img

Z kim organizować eventy firmowe w Warszawie?

Warszawa to nie tylko stolica Polski, ale także stolica reklamy i marketingu. Na każdym rogu zobaczyć można agencję eventową oferującą „najlepsze i najtańsze usługi”. Rynek wypełniony jest po brzegi podmiotami mieniącymi się najlepszymi na rynku i zapewniającymi o swoich możliwościach i atutach. Warto jednak zaufać tym firmom, które mają najbardziej ugruntowaną pozycję na stołecznej ziemi i które mogą poszczycić się długim doświadczeniem, znaczącym portfolio i prawdziwym profesjonalizmem. W Syrenim Grodzie od lat prym wiedzie Argentum Event i potwierdza to coraz większa liczba przedsiębiorców korzystających z ich usług. Dlaczego agencja to osiągnęła taki sukces? Dlaczego jest tak chętnie wybieraną firmą eventową w Warszawie?


Bogata oferta, bogate doświadczenie


Poważna firma może poszczycić się szerokim zakresem usług, bo prawda jest taka, że agencja eventowa nie może ograniczać się do wąskiej dziedziny, jeśli chce odnieść sukces. Topowa obecnie agencja eventowa z Warszawy, czyli Argentum Event, proponuje swoim klientom wyjazdy integracyjne, pikniki firmowe czy imprezy tematyczne. Team building i integracja mniejszych zespołów to jednak tylko część „menu” przygotowanego przez specjalistów z Argentum. Większe imprezy również nie stanowią dla nich wyzwania. Gale i jubileusze, konferencje, kongresy czy targi to żaden problem dla warszawskiej agencji i z powodzeniem wykonuje ona tak poważne i duże zlecenia.


Argentum istnieje na rynku już od 2009 roku, a 12 lat w branży organizacji wydarzeń to kawał historii i dowód na to, że tak długo w tym biznesie utrzymać mogą się tylko najlepsi w kraju. Firma chwali się (i słusznie) ponad 1000 zorganizowanych imprez, a ich lista wydłuża się każdego dnia.


Własne zaplecze, uznani specjaliści


Bez odpowiedniego przygotowania i wiedzy na temat nagłośnienia nie ma co mówić o udanym koncercie czy występie kabaretowym. Kongresy i spotkania biznesowe spalą na panewce bez odpowiedniego przygotowania telekonferencji czy sali konferencyjnej a wyjazd firmowy okaże się całkowitą klapą bez odpowiedniego autokaru czy komfortowego noclegu. Argentum posiada własne zaplecze sprzętowe a także szeroką bazę sprawdzonych przez lata dostawców odpowiednich usług. Ich klienci nie muszą martwić się o to, że ich pracownicy nie dojadą na imprezę integracyjną czy przyjdzie im moknąć w deszcze czekając na zakwaterowanie. Uznana i doświadczona agencja eventowa ma plan B (a najczęściej także plan C), który pozwoli uratować każde przedsięwzięcie nawet w najtrudniejszej sytuacji.


Zaufaj Argentum Event!


Firma działająca w branży eventowej od 2009 roku to nie przypadek i nie każdej jest dane istnieć tak długo. Dowodzi to jedynie, że profesjonalizm, doświadczenie i ogromna wiedza wykorzystywane są tutaj w stu procentach, a specjaliści zatrudnieni w tej agencji rozwijają się i kształcą w swoim fachu każdego dnia. Dzięki temu ich lista zadowolonych klientów stale się wydłuża – podobnie jak lista nowych kontrahentów i kolejnych sukcesów branżowych.


 
Data publikacji: 22.03.2021