img

Willa Zagórze przygotowała dla organizatorów konferencji nową zimową ofertę

Zimowa oferta konferencyjna Willi Zagórze

Willa Zagórze posiada ciekawą, zimową ofertę konferencyjną. Cały pakiet zorganizowany jest według indywidualnych potrzeb klienta. Do wyboru są dwa pakiety. Klient może wybrać odpowiedni dla siebie. Pierwszy z pakietów to wynajem sali konferencyjnej. Do wyboru Sala Królewska lub Kominkowa.

TEKST ALTERNATYWNY

Dodatkowo lunch z napojami, przerwa kawowa jednorazowa. Dla potrzeb uczestników podczas konferencji dajemy projektor, ekran i flipchart. Cena pakietu numer jedne to 69 złotych od osoby. Pakiet numer dwa w swojej ofercie posiada wynajem sali konferencyjnej warz ze sprzętem takim jak flipchart, ekran, projektor multimedialny.

Mamy tu także do wyboru dwie sale: Kominkowa i Królewska. Do dyspozycji gości w tym pakiecie jest lunch z napojami oraz całodzienna przerwa kawowa. Cena tego pakietu to 79 złotych od osoby. Każdy gość może liczyć na pomoc fachowej, profesjonalnej obsługi. Dodatkowo można skorzystać z innych atrakcji: uroczystej kolacji, DJ, a także przyjęcia integracyjno rozrywkowe. Wszystko dopasowane jest do charakteru uroczystości.

Więcej informacji: Zimowa oferta Wilii Zagórze.

 

Sale konferencyjne w Willi Zagórze

Willa Zagórze to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Zarówno mniejszych jak i większych konferencji czy szkoleń. Do dyspozycji gości są trzy sale: Królewska, Kominkowa i Restauracyjna. Sala Kominkowa przeznaczona jest dla 240 osób. Wystrój tej Sali jest bardzo nowoczesny i ma swój specyficzny klimat. Natomiast Sala Królewska może pomieścić 800 osób. Wystrój tej Sali jest elegancki i nowoczesny.

TEKST ALTERNATYWNY

Sale wyposażone są w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie oraz szybki Internet. Znajduje się tutaj: rzutnik, projektor, ekran, telewizor, magnetowid, mikrofon i komputery. Podczas spotkania goście mogą skorzystać z przerw kawowych w różnych wariantach.

Dodatkowo można także skorzystać z obsługi gastronomicznej w zaciszu restauracji, a także zorganizować bankiet dla gości. Każde spotkanie organizowane jest według potrzeb klienta. Mogą oni liczyć na pomoc profesjonalnej, fachowej obsługi podczas spotkania. Dla gości skonstruowane zostały różnego rodzaju pakiety do wyboru oraz odpowiednio dobrane dla każdego. 

Więcej informacji: Konferencje w Willi Zagórze.

 

Jak utrzymać zainteresowanie uczestników podczas szkolenia - praktyczne porady

Szkolenia nie muszą być nudne. Musimy tylko nauczyć się je odpowiednio prowadzić i dbać zainteresowanie podczas spotkania. Niestety nie jest to łatwe, ale można to osiągnąć. Warto się, zatem odpowiednio do tego przygotować. Zapytać, czego potrzebują pracownicy i czego chcieliby się nauczyć.

TEKST ALTERNATYWNY

Na początek będzie nam potrzeby odpowiedni materiał. Odpowiednia, interesującą treść. Ważne są również korzyści, jakie pracownicy wyciągną z takiego szkolenia. Czy przydadzą się one w życiu zawodowym i wzbudzi zainteresowanie? Dobrze, aby prowadzący nie był nudy, a raczej dynamiczny, pełen życia.

Warto opowiedzieć jakąś ciekawą anegdotę czy historię. Do spotkania dobrze jest także włączyć odrobinę humoru, aby rozweselić słuchaczy. Warto zachęcać uczestników do zdobywania wiedzy. Ciekawe mogą okazać się różnego rodzaju obrazy, projekty czy wizualizacje. Ważne, aby szkolenie było elastyczne. Aby dać szanse wykazać się uczestnikom spotkania. Praktyka czyni mistrza i każde szkolenie może być inne i lepsze od poprzedniego.

Więcej informacji: Techniki angażowania uczestników konferencji.


Data publikacji: 15.11.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy

Back to Top