Kameralne spotkanie z partnerami biznesowymi VIP? Survival dla uczestników wyjazdu firmowego? Wszystko jest możliwe. Jeśli szukacie centrum konferencyjnego w okolicy Warszawy, które przerośnie Wasze oczekiwania, sprawdźcie ofertę BoniFaCio. Szczegóły:


https://www.hotelbonifacio.pl/dla-biznesu/sale-konferencyjne


https://www.hotelbonifacio.pl/dla-biznesu/atrakcje-dla-firm 


https://www.hotelbonifacio.pl/dla-biznesu/spotkania-firmowe


Data publikacji: 19.08.2021

Nasi partnerzy

PFR Logo