img

Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Łodzi

Łódź Sala 2 Szkoleniowa
Cena za godzinę: 100 zł
Dzielnica: Śródmieście

Łódź sala 2
Sala numer 2 Łódź


W poszukiwaniu sprawdzonego miejsca na konferencję czy szkolenie w centrum Łodzi, sprawdź tę lokalizację. Sala konferencyjna znajduje się w odrestaurowanym budynku fabryki z początków XX wieku. Zapewnia wyjątkowy klimat, a jednocześnie idealne warunki do organizacji każdego spotkania branżowego. Sala może pomieścić do 35 osób w ustawieniu teatralnym, w innych ustawieniach – nieco mniej uczestników. Jest możliwość zmiany aranżacji, przestawienia stołów i krzeseł w zależności od potrzeb wynajmującego. W pomieszczeniu znajduje się nowoczesny sprzęt konferencyjny, między innymi rzutnik i flipchart. Sala posiada klimatyzację, dzięki czemu zapewnia komfortowe warunki nawet w czasie dużych upałów za oknem. Wynajmujący mają możliwość skorzystania z wielu usług dodatkowych, takich jak zamówienie cateringu dopasowanego do potrzeb uczestników czy druk materiałów konferencyjnych. Sala dostępna jest w opcji wynajmu godziny lub na całe dni.

Szczegóły oferty: Sala 2 Łódź

Łódź 5 Szkoleniowa
Cena za godzinę: 33 zł>
Dzielnica: Śródmieście

Łódź 5 sala
sala na godziny łódź 5


Sala szkoleniowa zlokalizowana jest w samym centrum miasta, dzięki czemu zapewnia wygodny dojazd zarówno prywatnymi autami, jak i komunikacją miejską. Pomieszczenie znajduje się w nowoczesnym, świetnie wyposażonym obiekcie, który spełnia najwyższe standardy, jeśli chodzi o pomieszczenia biznesowe. Sala oferuje możliwość organizacji konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego na maksymalnie 27 osób w ustawieniu teatralnym. Można też zmieniać ustawienie stołów, krzeseł i innych elementów wyposażenia w zależności od konkretnych potrzeb. We wnętrzu znajduje się niezbędny sprzęt konferencyjny, działa klimatyzacja, jest dostęp do bezprzewodowego internetu. Dodatkowo możliwe jest skorzystanie z usług dodatkowych, takich jak zorganizowanie cateringu czy wydrukowanie materiałów szkoleniowych. Sala pod każdym względem spełnia oczekiwania klientów biznesowych. Można ją wynająć na godziny lub na doby. Warto zadbać o wcześniejszą rezerwację, można mieć wtedy pewność, że wybrany termin będzie wolny i dostępny.

Sprawdź Szczegóły: Oferta Sala 5 Łódź

Łódź 3 Konferencyjna
Cena za godzinę: 85 zł
Dzielnica: Śródmieście

sala na godziny łódź
sala 3


Nowoczesna, funkcjonalna sala konferencyjna to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia, negocjacji czy spotkania biznesowego. Sala znajduje się w dogodnej lokalizacji w centrum miasta, w odnowionym, trzykondygnacyjnym budynku. Jest tu dobry dojazd zarówno własnym autem, jak i komunikacją miejską. Pomieszczenie urządzone jest według nowoczesnych standardów, zapewnia wszystko, co jest niezbędne do przygotowania spotkania branżowego. Może pomieścić do 50 osób w ustawieniu teatralnym, możliwe jest również przestawienie stołów i krzeseł oraz zmiana aranżacji dopasowana do konkretnych potrzeb wynajmujących. Sala jest klimatyzowana, posiada dostęp do bezprzewodowego internetu, a także do takich urządzeń multimedialnych jak flipchart, rzutnik czy funkcjonalne nagłośnienie. Jeśli szukasz miejsca, które spełni wszystkie oczekiwania, wybrana sala konferencyjna na pewno sprawdzi się na sto procent. Salę można wynająć na godziny lub na doby.

Sprawdź ofertę: Sala nr 5 w Łodzi

Data publikacji: 28.06.2021

Nasi partnerzy