Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje


3224 - Polecane obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Hotel Lavender
Kraków (małopolskie)
Hotel Lavender
Hotel Lavender

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Lavender*** jest idealną przestrzenią do organizacji konferencji, szkoleń i wszelkich innych spotkań służbowych. W swojej ofercie posiada on 3 kameralne i klimatyzowane sale. Największą z nich jest Sala VIP dla 24 osób o powierzchni 22 m². Wyposażona ona jest w telewizor LCD, rzutnik, ekran, nagłośnienie i flipchart. Ma też dostęp do światła dziennego. Sala Business ma takie same wyposażenie jak Sala VIP, posiada także dostęp do światła dziennego, ale jest ona mniejsza – 13 m² i przeznaczona jest dla maksymalnie 9 uczestników. W ofercie Hotelu Lavender*** jest również Lounge Room dla 10 osób o powierzchni 12 m². Nie posiada dostępu do światła dziennego, a wyposażony jest w telewizor LCD, białą tablicę, flipchart oraz nagłośnienie.

Lokalizacja

Hotel Lavender*** położony jest przy ulicy Długiej 49 w Krakowie, w zabytkowej kamienicy z windą w dzielnicy Stare Miasto. Od Rynku Głównego dzieli go zaledwie 7 minut spaceru - co jest zachętą do zapoznania się z tym klimatycznym i historycznym miastem.

Best Western Hotel Galicya
Kraków (małopolskie)
Best Western Hotel Galicya
Best Western Hotel Galicya

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Best Western Galicya oferuje swoim klientom biznesowym przestronną oraz klimatyzowaną salę o powierzchni 90 m² - Sala Słoneczna. Zdecydowanym atutem tego pomieszczenia jest wysokiej jakości sprzęt audiowizualny, w szczególności ekran projekcyjny, projektor multimedialny, mikrofon, profesjonalne nagłośnienie. Goście mają również do dyspozycji flipchart, wygodne krzesła oraz bezprzewodowy Internet. Hotel Best Western Galicya posiada również propozycję wyśmienitego cateringu, który można dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Zaplecze konferencyjne tego obiektu oraz profesjonalna obsługa pozwala zorganizować w nim zarówno jednodniowe wydarzenia, jak i kilkudniowe konferencje.

Lokalizacja

Hotel Best Western Galicya to komfortowy obiekt, położony w dzielnicy Podgórze w Krakowie w bliskiej okolicy niezwykłego centrum tego miasta. Jest to doskonała lokalizacja, która umożliwia zarówno zwiedzanie krakowskich atrakcji, jak i dotarcie do najważniejszych punktów biznesowych znajdujących się w Krakowie.

Hotel DeSilva
Piaseczno (mazowieckie)
Hotel DeSilva
Hotel DeSilva

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel DeSilva w Piasecznie to komfortowy obiekt biznesowy, który dzięki profesjonalnemu wyposażeniu sal w najlepsze sprzęty ułatwia prowadzenie konferencji. Doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń i konferencji. Sale Hotelu DeSilva są w stanie pomieścić do 540 osób. Dostępnych 9 sal konferencyjnych posiada system klimatyzacji oraz dostęp do szybkiego internetu. W niedalekiej odległości od hotelu znajduje się DeSilva Office Center, gdzie dostępne są trzy sale konferencyjne, które łącznie mogą pomieścić do 250 osób. Dogodne miejsce dla imprez integracyjnych oraz konferencji.

Lokalizacja

Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno znajduje się niedaleko lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. To dogodne miejsce, z którego szybko możemy dotrzeć do każdego punktu w Warszawie. W odległości ok. 20 km od hotelu znajdują się Stare Miasto, Teatr Narodowy oraz Pala Prezydencki. Położony blisko tras E67 oraz E77, które prowadzą bezpośrednio do Katowic, Wrocławia, Krakowa.
 

Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie
Jabłonna (mazowieckie)
Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie
Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie

Zaplecze konferencyjne obiektu

Zaplecze konferencyjne Pałacu Jabłonna jest bardzo atrakcyjne. Dostępne są przestronne sale o różnej wielkości, wyposażone w ekran, flipchart, dostęp do światła dziennego, Internet, zaciemnienie – na życzenie klienta udostępniany jest projektor multimedialny oraz nagłośnienie. Do wyboru jest okrągła Sala Balowa z wyjściem na taras, która ma powierzchnię około 100 m² i pomieści maksymalnie 170 uczestników. Wynająć można także: prostokątną Salę Mauretańską lub Salę Kominkową o powierzchni około 90 m² dla maksymalnie 120 osób; prostokątną Salę Pompejską z wyjściem na boczny taras o powierzchni około 45 m², dla maksymalnie 40 osób; kameralny Salonik Polski lub Chiński o powierzchni około 16 m², dla 8 – 20 gości.

Lokalizacja

Pałac Jabłonna to XVIII – wieczny zespół pałacowo - parkowy znajdujący się w Jabłonnie koło Warszawy. Jest to bardzo urokliwe miejsce, w którym można nie tylko odpocząć i się zrelaksować z dala od zgiełku miasta, ale i zorganizować imprezy, wydarzenia, szkolenia czy też konferencje.

Hotel Lamberton Business & Conferences
Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)
Hotel Lamberton Business & Conferences
Hotel Lamberton Business & Conferences

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Lamberton Business & Conferences szczyci się profesjonalną obsługą i nowoczesnym zapleczem konferencyjnym o powierzchni 1100 m². Obiekt oferuje aż 11 klimatyzowanych sal o różnej powierzchni, które można ze sobą łączyć i dostosowywać do wymagań klientów. Każda z nich wyposażona jest w najlepszy sprzęt multimedialny, system nagłośnieniowy, dostęp do Internetu, dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia okien. Do hotelu należy także całoroczna Altana grillowa oraz teren zielony o powierzchni 1500 m², są to świetne miejsca do zorganizowania wydarzeń plenerowych. Klienci obiektu mogą także liczyć na wsparcie zespołu technicznego oraz profesjonalną opiekę doświadczonego koordynatora, wyznaczonego na wyłączność danej grupy.

Lokalizacja

Hotel Lamberton Business & Conferences znajduje się przy ulicy Poznańskiej w Ołtarzewie w pobliżu Warszawy, w doskonałej lokalizacji przy autostradzie A2 oraz południowej obwodnicy S2, dzięki czemu można do niego wygodnie dojechać z każdego miejsca w Polsce.

Hotel Gromada Radom Centrum
Radom (mazowieckie)
Hotel Gromada Radom Centrum
Hotel Gromada Radom Centrum

Zaplecze konferencyjne obiektu

Dla gości biznesowych hotel Gromada udostępnia trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne, które są w stanie pomieścić do 120 osób. Dodatkowym atutem sal jest sprzęt multimedialny, dobre nagłośnienie oraz dostęp do bezpłatnego internetu. Sale konferencyjne znajdują się na parterze przy recepcji i z ich okien rozciąga się widok na stadion. Do dyspozycji gości jest także mniejsza sala konferencyjno-bankietowa połączona z restauracją, dzięki czemu jest doskonałym miejscem na imprezy rodzinne i bankiety.

Lokalizacja

Hotel Gromada w Radomiu to idealne miejsce dla podróżujących służbowo, którzy chcą być bliżej najważniejszych miejsc i firm w mieście. Blisko hotelu znajduje się Dworzec PKS i PKP, a także Szpital Specjalistyczny. W niewielkiej odległości od Hotelu znajduje się również Stadion Lekkoatletyczny, na którym odbywają się ważniejsze wydarzenia kulturalne i sportowe. Dobra lokalizacja i dostęp do najważniejszych atrakcji w mieście wyróżnia Hotel Gromada spośród innych tego typu obiektów.

Klub Mila Zegrzynek
Serock (mazowieckie)
Klub Mila Zegrzynek
Klub Mila Zegrzynek

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Klub Mila Zegrzynek dysponuje 3 salami konferencyjnymi na potrzeby szkoleń. Sala Bankietowa, Kapitańska oraz Oficerska wyposażone zostały w najnowszej generacji sprzęt audio-wizualny, rzutniki, ekrany projekcyjne. Każda z sal posiada sterowaną klimatyzację oraz dostęp do internetu. Sale pomieszczą od 100 do 200 osób podczas organizowanych szkoleń i konferencji. Wszystkie z sal to idealne miejsce na eleganckie spotkania, gale czy bankiety. Dodatkową atrakcją jest oranżeria z wyjątkowym widokiem na jezioro Zegrzyńskie.

Lokalizacja

Klub Mila Zegrzynek położony jest w malowniczym wąwozie Szaniawskiego nad jeziorem Zegrzyńskim. W bliskim otoczeniu rezerwatu posiadającego doskonały mikroklimat. Malownicze położenie obiektu sprawia, że to doskonałe miejsce nie tylko do organizacji szkoleń czy konferencji, ale także do uprawiania sportów wodnych lub spędzenia czasu na łonie natury. Idealne miejsce na odrobinę odpoczynku i upragnionego relaksu.

Pałac Żelechów SPA & Wellness
Żelechów (mazowieckie)
Pałac Żelechów SPA & Wellness
Pałac Żelechów SPA & Wellness

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Pałac jest idealnym miejscem na organizację spotkań biznesowych dla grup liczących nawet 800 osób. W hotelu dostępnych jest 19 w pełni klimatyzowanych sal konferencyjnych, które wyposażone są w najnowszy sprzęt audio-wizualny. Dzięki czemu każde spotkanie biznesowe i konferencja przebiegać będzie w sposób komfortowy. Infrastruktura obiektu sprawia, że każde szkolenie, konferencja czy pokaz zorganizowane zostaną na najwyższym poziomie. Sale szkoleniowe, dzięki nowoczesnemu systemowi rozsuwanych drzwi pomogą zaaranżować najważniejsze wydarzenia.

Lokalizacja

Pałac Żelechów usytuowany jest w niedalekiej odległości od Warszawy. Jest miejscem, w którym każdy z naszych gości może cofnąć się w czasie. Unikatowy klimat obiektu oraz doskonała obsługa sprawia, że każdy poczuje się wyjątkowo. Dostępne SPA&Wellness to skarb ukryty we wnętrzach pałacu. Przestrzeń relaksu i odpoczynku dla każdego z gości. 

Hotel Morskie Oko
Jurata (pomorskie)
Hotel Morskie Oko
Hotel Morskie Oko

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Morskie Oko to nie tylko miejsca noclegowe, ale również dostępność sali konferencyjnej. Obiekt dysponuje pomieszczeniem, które jest w stanie pomieścić nawet 60 osób. Sala przeznaczona do organizacji konferencji lub szkoleń jest wyposażona w nowoczesny sprzęt, który usprawnia przeprowadzenie całego wydarzenia. Dzięki dostępności rzutnika, ekranu i nowoczesnego nagłośnienia można być pewnym, że cała konferencja przebiegnie bardzo sprawnie i bez zakłóceń. Na specjalne życzenie dla każdego z gości obecnych na wydarzeniu może zostać przygotowany poczęstunek.

Lokalizacja

Hotel mieści się w Juracie na półwyspie Helskim. Tuż obok hotelu znajduje się las, który zapewnia ciszę i spokój oraz bliski kontakt z naturą. Lokalizacja obiektu gwarantuje najlepsze warunki do wypoczynku i możliwość odprężenia się. Przy tym nie brakuje w okolicy rozrywek dla osób w każdym wieku. Dzięki temu każdy z klientów hotelu będzie zachwycony oferowanymi przez obiekt atrakcjami

Hotel Pałac Godętowo
Łęczyce (pomorskie)
Hotel Pałac Godętowo
Hotel Pałac Godętowo

Zaplecze konferencyjne obiektu

Pałac Godętowo posiada w swojej ofercie aż 5 sal konferencyjnych, z których największa pomieści nawet 70 osób. Najmniejsza zaś jest przeznaczona na bardziej kameralne spotkania w gronie do 20 osób. Każde z pomieszczeń przeznaczonych do organizacji konferencji jest wyposażone w niezbędny sprzęt. Bez względu na wybraną salę można być pewnym, że znajdzie się w niej rzutnik, flipcharty czy mównice. W razie potrzeby możliwe jest udostępnienie dodatkowego sprzętu, który jeszcze bardziej wpłynie na zadowolenie z organizacji konkretnego wydarzenia. Oferowane przez hotel przestrzenie konferencyjne z pewnością spełnią oczekiwania wszystkich klientów. Dodatkowo obiekt udostępnia pokoje, które są w stanie pomieścić wszystkich obecnych na wydarzeniu.

Lokalizacja

Pałac znajduje się w miejscowości Godętowo, która zlokalizowana jest około 9 km od Lęborka. Dzięki temu gwarantuje ciszę i spokój, a w razie konieczności pozwala na łatwe przedostanie się do miasta. Miejsce to idealnie sprawdzi się na organizację konferencji i zagwarantuje bliskość natury.

Hotel Hel
Hel (pomorskie)
Hotel Hel
Hotel Hel

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel do dyspozycji klientów oddaje jedną salę konferencyjną. Przestrzeń w zależności od ustawienia foteli jest w stanie pomieścić do 40 osób. Pozwala to na zorganizowanie wydarzenia w komfortowych warunkach. Sala oddaje do dyspozycji prelegentów niezbędny sprzęt, który pozwoli na przeprowadzenie wydarzenia. Dostępne są takie urządzenia jak rzutnik, ekran czy system nagłośnienia. W efekcie każdy z uczestników będzie w stanie przyswoić wszystkie przekazywane informacje. Hotel Hel to znakomity wybór w sytuacji, gdy zachodzi konieczność zorganizowania konferencji.

Lokalizacja

Hel to miejscowość, która każdego roku przyciąga do siebie tłumy turystów, którzy szukają miejsca gwarantującego komfortowy wypoczynek w bliskim kontakcie z przyrodą. Hotel Hel to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc w miejscowości. Obiekt gwarantuje najwyższy standard wypoczynku, a dzięki swojemu położeniu gwarantuje bliskość morza oraz atrakcji oferowanych przez miasto. Dzięki temu jest idealnym miejscem do wypoczynku i będzie w pełni odpowiadał wszystkim zainteresowanym osobom.

Pałac Rozalin
Nadarzyn (mazowieckie)
Pałac Rozalin
Pałac Rozalin

Zaplecze konferencyjne obiektu

Pałac Rozalin to także wyjątkowa przestrzeń do organizacji niepowtarzalnych wydarzeń, konferencji czy też szkoleń. Do dyspozycji gości jest wentylowana, klimatyzowana Sala Konferencyjna w Oficynie. Jej industrialna powierzchnia wynosi 100 m². Jest ona bezpośrednio połączona z kuchnią. Wyposażona jest w stoły i krzesła, system nagłośnienia i projekcji. Wyróżnia się oryginalnym wystrojem. Pałac Rozalin oferuje także całoroczny namiot bankietowy o powierzchni 700 m². Jest on bezpośrednio połączony z pałacem i z kuchnią. Do jego atutów zalicza się blackout chroniący przed nagrzewaniem się pomieszczenia, poły transparentne, otwarcie na ogród, kryształowe żyrandole, elegancka wykładzina na podłodze.

Lokalizacja

Pałac Rozalin jest zespołem pałacowo - parkowym znajdującym się w Rozalinie w dawnej posiadłości Rozalii z książąt Lubomirskich Rzewuskiej. Budynek położony jest w zabytkowym parku, w okolicy stawu i polany. Jest to idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie ciszę i bogactwo naturalnego środowiska.

Hotel Chopin
Sochaczew (mazowieckie)
Hotel Chopin
Hotel Chopin

Zaplecze konferencyjne

Hotel Chopin to wręcz idealne miejsce do organizacji wydarzeń biznesowych oraz konferencji. Sale konferencyjne wyposażone zostały w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, a ich wielkość jest w stanie pomieścić ok. 500 osób. Dla naszych gości biznesowych oferujemy organizacje sympozjów, konferencji oraz szkoleń. Ponieważ spotkania biznesowe powinny mieć wyjątkową oprawę, nasz hotel, dzięki kompleksowej obsłudze oferuje zorganizowanie komfortowych spotkań. Organizowane konferencje mogą odbywać się w czterech dostępnych salach. Różnorodna wielkość sal może pomieścić od 30 do 400 osób w zależności od potrzeb osoby zamawiającej.

Lokalizacja

Hotel Chopin w Sochaczewie znajduje się zaledwie 7 km od Żelazowej Woli. To miejsce warte zwiedzenia i odpoczynku. Nasz obiekt w pełni spełni Państwa oczekiwania pod względem obsługi, jak i organizacji spotkań biznesowych. Hotel w Sochaczewie to także 100 miejsc noclegowych oraz strzeżony parking.

Rondo Apartamenty
Świnoujście (zachodniopomorskie)
Rondo Apartamenty
Rondo Apartamenty

Zaplecze konferencyjne obiektu

Apartamenty Rondo oferują swoim gościom biznesowym nowoczesne sale szkoleniowe i konferencyjne, które można dowolnie aranżować w zależności od indywidualnych potrzeb. Zorganizować tu można zarówno kameralne spotkania biznesowe, jak i większe szkolenia. Apartamenty Rondo dysponują dwiema profesjonalnie wyposażonymi salami, które posiadają dostęp do bezprzewodowego Internetu, profesjonalne nagłośnienie, system oświetlenia, rzutniki multimedialne. Co ważne, sale przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Apartamenty Rondo dbają o swoich gości, dlatego przygotowali dla nich specjalną ofertę na przerwy kawowe i ciepłe posiłki, które przygotowywane są przez Rondo Ristorante.

Lokalizacja

Apartamenty Rondo znajdują się w Świnoujściu. Jest to nowoczesny kompleks 6 budynków o niepowtarzalnej architekturze nawiązującej do historycznej zabudowy tego miasta. Jego atutem jest ukryty wewnątrz ogródek z placem zabaw. Obiekt zlokalizowany jest przy Rondzie Róży Wiatrów, po drugiej stronie Parku Zdrojowego.

Michałek
Rowy (pomorskie)
Michałek
Michałek

Zaplecze konferencyjne obiektu

Pensjonat Michałek w Rowach to bardzo szeroka oferta dla wszystkich klientów. Obiekt jest przystosowany również do organizacji konferencji. Pomieszczenie konferencyjne jest za każdym razem przystosowywanie do indywidualnych wymagań konkretnych osób i dzięki temu jest w stanie zaspokoić ich wszystkie potrzeby. Sala konferencyjna jest kompleksowo wyposażona w niezbędny sprzęt, a personel obiektu w trakcie trwania wydarzenia jest w stanie przygotować kompleksowe usługi cateringowe. Przedsiębiorcy szukający miejsca na zorganizowanie konferencji w nadmorskich okolicznościach przyrody powinni jak najbardziej zainteresować się ofertą tego właśnie pensjonatu.

Lokalizacja

Obiekt położony jest w miejscowości Rowy przy ulicy Leszczynowej 7. Obiekt daje łatwy dostęp do morza oraz wielu jezior. Jest zatem polecany przede wszystkim miłośnikom wypoczynku nad wodą. Dla osób szukających sposobu na aktywne spędzenie czasu istnieje możliwość uprawiania sportów wodnych oraz pieszych wędrówek po wielu interesujących miejscach. Hotel Michałek w Rowach z pewnością spełni oczekiwania wielu osób.

Hotel Jastarnia
Jastarnia (pomorskie)
Hotel Jastarnia
Hotel Jastarnia

Zaplecze konferencyjne obiektu

Rewita Jurata to nie tylko miejsca noclegowe, ale również 3 pomieszczenia, które umożliwiają zorganizowanie konferencji. Największa jest sala A, która pomieści do 180 osób. W sali 1 dostępne są miejsca dla 140 osób. Tej samej wielkości jest sala 2. Dodatkowo w razie potrzeby sale 1 i 2 można ze sobą połączyć i dzięki temu uzyskać przestrzeń nawet dla 280 osób. Każde z pomieszczeń wyposażone jest w niezbędny do prowadzenia konferencji sprzęt i zawsze można liczyć na wsparcie doświadczonego personelu.

Lokalizacja

Rewita Jurata to obiekt położony bezpośrednio na Helu. To właśnie lokalizacja sprawia, że obiekt ten docenią wszyscy, którzy szukają hotelu pozwalającego na wypoczynek i aktywne spędzenie wolnego czasu. Hel to przede wszystkim wymarzona lokalizacja dla wszystkich fanów sportów wodnych. To właśnie tutaj zjeżdżają się osoby z całego kraju w celu uprawiania kitesurfingu czy widesurfingu. To również bliskość natury i wiele szlaków pozwalających na odbycie wycieczek pieszych. Postawienie na wypoczynek na Helu to strzał w dziesiątkę.

Rewita Jurata
Jurata (pomorskie)
Rewita Jurata
Rewita Jurata

Zaplecze konferencyjne obiektu

Rewita Jurata to nie tylko miejsca noclegowe, ale również 3 pomieszczenia, które umożliwiają zorganizowanie konferencji. Największa jest sala A, która pomieści do 180 osób. W sali 1 dostępne są miejsca dla 140 osób. Tej samej wielkości jest sala 2. Dodatkowo w razie potrzeby sale 1 i 2 można ze sobą połączyć i dzięki temu uzyskać przestrzeń nawet dla 280 osób. Każde z pomieszczeń wyposażone jest w niezbędny do prowadzenia konferencji sprzęt i zawsze można liczyć na wsparcie doświadczonego personelu.

Lokalizacja

Rewita Jurata to obiekt położony bezpośrednio na Helu. To właśnie lokalizacja sprawia, że obiekt ten docenią wszyscy, którzy szukają hotelu pozwalającego na wypoczynek i aktywne spędzenie wolnego czasu. Hel to przede wszystkim wymarzona lokalizacja dla wszystkich fanów sportów wodnych. To właśnie tutaj zjeżdżają się osoby z całego kraju w celu uprawiania kitesurfingu czy widesurfingu. To również bliskość natury i wiele szlaków pozwalających na odbycie wycieczek pieszych. Postawienie na wypoczynek na Helu to strzał w dziesiątkę.

Zajazd Napoleoński
Warszawa (mazowieckie)
Zajazd Napoleoński
Zajazd Napoleoński

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel „Zajazd Napoleoński” jest świetnym miejscem do organizacji różnego rodzaju imprez firmowych. W obiekcie można wynająć pomieszczenie, które idealnie nadaje się do przeprowadzenia szkolenia, konferencji, seminariów, prezentacji czy innych wydarzeń o charakterze biznesowym.  Hotel „Zajazd Napoleoński” dysponuje dwoma salami: jedna przeznaczona jest dla 10 osób, a druga dla maksymalnie 40 uczestników. Wyposażone są one w niezbędny sprzęt konferencyjny, między innymi w rzutnik multimedialny, flipchart i ekran. Hotel „Zajazd Napoleoński” oferuje również przerwę kawową, która składa się z kawy, herbaty, wody mineralnej, soku owocowego i kruchych ciastek własnego wypieku. Dodatkowym atutem tego obiektu jest to, że jego goście mogą skorzystać z przechowalni bagażu oraz z sejfu.

Lokalizacja

Hotel „Zajazd Napoleoński” znajduje się w Warszawie, przy ulicy Płowieckiej, na trasie wyjazdowej w kierunku Lublin – Terespol. Dogodna lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum, jak i do wielu dzielnic stolicy.

Hotel *** Karat
Warszawa (mazowieckie)
Hotel *** Karat
Hotel *** Karat

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Karat dysponuje wielofunkcyjną, klimatyzowaną salą, która jest przeznaczona dla 25 osób. Ze względu na nowoczesne wyposażenie konferencyjne, można w niej zorganizować różnego rodzaju wydarzenia biznesowe, takie jak szkolenia, seminaria, czy też prezentacje. To kameralne pomieszczenie posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu, zaciemnienie, nagłośnienie oraz światło dzienne. W obiekcie znajduje się także przechowalnia bagażu i skrytki depozytowe w recepcji, gdzie goście mogą zostawić swoje rzeczy na czas trwania wydarzenia. Hotel Karat zapewnia również usługi cateringowe i pełen serwis kawowy z poczęstunkiem. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem każdej imprezy dba odpowiednio wyszkolony personel hotelowy.

Lokalizacja

Hotel Karat znajduje się w spokojnej i cichej okolicy Warszawy, przy ulicy Słonecznej 37, na granicy Śródmieścia i Mokotowa, w odległości około 4 kilometrów od centrum miasta. Jest to bardzo dogodna lokalizacja, która pozwala na szybki dojazd do większości dzielnic tego miasta.

Lech Resort & SPA
Łeba (pomorskie)
Lech Resort & SPA
Lech Resort & SPA

Zaplecze konferencyjne obiektu

Lech Resort & Spa oferuje miejscem do zorganizowania wydarzenia biznesowego, na przykład konferencji czy szkolenia. Obiekt dysponuje trzema wielofunkcyjnymi salami szkoleniowo – kongresowymi. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w nowoczesne i niezbędne urządzenia konferencyjne, dzięki czemu umożliwiają przeprowadzanie spotkań na najwyższym poziomie. Największa sala w Lech Resort & Spa w Łebie może pomieścić maksymalnie 150 uczestników w ustawieniu teatralnym lub maksymalnie 250 podczas bankietu. Organizator każdego wydarzenia firmowego może także liczyć na fachową pomoc obsługi hotelowej przy organizacji eventu, jak i w trakcie jego trwania. Lech Resort & Spa oferuje również usługi cateringowe, takie jak przerwy kawowe z przekąskami, lunche biznesowe czy też eleganckie kolacje.

Lokalizacja

Lech Resort & Spa znajduje się w Łebie w urokliwej okolicy - długie i piaszczyste plaże, ruchome wydmy i nadmorski klimat. Cisza, spokój, ale i mnóstwo pobliskich atrakcji zachęcają do odwiedzenia tego obiektu.

Nasi partnerzy