Hotel Gdańsk Boutique*****

ul. Szafarnia 9, 80-755 Gdańsk (pomorskie)

tel. (58) 300-17-17 Wyświetl telefon

rezerwacja@hotelgdansk.com.pl Wyświetl e-mail

Miejsca noclegowe 181 miejsc noclegowych
restauracjarestauracja
saunasauna
drink bardrink bar
fitness/siłowniafitness/siłownia
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf

Rezerwacja sali konferencyjnej:

Sale konferencyjne Nazwa sali konferencyjnej Powierzchnia Wysokość Możliwość ustawienia stołów
sala konferencyjna do 140 osób
Sala Pacific + Atlantic
120m2
Ustawienie sal
140
Ustawienie sal
60
Ustawienie sal
42
Ustawienie sal
sala konferencyjna do 65 osób
Sala Adriatic+ Baltic
75m2
Ustawienie sal
65
Ustawienie sal
35
Ustawienie sal
34
Ustawienie sal
sala konferencyjna do 60 osób
Sala Pacific
70m2
Ustawienie sal
60
Ustawienie sal
35
Ustawienie sal
28
Ustawienie sal
sala konferencyjna do 50 osób
Sala Atlantic
50m2
Ustawienie sal
50
Ustawienie sal
25
Ustawienie sal
24
Ustawienie sal
sala konferencyjna do 35 osób
Sala Adriatic
40m2
Ustawienie sal
35
Ustawienie sal
20
Ustawienie sal
16
Ustawienie sal
sala konferencyjna do 30 osób
Sala Baltic
35m2
Ustawienie sal
30
Ustawienie sal
20
Ustawienie sal
16
Ustawienie sal

Sale szkoleniowe / zaplecze konferencyjne

Piękny, elegancki hotel Gdańsk Boutique***** to doskonałe miejsce, w którym organizowane są konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe na wysokim, międzynarodowym poziomie.

W ofercie znajdują się 4 nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone sale konferencyjne o różnej powierzchni. Zlokalizowane są one w marynistycznej części Hotelu Yachting.

Poszczególne pomieszczenia można ze sobą łączyć, dzięki czemu pozwala to na uzyskanie dużej przestrzeni konferencyjnej, nawet do 200 osób. Na potrzeby szkolenia salę można całkowicie zaciemnić.

Więcej informacji: Sale konferencyjne w Hotelu Gdańsk.

Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne

Baza noclegowa / pokoje hotelowe

Obiekt hotelowo-konferencyjny to nie tylko centrum szkoleniowe, ale również doskonała baza noclegowa. Hotel oferuje 199 miejsc noclegowych. W ofercie znajdują się pokoje w części Spichrz, które urządzone są w stylu historycznego spichlerza oraz w części Yachting, urządzone są one w stylu nawiązującym do tematyki mariny jachtowej. 

Hotel udostępnia 11 pokoi jednoosobowych, 54 dwuosobowe oraz 16 apartamentów. W każdym z nich znajduje się klimatyzacja, przestronna łazienka z zestawem kosmetyków i suszarką do włosów, wygodne łóżko, telefon, telewizor oraz dostęp do Internetu. 

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 a kończy dnia następnego o godzinie 12:00.  

Zdjęcie Typ pokoju Ilość pokoi
Twin Twin Ikona osoby Ikona osoby | Ikona pojedycznego łózka Ikona pojedycznego łózka 54
Double Double Ikona osoby Ikona osoby | Ikona pojedyneczego łóżka 20
Apartament Apartament 16
Pokój jednoosobowy Pokój jednoosobowy Ikona osoby | Ikona pojedycznego łózka 11
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe

Konferencje i bankiety / restauracje hotelowe

W hotelu znajduje się nowoczesna restauracja Czerwony Grzebyk. To lokal, który specjalizuje się w potrawach na bazie lokalnego kukurydzianego baby kurczaka. Zdrowe i smaczne potrawy zachwycą każdego. W obiekcie organizowane są rodzinne uroczystości jak wesela, komunie, urodziny a także biznesowe bankiety do 160 osób.

Obiekt hotelowy udostępnia również swoim gościom Mini Browar, można tutaj skosztować najlepszego piwa w Polsce. Hotel Gdańsk***** jest też Wishy Bar, w którym można spróbować 120 rodzajów wishy z całego świata

Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe

Rekreacja po konferencji / szkoleniu

Uczestnicy szkoleń i konferencji po ciężkim dniu bardzo często szukają wypoczynku. Butikowy hotel Gdańsk***** oferuje swoim gościom najlepsze w Gdańsku, nowoczesne medyczne SPA z 7 gabinetami, w których przeprowadzane są zabiegi pomagające zachować dobre samopoczucie, zdrowie oraz piękny i młody wygląd. W drugiej części SPA znajduje się ekskluzywne Sauna Center

Osoby chcące spędzić czas wolny dużo aktywniej mogą wybrać się na spacer po pięknej okolicy. W pobliżu mieści się Brama Stągiewna, Brama Krowia czy też słynny Długi Targ. W Gdańsku można również zobaczyć Fontannę Neptuna, Stary Żuraw Portowy czy też Wielką Zbrojownię.

Atrakcji jest wiele. Będąc w Gdańsku nie można również zapomnieć o wyprawie na pobliską, piękną, piaszczystą plażę. Goście, którzy chcą poznać również okolicę mogą wybrać się na wycieczkę do Sopotu (około 15 km) oraz do Gdyni ( około 25 km).

Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu

Lokalizacja

Hotel Gdańsk***** to wyjątkowy obiekt położony przy malowniczej marinie jachtowej w Gdańsku. Zaledwie 8 minut jazdy samochodem od Dworca PKP Gdańsk Główny oraz 17,5 km od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy.

W pobliżu obiektu mieści się również Stacja Kolejowa Gdańsk Śródmieście oraz liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Ułatwiają one dojazd do hotelu z różnych stron miasta.  

Dojazd do obiektu konferencyjnego - Hotel Gdańsk Boutique*****

Gdańsk Główny PKP

Gdańsk Główny PKP
1.32km od obiektu

Dworzec autobusowy w Gdańsku

Dworzec autobusowy w Gdańsku
1.38km od obiektu

Dworzec Główny PKP Sopot

Dworzec Główny PKP Sopot
11.9km od obiektu

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy w Gdańsku

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy w Gdańsku
12.9km od obiektu

Atrakcje w okolicy - Hotel Gdańsk Boutique*****

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku
0.19km od obiektu

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
0.32km od obiektu

AmberSky Koło Widokowe

AmberSky Koło Widokowe
0.33km od obiektu

Wyspa Spichrzów

Wyspa Spichrzów
0.36km od obiektu

Filmy

 

Opinie gości konferencyjnych

Bartek

Niestety, podczas konferencji odczułem pewien brak profesjonalizmu ze strony obsługi, co można by poprawić. Pomimo że sala konferencyjna była nowocześnie wyposażona, działająca z nadmierną mocą klimatyzacja nieco obniżyła komfort pobytu.

Cieszy jednak fakt, że kuchnia w tym miejscu zasługuje na pochwałę – serwowane dania były zarówno smaczne, jak i różnorodne. Pokoje, chociaż bardzo czyste, mogłyby być nieco przestronniejsze, co z pewnością podniosłoby komfort gości. Wspaniałym dodatkiem jest również bogata oferta rekreacyjna w okolicy, co zachęca do planowania czasu wolnego.

Podsumowując, warto rozważyć tę lokalizację na przyszłość, choć kilka drobnych usprawnień mogłoby uczynić pobyt tutaj jeszcze przyjemniejszym.

Agnieszka

Organizacja konferencji w Hotelu Gdańsk Boutique***** Gdańsk to czysta przyjemność. Sale konferencyjne są przestronne, doskonale oświetlone i wyposażone we wszelkie potrzebne urządzenia, w tym projektory i systemy nagłośnienia. Profesjonalna obsługa dba o każdy detal, dzięki czemu można skupić się wyłącznie na merytorycznych aspektach spotkania. Dodatkowym atutem są luksusowe pokoje oraz lokalizacja obiektu, która ułatwia dojazd zarówno z lotniska, jak i z centrum miasta. Serdecznie polecam!

Dodaj opinię

Obiekty konferencyjne w okolicy

Gdańsk, ul. Szafarnia 10, 0,09 km od Hotel Gdańsk Boutique*****
Ikona sal konferencyjnych      1
sala
konferencyjna
Ikona największej sali     46
Największa
sala
Ikona miejsc noclegowych     90
Miejsc
noclegowych
Gdańsk, ul. Szafarnia 2, 0,11 km od Hotel Gdańsk Boutique*****
Ikona sal konferencyjnych      3
sale
konferencje
Ikona największej sali     18
Największa
sala
Ikona miejsc noclegowych     20
Miejsc
noclegowych
Gdańsk, ul. Chmielna 10, 0,18 km od Hotel Gdańsk Boutique*****
Ikona sal konferencyjnych      3
sale
konferencje
Ikona największej sali     600
Największa
sala
Ikona miejsc noclegowych     -
Miejsc
noclegowych
Gdańsk, ul. Stągiewna 26, 0,25 km od Hotel Gdańsk Boutique*****
Ikona sal konferencyjnych      4
sale
konferencje
Ikona największej sali     150
Największa
sala
Ikona miejsc noclegowych     409
Miejsc
noclegowych

Konferencje nad morzem

(C) 2026 salekonferencyjne.pl