ul. Świerkowa 20 B, 15-328 Białystok (podlaskie)
| Sale konferencyjne | Nazwa sali konferencyjnej | Powierzchnia | Wysokość | Możliwość ustawienia stołów |
|---|---|---|---|---|
![]() |
Sala szkoleniowa
|
51m2 |
![]() 50 ![]() ![]() |
Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku oferuje wszechstronne zaplecze konferencyjne, idealne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i edukacyjnych.
Na terenie obiektu znajduje się 1 sala szkoleniowa, która pozwala na realizację zarówno kameralnych, jak i większych przedsięwzięć.
Największa sala konferencyjna, zwana Salą szkoleniową, może pomieścić maksymalnie 50 osób.
Sale konferencyjne są wyposażone w nowoczesne udogodnienia, które spełniają najwyższe standardy. Klienci mogą korzystać z systemu nagłośnieniowego, rzutnika oraz dostępu do szybkiego Internetu.
Zobacz więcej: Konferencje w Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia.
Niestety, Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku nie oferuje możliwości zakwaterowania. Ta uznana instytucja naukowa jest skoncentrowana na zapewnieniu doskonałych usług bibliotecznych i akademickich, jak również organizacji różnego typu konferencji i spotkań.
Jednakze, dla osób szukających zakwaterowania w pobliżu, Białystok oferuje wiele atrakcyjnych opcji. W bliskim sąsiedztwie znajduje się szereg hoteli różnej klasy, takich jak Hotel Podlasie czy nowoczesny ibis Styles Białystok, które są idealnym wyborem dla gości pragnących połączyć komfort z dogodnym położeniem. Te hotele oferują szeroką gamę udogodnień, w tym bezpłatne Wi-Fi, parking oraz dostęp do centrum fitness.
Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku nie posiada swojej własnej bazy gastronomicznej na miejscu.
Pomimo tego, zawiera wiele alternatyw z lokalnej sceny gastronomicznej, które są łatwo dostępne w niewielkiej odległości od obiektu. W bezpośrednim sąsiedztwie biblioteki znajdują się różnorodne restauracje i kawiarnie serwujące szeroką gamę potraw - od tradycyjnej polskiej kuchni, po smaki kuchni międzynarodowej.
Rynek Kościuszki, zaledwie 10 minut spacerem od biblioteki, jest popularnym miejscem spotkań, gdzie można znaleźć wiele restauracji, kawiarni i barów. Jest to idealne miejsce dla gości obiektu, którzy szukają smacznej przerwy od spotkań, konferencji lub sesji badawczych. Food trucks stacjonujące na rynku są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących szybkiego posiłku.
Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku nie tylko jest miejscem pełnym wiedzy, ale i przestrzenią do relaksu.
Przestronne tereny zielone na zewnątrz budynku, z ławeczkami i dużą ilością drzew, to miejsce, w którym można chwilę odpocząć na świeżym powietrzu. Obiekt otaczają tereny do spacerów – zadbane parki oraz leśne alejki. Możliwości są jeszcze większe, jeżeli weźmiemy pod uwagę bliskość centrum miasta – pełnego restauracji, kawiarni i innych możliwości rozrywki.
Do najbliższego dworca kolejowego, Dworzec PKP Białystok, dzieli ją zaledwie 2 km, co umożliwia szybki dojazd do innych części Polski.
W pobliżu biblioteki znajduje się kilka kluczowych atrakcji turystycznych; Pałac Branickich oddalony jest tylko o 1,5 km.
Około 3 km od biblioteki mieści się malownicza Puszcza Knyszyńska.
Jeśli chodzi o lotniska, najbliższe to Lotnisko Olsztyn-Mazury, które znajduje się w odległości około 200 km.
Więcej opcji: sale konferencyjne w Białymstoku – 40 pomieszczeń konferencyjnych lub obiekty biznesowe w podlaskim – 98 centrów spotkań biznesowych.








Choć brak tu zaplecza gastronomicznego, w pobliżu można znaleźć interesujące lokale, które warto odwiedzić. Sala konferencyjna jest doskonale wyposażona, a jej akustyka naprawdę zasługuje na pochwały. Otaczająca okolica z bujną zielenią stwarza idealne warunki do relaksu po intensywnych spotkaniach. Bliskość parków nie tylko sprzyja rekreacji, ale dodaje całemu miejscu szczególnego uroku. Zasługuje na rekomendację.
Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia oferuje doskonałe warunki do organizacji konferencji. Sale konferencyjne są przestronne, dobrze oświetlone i wyposażone w nowoczesny sprzęt technologiczny. Dodatkowym atutem jest miła i pomocna obsługa oraz dostęp do szerokich zasobów bibliotecznych, które mogą być nieocenione podczas wydarzeń naukowych. Lokalizacja w centrum miasta sprawia, że to miejsce jest łatwo dostępne dla wszystkich uczestników.
Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia to prawdziwa oaza spokoju i wiedzy. Przestronne wnętrza oraz doskonale zaopatrzone zbiory sprawiają, że jest to idealne miejsce do nauki i pracy naukowej. Personel jest niezwykle pomocny, a dostęp do nowoczesnych technologii ułatwia wyszukiwanie potrzebnej literatury. Cieszę się, że mogę korzystać z tak dobrze zorganizowanej biblioteki, która naprawdę dba o swoich czytelników.
Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia zachwyca zarówno swoją architekturą, jak i szerokim wachlarzem dostępnych zasobów. Komfortowe miejsce do studiowania, cisza i doskonała organizacja sprawiają, że jest to idealna przestrzeń do pracy naukowej. Personel zawsze chętnie pomoże w znalezieniu potrzebnych materiałów. Dostęp do licznych baz danych oraz nowoczesne wyposażenie to dodatkowe atuty tego miejsca.
12
406
-
3
150
21
3
200
45
1
22
-