img

Zawody Paintballu jako integracja po konferencji w obiekcie DeSilva Piaseczno

Paintball w hotelu DeSilva Piaseczno

Wiele osób zastanawia się na jakiego typu integrację podczas wyjazdu służbowego postawić. Sama kolacja czy bankiet to oczywiście jakaś opcja, bo w nieco luźniejszej atmosferze jest możliwość rozmowy. Ale warto postawić na coś, co pozwoli zapomnieć na chwilę od pracy, zamienić strój służbowy na coś luźniejszego i poczuć dreszczyk adrenaliny i rywalizacji.

TEKST ALTERNATYWNY

Świetną opcją są zawody paintballowe organizowane w Hotelu DeSilva Piaseczno. To nie tylko doskonała opcja, gdzie osoby muszą się wykazać pracą zespołową, ale cóż... też ogromna frajda dla każdego uczestnika. To świetna rozrywka połączona z pracą w grupie i taktycznym planowaniem.

Z pewnością taka rozrywka zostanie na długo zapamiętana. A po samej grze, warto może czasem zrezygnować z kolacji przy elegancko zastawionych stołach, na rzecz wspólnego ogniska. Takie chwile z pewnością zostaną na długo zapamiętane.
 

Zakres usług konferencyjnych hotelu DeSilva Piaseczno

Pracownicy tego hotelu jak mało kto znają się na dobrej organizacji szkoleń i różnego typu eventów. Długie doświadczenie zaowocowało tym, że w kwestiach związanych z planowaniem i organizacją nie mają sobie równych. Urządzenie tu licznej konferencji to żaden problem z taką pomocą.

TEKST ALTERNATYWNY

W tym hotelu znajduje się świetnie przygotowana część konferencyna, która obejmuje aż 9 sal. Łącznie mogą pomieścić 540 osób. Można tu zorganizować kameralne spotkania czy szkolenia, a także prelekcje czy seminaria naukowe dla o wiele liczniejszych grup. Świetne zaplecze techniczne, które obejmuje nowoczesne sprzęty audiowizualne i nagłośnienie także są nie bez znaczenia.

Poza tym obsługa szkoleń to także organizacja pod kątem gastronomicznym - zarówno bufetu kawowego, jak i lunchu czy cateringu. Dodatkowo można część oficjalną połączyć z bankietem wieczorową porą. To świetna opcja, w dodając do tego jeszcze zaplecze noclegowe, wszystko to jest w jednym miejscu.

Zobacz więcej na: Konferencje w hotelu DeSilva Piaseczno.

 

Jaki obiekt wybrać na szkolenie - kameralny hotel czy duże centrum szkoleniowe?

Kameralny hotel czy wielkie centrum konferencyjne to dylemat wiele osób planujących konferencje wyjazdowe. Każda z tych opcji ma swoje plusy i minusy. W mniejszych hotelach, zaplecze konferencyjne może być nie wystarczające - zbyt małe sale, kiepskie wyposażenie.

TEKST ALTERNATYWNY

Dodatkowo inni goście, którzy przyjeżdżają na romantyczne weekendy, żeby oderwać się od codzienności. Z kolei w dużych obiektach, wiele osób obawia się hałasu, zwłaszcza jeśli sale są blisko siebie i bardzo często nie ma w nich ani zaplecza gastronomicznego, ani noclegowego. Warto więc wybrać opcję pośrodku.

Czyli hotel, który ma dobrze rozwiniętą część szkoleniową. Jeśli w obiekcie znajduje się kilak sal różnej wielkości, to z pewnością uczestnicy nie będą sobie nawzajem przeszkadzać. Dodatkowo na miejscu są śniadania, obiady, można urządzić kolację biznesową. A do tego też różne formy rekreacyjne - jazda konna, baseny itp. Wybierając taką opcję wszystko to jest w jednym obiekcie na wyciągnięcie ręki.

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule Miejsce na szkolenie - czym się kierować przy wyborze?


Data publikacji: 06.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy