Hotel Stary Tartak****

ul. Biskupska 5, 14-200 Iława (warmińsko-mazurskie)

tel. +48 89 640 13 13 Wyświetl telefon

recepcja@starytartak.com.pl Wyświetl e-mail

Miejsca noclegowe 134 miejsca noclegowych
restauracjarestauracja
saunasauna
fitness/siłowniafitness/siłownia
basenbasen
korty tenisowekorty tenisowe
sejfsejf
parkingparking
program rozrywkowyprogram rozrywkowy
fitnessfitness
strefa spa & wellnessstrefa spa & wellness
projektorprojektor
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

Sale konferencyjne Nazwa sali konferencyjnej Powierzchnia Wysokość Możliwość ustawienia stołów
sala konferencyjna do 200 osób
Sala Sosnowa
200m2
Ustawienie sal
200
Ustawienie sal
130
Ustawienie sal
Ustawienie sal
sala konferencyjna do 120 osób
Sala Dębowa
120m2
Ustawienie sal
120
Ustawienie sal
40
Ustawienie sal
Ustawienie sal
sala konferencyjna do 30 osób
Sala Modrzewiowa
30m2
Ustawienie sal
30
Ustawienie sal
15
Ustawienie sal
Ustawienie sal
sala konferencyjna do 15 osób
Sala Apartament
30m2
Ustawienie sal
15
Ustawienie sal
Ustawienie sal
Ustawienie sal
Reklama

Sale szkoleniowe / zaplecze konferencyjne

Hotel Stary Tartak oferuje Państwu szereg świetnie wyposażonych, nowoczesnych sal konferencyjnych. Na kameralna spotkania polecana jest sala Apartament, która ugości od 8 do 15 gości. Dla wydarzeń biznesowych bądź negocjacyjnych idealnie dostosowana jest sala Modrzewiowa, dysponująca powierzchnią dla 20-40 osobowej grupy. Sala Dębowa pomieści od 40 do 120 osób, natomiast największa – Sala Sosnowa – ulokowana w restauracji zmieści nawet do 200 gości.

Wszystkie sale mają stały dostęp do internetu oraz dziennego światła. Ponadto wyposażone są w niezbędne do organizacji konferencji elementy takie jak projektory, ekrany, flipcharty, magnesy i flamastry. Wiosną i latem wydarzenia mogą być organizowane nad samym jeziorem, na świeżym powietrzu w patio mieszczącym do 60 osób. Przy korzystaniu z noclegów sala konferencyjna jest GRATIS.

Więcej informacji: Konferencje w hotelu Stary Tartak.

Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne
Zaplecze konferencyjne

Baza noclegowa / pokoje hotelowe

Hotelowe pokoje posiadają luksusowo wykończone wnętrza gwarantujące udany pobyt. Każdy pokój posiada przestronną, wykończoną naturalnym kamieniem łazienkę oraz balkon z którego można podziwiać jezioro Jeziorak.

Co więcej pokoje posiadają wygodne, duże łóżka, biurka do pracy, sejfy, telewizory z nowoczesną telewizją interaktywną, bezpłatne WiFi, wysokiej jakości kosmetyki oraz zestawy ręczników kąpielowych. Oferta pokojów jest bardzo bogata bowiem można skorzystać z pokojów 1- oraz 2-osobowych, pokojów Deluxe dla 1 lub 2 osób oraz apartamentów.

Zdjęcie Typ pokoju Ilość pokoi
Twin Twin Ikona osoby Ikona osoby | Ikona pojedycznego łózka Ikona pojedycznego łózka 33
Trójka Trójka 16
Double Double Ikona osoby Ikona osoby | Ikona pojedyneczego łóżka 5
Apartament Apartament 5
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe

Konferencje i bankiety / restauracje hotelowe

Wnętrze hotelowej restauracji utrzymane jest w stylu rustykalnym. Znajdą tu Państwo zarówno zabytkowe meble jak i naturalną drewnianą podłogę, które tworzą niepowtarzalny klimat i idealnie wpływają na nastrój gości podczas posiłków. Domeną kuchni są dania staropolskie. Potrawy przygotowywane są według starych receptur, a składniki, z których potrawy są komponowane posiadają najwyższą jakość.

Szef kuchni poleca domowe – ręcznie lepione – pierogi, grillowane polędwiczki wieprzowe skąpane w aromatycznym sosie kurkowym i wiele innych, autorskich dań. Hotel specjalizuje się również w organizacji wydarzeń firmowych.

Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe
Restauracje hotelowe

Rekreacja po konferencji / szkoleniu

Chętni wypoczynku mogą skorzystać z centrum SPA, w którym znajduje się tepidarium czyli podgrzewane leżaki i ławeczki ceramiczne, sucha oraz parowa sauna, kamienna rzeka i pokój wypoczynkowy ze słoneczną łąką.

Ponadto hotel oferuje szereg rekreacji w postaci żeglugi, kajaków, zawodów pływackich, regaty, surfingu, windsurfingu, kitesurfingu i wiele innych. W pobliżu obiektu znajdują się korty tenisowe, basen, kręgielnia oraz siłownia.

Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu
Rekreacja w hotelu

Lokalizacja

Hotel Stary Tartak znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Jeziorak w Iławie.

Od Dworca Głównego w Iławie obiekt dzielą niespełna 3 kilometry, do portu dotrą Państwo w jedyne 8 minut spacerem, a kawałek dalej znajduje się Plaża Miejska „Prawdziwka”.

Dojazd do obiektu konferencyjnego - Hotel Stary Tartak****

Dworzec autobusowy w Olsztynie

Dworzec autobusowy w Olsztynie
65.68km od obiektu

Dworzec PKP Olsztyn Główny

Dworzec PKP Olsztyn Główny
65.68km od obiektu

Dworzec autobusowy w Toruniu

Dworzec autobusowy w Toruniu
90.02km od obiektu

Dworzec PKP Toruń Główny

Dworzec PKP Toruń Główny
90.97km od obiektu

Atrakcje w okolicy - Hotel Stary Tartak****

Zamek w Kwidzynie

Zamek w Kwidzynie
44.48km od obiektu

Zamek w Malborku

Zamek w Malborku
60.27km od obiektu

Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu
81.51km od obiektu

Muzeum Stutthof w Sztutowie

Muzeum Stutthof w Sztutowie
85.58km od obiektu

Opinie gości konferencyjnych

Michał

Sale są świetnie wyposażone, nowoczesny sprzęt robi wrażenie, a obsługa jest przyjazna i pomocna. To jednak dopiero początek! Gastronomia tutaj naprawdę zachwyca – śniadania są obfite i smaczne, a w restauracji koniecznie trzeba spróbować lokalnych specjałów. Okolica oferuje wiele możliwości aktywnego spędzania czasu - można wybrać się na wycieczkę rowerową, popływać kajakiem lub wybrać się na pieszy spacer. Dla smakoszy kulinariów, pobliska tawerna serwuje wędzone ryby, które warto spróbować. Całość tworzy miejsce idealne zarówno na konferencję, jak i na relaks po pracy.

Damian

Jestem świeżo po szkoleniu w Hotelu Stary Tartak w Iławie i generalnie było super. Świetna lokalizacja nad jeziorem, idealna na relaks po całym dniu. Sale konferencyjne dobrze wyposażone, z nowoczesnym sprzętem. Obsługa też na plus, zawsze pomocna. Jedynie jedzenie mogłoby być bardziej urozmaicone, ale i tak było smaczne. Fajne miejsce na biznes i wypoczynek.

Bartek

Hotel Stary Tartak**** w Iławie świetnie sprawdził się na naszą konferencję – mają super wyposażone sale i profesjonalną obsługę. Po spotkaniach polecam spacer nad Jezioro Jeziorak, zaledwie kilka kroków od hotelu. Można też wypożyczyć rower i zwiedzić piękne tereny wokół jeziora. Idealne miejsce na połączenie pracy z wypoczynkiem.

Dodaj opinię

Obiekty konferencyjne w okolicy

Iława, ul. Konstytucji 3 Maja 7, 0,42 km od Hotel Stary Tartak****
Ikona sal konferencyjnych      2
sale
konferencje
Ikona największej sali     200
Największa
sala
Ikona miejsc noclegowych     53
Miejsc
noclegowych
Iława, ul. Chodkiewicza 5, 0,56 km od Hotel Stary Tartak****
Ikona sal konferencyjnych      1
sala
konferencyjna
Ikona największej sali     60
Największa
sala
Ikona miejsc noclegowych     -
Miejsc
noclegowych
Iława, ul. Dąbrowskiego 9, 0,91 km od Hotel Stary Tartak****
Ikona sal konferencyjnych      9
sal
konferencyjnych
Ikona największej sali     460
Największa
sala
Ikona miejsc noclegowych     705
Miejsc
noclegowych
Iława, ul. Trzcin 81, 0,98 km od Hotel Stary Tartak****
Ikona sal konferencyjnych      3
sale
konferencje
Ikona największej sali     100
Największa
sala
Ikona miejsc noclegowych     -
Miejsc
noclegowych

Konferencje nad morzem