img

Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Łodzi

Z wynajmu sal konferencyjnych na godziny korzysta coraz więcej firm, zwłaszcza tych początkujących, ale również freelancerzy czy start’upy. Nie ma wówczas potrzeby wynajmowania sali na cały dzień, podczas gdy event lub spotkanie trwa zaledwie 2 lub 3 godziny. Powoduje to spore oszczędności, a to na początku prowadzenia interesów, jest ogromnie znaczące. W poniższym artykule prezentujemy najciekawsze sale konferencyjne na godziny w Łodzi. Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Krakowie zachęcamy do sprawdzenia strony - 85 obiektów konferencyjnych w Łodzi. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie łódzkim, zobacz ponad 180 obiektów konferencyjnych w łódzkim.

Sale konferencyjne na godziny w Łodzi:

 

1. Łódź Sala 2 Szkoleniowa

Cena za godzinę: od 120 zł/h
Pojemność sali: 12-35 osób
Dzielnica: Śródmieście

Łódź sala 2
Sala numer 2 Łódź

W poszukiwaniu sprawdzonego miejsca na konferencję czy szkolenie w centrum Łodzi, sprawdź tę lokalizację. Sala konferencyjna znajduje się w odrestaurowanym budynku fabryki z początków XX wieku. Zapewnia wyjątkowy klimat, a jednocześnie idealne warunki do organizacji każdego spotkania branżowego.

Sala może pomieścić do 35 osób w ustawieniu teatralnym, w innych ustawieniach – nieco mniej uczestników. Jest możliwość zmiany aranżacji, przestawienia stołów i krzeseł w zależności od potrzeb wynajmującego. W pomieszczeniu znajduje się nowoczesny sprzęt konferencyjny, między innymi rzutnik i flipchart.

Sala posiada klimatyzację, dzięki czemu zapewnia komfortowe warunki nawet w czasie dużych upałów za oknem. Wynajmujący mają możliwość skorzystania z wielu usług dodatkowych, takich jak zamówienie cateringu dopasowanego do potrzeb uczestników czy druk materiałów konferencyjnych. Sala dostępna jest w opcji wynajmu godziny lub na całe dni.

Zarezerwuj salę konferencyjną na: Sala 2 Łódź.

 

2. Łódź 5 Szkoleniowa

Cena za godzinę: od 33 zł/h
Pojemność sali: 21-30 osób
Dzielnica: Śródmieście

Łódź 5 sala
sala na godziny łódź 5

Sala szkoleniowa zlokalizowana jest w samym centrum miasta, dzięki czemu zapewnia wygodny dojazd zarówno prywatnymi autami, jak i komunikacją miejską. Pomieszczenie znajduje się w nowoczesnym, świetnie wyposażonym obiekcie, który spełnia najwyższe standardy, jeśli chodzi o pomieszczenia biznesowe.

Sala oferuje możliwość organizacji konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego na maksymalnie 27 osób w ustawieniu teatralnym. Można też zmieniać ustawienie stołów, krzeseł i innych elementów wyposażenia w zależności od konkretnych potrzeb. We wnętrzu znajduje się niezbędny sprzęt konferencyjny, działa klimatyzacja, jest dostęp do bezprzewodowego internetu. Dodatkowo możliwe jest skorzystanie z usług dodatkowych, takich jak zorganizowanie cateringu czy wydrukowanie materiałów szkoleniowych.

Sala pod każdym względem spełnia oczekiwania klientów biznesowych. Można ją wynająć na godziny lub na doby. Warto zadbać o wcześniejszą rezerwację, można mieć wtedy pewność, że wybrany termin będzie wolny i dostępny.

Zarezerwuj tą salę konferencyjną na: Sala 5 Łódź.

 

3. Łódź 3 Konferencyjna

Cena za godzinę: od 93 zł/h
Pojemność sali: 25-50 osób
Dzielnica: Śródmieście

sala na godziny łódź
sala 3

Nowoczesna, funkcjonalna sala konferencyjna to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia, negocjacji czy spotkania biznesowego. Sala znajduje się w dogodnej lokalizacji w centrum miasta, w odnowionym, trzykondygnacyjnym budynku. Jest tu dobry dojazd zarówno własnym autem, jak i komunikacją miejską.

Pomieszczenie urządzone jest według nowoczesnych standardów, zapewnia wszystko, co jest niezbędne do przygotowania spotkania branżowego. Może pomieścić do 50 osób w ustawieniu teatralnym, możliwe jest również przestawienie stołów i krzeseł oraz zmiana aranżacji dopasowana do konkretnych potrzeb wynajmujących.

Sala jest klimatyzowana, posiada dostęp do bezprzewodowego internetu, a także do takich urządzeń multimedialnych jak flipchart, rzutnik czy funkcjonalne nagłośnienie. Jeśli szukasz miejsca, które spełni wszystkie oczekiwania, wybrana sala konferencyjna na pewno sprawdzi się na sto procent. Salę można wynająć na godziny lub na doby.

Wynajmij tą salę konferencyjną na: Sala 3 Łódź.


Data publikacji: 28.06.2021

Najnowsze newsy branżowe - Łódź

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top