Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Grand Ascot Hotel

Kraków (małopolskie)

Miejsca noclegowe 130
Ilośc sal 100

Hotel Secesja

Kraków (małopolskie)

Miejsca noclegowe 51
Ilośc sal 125

Hotel RT Regent

Kraków (małopolskie)

Miejsca noclegowe 67
Ilośc sal 30

Hotel Astoria Gold

Kraków (małopolskie)

Miejsca noclegowe 50
Ilośc sal 30

Kraków - 113 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

img

Krowodrza-dzielnica Krakowa

Jedna z modniejszych obecnie krakowskich dzielnic – Krowodrza, została wcielona w obręb miasta w 1910 roku. Obszar ten, jeszcze na początku XX wieku zapełniały liczne folwarki, łąki, piękne ogrody i parki, których ślady można znaleźć do dnia dzisiejszego. Szybki rozwój dzielnicy, związany z powojennym planem zagospodarowania przestrzennego Krakowa, sprawił, że Krowodrza stały się gęsto zaludnioną wielkomiejską dzielnicą. Statystyki pokazują, że „słynną piątkę” – bo tak mieszkańcy nazywają V Dzielnicę Krowodrza, wybierają w większości ludzie młodzi. Ponad 30% mieszkańców stanowią osoby poniżej 34 roku życia. Ma to związek z umiejscowieniem popularnego miasteczka studenckiego, a niedaleka odległość od centrum Krakowa i Starego Miasta, sprawia, że dzielnica jest chętnie wybierana przez brać studencką, jak i osoby rozpoczynające karierę zawodową w Krakowie. Krowodrza, to bardzo spokojna okolica, dwa lata temu zajmowała 3 miejsce pod względem bezpieczeństwa wśród wszystkich krakowskich dzielnic. Pomimo dużego zurbanizowania terenu, w obrębie Krowodrzy można znaleźć wiele ciekawych miejsc atrakcyjnych turystycznie i rekreacyjnie.

Obiekty znajdujące się nie tylko w tej dzielnicy, ale w całym Krakowie można znaleźć na stronie sale szkoleniowe.

Co warto zobaczyć w dzielnicy?

Pałac Królewski w Łobzowie – historia tego zespołu pałacowego z przyległym parkiem związana jest z królem Kazimierzem Wielkim, który w XIV wieku wybudował w Łobzowie drewniany zamek gotycki i wieżę mieszkalną. Na przełomie XVI i XVII wieku, za panowania Stefana Batorego, rezydencja została rozbudowana i przekształcona w pałac. Kolejni królowie traktowali zespół pałacowy bardzo szczodrze, czyniąc z niego bardzo reprezentatywne miejsce, często nazywany był „drugim Wersalem”

Pełna lista sal konferencyjnych na Rynku Głównym w Krakowie zobacz tutaj.

Muzeum Narodowe w Krakowie – muzeum zostało utworzone w 1879 roku, a budowę usytuowanego przy alei 3-ego Maja Gmachu Głównego Muzeum Narodowego, rozpoczęto w latach 30-tych XX wieku. Obecnie Muzeum Narodowe oprócz czasowych wystaw tematycznych, zaprasza zwiedzających na trzy stałe ekspozycje: są to galerie „Broń i Barwa w Polsce”, „Rzemiosło Artystyczne” i „Galeria Sztuki Polskiej XX wieku”.Kluby studenckie - potężny kampus należący do Akademii Górniczo – Hutniczej, zapewnia nocleg dla ponad 8000 studentów, którzy mogą skorzystać z ponad 20 obiektów. W okresie wakacyjnym jest to prawdopodobnie największa baza noclegowa w Polsce, dysponująca 4000 miejsc noclegowych, goszczących turystów. W obrębie Miasteczka można znaleźć boiska sportowe, basen, korty tenisowe, sklepy oraz słynne kluby studenckie: „Gwarek”, „Zaścianek”, „Filutek”, czy największy klub taneczny „Studio”.

Kościół Najświętszego Salwatora w Krakowie - V Dzielnica Krakowa, może się również pochwalić mnóstwem zabytków o charakterze sakralnym. Jednym z najstarszych obiektów jest Kościół Najświętszego Salwatora w Krakowie, źródła pisane wspominają o nim już w 1148 roku, a wśród tradycji mieszkańców, uważa się, że pierwsze nabożeństwa odprawiał tutaj św. Wojciech.

Kościół św. Augustyna i św. Jana Chrzciciela - to bardzo ciekawy zespół klasztorny (największy po Wawelu kompleks w Krakowie, którego początki sięgają XII wieku. Goszcząc w klasztorze w okolicach Bożego Ciała, możemy tam spotkać krakowskiego Lajkonika, który odwiedza to miejsce podczas swojego tradycyjnego pochodu, warto też zapoznać się z legendą o „Dzwonie Topielców”.Parki i tereny zielone - rodzice z małymi dziećmi najczęściej wybierają Krowodrzą Górkę z licznymi placami zabaw, zewnętrznymi siłowniami i torami przeszkód nie tylko dla najmłodszych. Dużą popularnością cieszy się również Kącik Czytelniczy Szewczyka Dratewki, który umiejscowiono w okolicach Parku Miejskiego. Lubiący czytać na Świerzym powietrzu, mogą wybrać książki ze specjalnych budek w formie uli i oddać się lekturze wśród zieleni. Park Wyspiańskiego, Park Krowoderski i Park Jordana to doskonałe miejsca relaksu i aktywnego wypoczynku, a amatorzy wycieczek rowerowych, chętnie wybierają trasy biegnące wzdłuż Młynówki Królewskiej, którymi można dojechać w okolice rezerwatu Skała Kmity, wałów Rudawy czy Ogrodów Łobzów.

Pełna lista sal konferencyjnych na Kazimierzu w Krakowie zobacz tutaj.Muzea - miłośnicy Legionów powinni odwiedzić „Oleandry Dom im. J. Piłsudskiego”, gdzie znajduje się również Muzeum Czynu Niepodległościowego. Aby pogłębić wiedzę historyczną warto odwiedzić Bibliotekę Jagiellońską, Muzeum Miasta Krakowa czy Muzeum Fotografii.Kopce - Kraków niewątpliwie słynie z kopców, usypywanych na cześć znamienitych postaci związanych z miastem. Krowodrza mogą pochwalić się między innymi Kopcem Tadeusza Kościuszki i Józefa Piłsudskiego, jednak najbardziej wyobraźnię rozpala nieistniejący już niestety kopiec Esterki.Dom Esterki -Idąc tropem legendy płomiennego romansu Kazimierza Wielkiego, można odwiedzić również „dom Esterki”, w którym mieści się Muzeum Etnograficzne. Mimo iż sam budynek był wielokrotnie przebudowywany, to najstarsze fragmenty noszą ślady XIV wiecznego kunsztu budowlanego.

Zobacz obiekty z całego województwa na: sale szkoleniowe województwie małopolskim.

Kraków - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Firma z Ostrowca
Apartments Residence 9 to fantastyczne miejsce na wyjazd służbowy. Najpierw mieliśmy szkolenie w nowoczesnej i dobrze wyposażonej sali, a potem całą grupą pojechaliśmy zwiedzać okolicę. A w Krakowie nie brakuje ciekawych miejsc. Bardzo miła obsługa to właśnie od niech dostaliśmy kilka propozycji gdzie warto pojechać. Wybraliśmy Kopalnię w Wieliczce. Dawno chciałam się tam wybrać, ale nie było okazji.

Apartamenty bardzo ładnie urządzone. Fajnie, że łazienki były dość przestronne, bo ciężko takie trafić w hotelu. Dla mnie chyba na największe wyróżnienia zasługuje jedzenie. Catering na szkoleni był super, fajnie że były też opcje dla wegetarian. Widać, że w przygotowanie jedzenie wkłada się dużo serca. Wszystko na plus, nie było tu nic na co mogłabym narzekać. Polecam to miejsce. Apartments Residence 9 Kraków - Sale konferencyjne Apartments Residence 9 Kraków - Konferencje

Klaudiusz Prm.
To, że zatrzymuję się kolejny raz w Bracka 6 Apartments to chyba najlepiej świadczy o tym, że to miejsce warte polecenia. Bardzo spodobało mi się, sam wystrój apartamentu. Jasne wnętrza połączone z cegłą super wyglądają. Planuję zrobić podobny wystrój w salonie. To, że jest osobna przestrzeń do spania i pracy czy wypoczynku to wielki plus, zwłaszcza jeśli gdzieś potrzebuję się zatrzymać na dłużej.

Do tego jest tu aneks kuchenny z niezbędnym wyposażeniem. Dla mnie ogromny plus bo często musiałem wychodzić przed podawaniem śniadania w hotelu, a tu mogę sam sobie coś szybko przygotować, czy napić się kawy kiedy mam na to ochotę. Cena też bardzo przyzwoita, jak na lokalizację w centrum Krakowa. Miałem stąd dobry dojazd na AGH, gdzie prowadziłem seminaria. Wracając tu kolejny raz czuję się już trochę jak w domu Mocno polecam. Bracka 6 Apartments Kraków - Sale konferencyjne Bracka 6 Apartments Kraków - Konferencje

Aldona F.
Hotel Jan to przede wszystkim super lokalizacja, nie sądziłam że w tak przyzwoitej cenie mogę nocować praktycznie w samym centrum Krakowa. Do rynku idzie się stąd kilka minut, a na samej ulicy Grodzkiej jest masa fajnych kawiarni z klimatem. Sam hotel dla mnie bardzo ok. Pokoje jasne i przestronne. Łazienka spora jak na hotelowe standardy i dobrze wyposażona - poza ręcznikami i kosmetykami była też suszarka. Żałuję tylko, że pokój z tarasem był już zajęty bo na zdjęciach prezentował się super, ale może następnym razem uda mi się go zarezerwować.

Na pochwalę zasługuje też centrum konferencyjne Lea124, bo tam uczestniczyłam w wykładach. Bardzo nowoczesne sale i świetnie przygotowane pod kątem technicznym. Bardzo dobry catering, kto jeździ służbowo to wie, że ciężko na to trafić. A tu na prawdę dania były bardzo smaczne i co ważne dowiezione na czas. Jedno i drugie miejsce warte zapamiętania. Ja polecam, bo jednak komfort i wygoda pracy są bardzo ważne. Hotel Jan Kraków - Sale konferencyjne Hotel Jan Kraków - Konferencje

Harry Mol.
Od kiedy jakiś czas temu zamiast hotelu wynająłem apartament teraz szukam tylko takich opcji. Jeśli gdzieś muszę zatrzymać się na dłużej to najlepsze rozwiązanie bo mam sporo przestrzeni. Apartamenty na Grodzkiej nie tylko są super zlokalizowane w sercu miasta, ale też bardzo komfortowo urządzone. Nowoczesne wnętrze bardzo fajne, nie lubię za bardzo jak w pokoju jest mix nachalnych kolorów. Tu jest jasno i przestronnie. Osobna sypialnia i salon to dla mniej dobry wybór. Mogę tu nie tylko odpocząć ale też popracować w spokoju.

A na Politechnikę Krakowską, gdzie prowadziłem cykl wykładów miałem niedaleko. Z dworca można tu bardzo szybko dojechać, można też przejść się spacerem. W pobliżu jest cała masa fajnych restauracji i moja ulubiona gruzińska. Świetne miejsce z bardzo dobrą obsługą. Serdecznie polecam. Apartamenty na Grodzkiej Kraków - Sale konferencyjne Apartamenty na Grodzkiej Kraków - Konferencje

Tadek
Byłam na seminarium, które odbywało się na Uniwersytecie Jagiellońskim i szukałem dobrego hotelu w pobliżu. Ten polecił mi znajomy, który już kilka razy się tam zatrzymywał. Teraz sam polecam wszystkim Wenetian House, bo na prawdę warto go wybrać. Same pokoje są spore, to było moje pierwsze pozytywne zaskoczenie, bo jednak wiadomo, raczej te hotelowe wnętrza są tak zaprojektowane, żeby pomieścić jak najwięcej gości. Dla mnie bardzo na plus komfortowe miejsce do pracy i bardzo wygodne łóżko. Osobna sypialnia i miejsce do wypoczynku to super opcja.

Zwłaszcza kiedy zatrzymujemy się gdzieś na dłużej. Bardzo miła obsługa, która jest niezwykle pomocna. Od zamówienia taksówki, do polecenia fajnych miejsc na zwiedzanie. Dzięki ich poleceniu poznałem Kraków trochę od innej strony - tej bardziej zielonej. Polecam wycieczkę na kopiec Piłsudzkiego, sama droga przez las pozwala poczuć się jakby się było z dala od dużego miasta. Wenetian House Kraków - Sale konferencyjne Wenetian House Kraków - Konferencje

Mirka
Elegancja to mało powiedziane, w Crystal Palace wnętrza mnie oczarowały. Pięknie dobrane wszystkie detale, mebla czy tkaniny. Świetne miejsce na bankiet czy firmową kolację, a jedzenie jest obłędne. Wszystkim bardzo smakowały serwowane dania, fajnie że jest też opcja dla wegetarian, bo jednak nie zawsze się to zdarza. Wielki plus ode mnie za pomoc w organizacji i samego szkolenia i potem właśnie dogranie szczegółów kolacji dla gości. Bardzo miła obsługa, dawno z nikim tak miło nie współpracowało mi się w kwestiach organizacyjnych. Sala szkoleniowa dobrze wyposażona i dość przestronna. To ważne, kiedy masz tam spędzić kilka godzin.

Dla mnie super wybór z dobrą lokalizacją w centrum miasta. Nikt z gości nie miał problemu z trafieniem tu. Jeśli szukasz miejsca, które zrobi wrażenie i oczaruje każdego to zdecydowanie najlepszy wybór. Nie czekajcie, to nie tak łatwo dorwać tam termin. Mocno polecam. Crystal Palace Kraków - Sale konferencyjne Crystal Palace Kraków - Konferencje

Sara R.
Pięć gwiazdek dla The Bonerowski Palace to za mało. Luksusowe wnętrza robią na prawdę spore wrażenie. To jeden z piękniejszych hoteli, w jakich miałam okazję się zatrzymać, a dość sporo podróżuję. Elegancja na każdym kroku. Sama sala konferencyjna bardzo dobrze przygotowana. To dobre miejsce do pracy, z niezłym wyposażeniem. Bardzo dobry bufet kawowy, fajnie było chwilę odpocząć z filiżanką kawy czy herbaty. Pokój wygodny i całkiem spory, zaskoczyłam mnie duża łazienka, raczej ciężko takie trafić w hotelu.

Lokalizacja jest super, z dworca idzie się tu krótkim spacerem a z hotelu jest widok na rynek i Kościół Mariacki. Fajny wieczór można spędzić w Jazz Klubie, który jest w hotelowej piwnicy. Przy dobrej muzyce można wypić drinka i w spokoju porozmawiać. Hotel zdecydowanie wart swojej ceny. I to miejsce, gdzie chce się wracać. Ja jak tylko będę miała okazję na pewno się tu zatrzymam, The Bonerowski Palace Kraków - Sale konferencyjne The Bonerowski Palace Kraków - Konferencje

Dagmara W.
Nie wiem jak to możliwe, że wcześniej nie trafiłam do Hotelu Balthazar. Staram się zawsze nawet podróżując służbowo wynajdować miejsca z klimatem, a to zdecydowanie do takich należy. Sama lokalizacja - super. Hotel w samym centrum miasta, wśród zabytkowych kamieniczek to aż zachęta, żeby po pracy trochę pozwiedzać. Sam wystrój hotelu na długo zapadnie w mojej pamięci. Ogrom detali i pięknych mebli czy tkanin mnie po prostu zauroczył. Mimo, że byłam tu kilka dni na konferencji, w hotelowym pokoju mogłam na prawdę wypocząć i się zregenerować.

Obsługa na najwyższym poziomie, czuć tu nawet taką trochę domową atmosferę, nie czułam się jak jeden z wielu przewijających się gości, tylko poczułam się bardzo zaopiekowana. Niedaleko tego hotelu jest sala konferencyjna w Centrum Manga, które przy okazji mogłam w końcu zwiedzić. Ciekawe miejsce. Hotel serdecznie polecam każdemu, ja tu na pewno wrócę. Hotelu Balthazar Kraków - Sale konferencyjne Hotelu Balthazar Kraków - Konferencje

Gregor Rt.
Bardzo lubię miejsca z klimatem, a sala konferencyjna w Hotelu Senackim właśnie to takich należy. Klimatyczna sala z cegłą na ścianie to zdecydowanie moje top, jeśli chodzi o wystrój. Poza tym duży plus za wyposażenie sali, wszystkie sprzęty są nowoczesne i nie ma żadnego problemu z połączeniem się z nim, a to zawsze budzi moje obawy, czy technicznie sobie ze wszystkim poradzę. W razie czego pracownicy chętnie też pomogą, bardzo miła obsługa, co niestety nie zawsze jest standardem.

Jeśli chodzi o sam hotel, to jak na pokój jedno osobowy miałem sporo miejsca i co dla mnie ważne, osobne miejsce do pracy. Poza tym całkiem spora łazienka. Dla mnie ogromny plus za samą lokalizację. Z lotniska dojechałem tu spokojnie komunikacją. Hotel jest w samym centrum, na wyciągnięcie ręki jest sporo fajnych knajpek. Polecam wybrać się na kawę do Jamy Michalika. A wieczorem do Piwnicy pod Baranami. Hotelu Senackim Kraków - Sale konferencyjne Hotelu Senackim Kraków - Konferencje

Lolek Krak.
Lokalizacja Hotelu Bogoria to wielki plus. Znajduje się na Starym Mieście i na wyciągnięcie ręki jest cała masa ciekawych i zabytkowych obiektów. To super sprawa, bo po pracy nie trzeba nigdzie dojeżdżać i tracić czasu, a zawsze fajnie w innym mieście chociaż chwilę poświęcić na jego poznanie. Sam hotel dla mnie rewelacja. Pokoje w na prawdę wysokim standardzie, spore i jasne.

Dodatkowo dla mnie ważne żeby na miejscu były śniadania. A tu taka opcja jest dostępna. Samo śniadanie bez zarzutu, pyszna kawa i świeże soki. Duży wybór ciepłych dań, a ja jednak lubię zjeść obfite śniadanie. Niedaleko od hotelu uczestniczyłem w konferencji. W samej Bogorii nie ma sali konferencyjnej, ale dojście do niedalekiego Centrum Podkruki zajęło mi kilka minut. Jednak lubię, kiedy miejsce pracy i noclegu mam inne, jakoś łatwiej mi wtedy wypocząć po pracy, kiedy zmieniam otoczenie. Hotel serdecznie polecam, myślę, że nikogo nie rozczaruje, wręcz przeciwnie. Hotelu Bogoria Kraków - Sale konferencyjne Hotelu Bogoria Kraków - Konferencje Hotelu Bogoria Kraków - Sale konferencyjne

Balbinaa
Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu organizowanym w Grand Ascot. Sala konferencyjna zaskoczyła mnie niesamowicie nowoczesnym wystrojem. Pracowało się tu bardzo wygodnie i komfortowo. Wnętrza są jasne, a fotele wygodne. Sam sprzęt też widać, że bardzo nowoczesny. Sal konferencyjnych jest tu kilka, mimo to nikt nie zakłócał sobie nawzajem wydarzenia, a w przerwie można było nawiązać nowe kontakty. W tym samym miejscu miałam też nocleg. Pokój jak na hotel był bardzo przestronny. Wielki plus ode mnie za komfortowe miejsce do pracy, a nie wciśnięte gdzieś na siłę biurko.

Poza tym osobna kanapa, gdzie można było chwilę wypocząć. Na prawdę można się tam było poczuć jak w domu. Bardzo przypadły mi też do gustu dania z restauracji i same śniadania. Tu brawo za opcję bezglutenową, nie często o tym pamiętają w hotelach. Dla mnie na prawdę miejsce, gdzie widać, że przykłada się dużą wagę o komfort gości. Brawo, oby więcej takich hoteli. Grand Ascot Kraków - Sale konferencyjne Grand Ascot Kraków - Konferencje

Mariusz
Lubię miejsca z klimatem, kiedy gdzieś jadę staram się wybierać ciekawe hotele, które mają jakąś historię albo się wyróżniają. Hotel Polonia znajduje się niedaleko Teatru Słowackiego, super sprawa jeśli ktoś podróżuje pociągiem. Spacer tu zajmuje kilka minut. To też fajna opcja, bo na rynek też można dojść krótkim spacerem i można zwiedzać okolice cały dzień. Ja polecam podziemia rynku, świetna i nowoczesna ekspozycja. Sam hotel nie tylko świetnie wygląda, ale wewnątrz niego znajdują się eleganckie wnętrza.

Pokoje bardzo mnie zaskoczyły rozmiarem, jest w nich na prawdę sporo miejsca. A łazienka też była przestronna, co raczej nie często się zdarza. Szczerze polecam to miejsce, wysoka jakość za rozsądną cenę. Jeśli będę się znowu wybierał do Krakowa, chętnie się tu ponownie zatrzymam. I mocno pozdrawiam całą obsługę, przemili i pomocni ludzie. Hotel Polonia Kraków - Sale konferencyjne Hotel Polonia Kraków - Konferencje Hotel Polonia Kraków - Sale konferencyjne Hotel Polonia Kraków - Konferencje

Doriss T.
Kazimierz do dzielnica w Krakowie, które mnie niezmiennie fascynuje, dlatego szukałam hotelu niedaleko. Hotel Qubus znajduje się na Podgórzu, ale kilkuminutowym spacerem można tu dotrzeć bez problemu. Polecam wybrać zwiedzanie okolic dawnego getta z przewodnikiem, to dobra okazja na lepsze poznanie historii. Sam hotel z widokiem na Wisłę to miejsce eleganckie. W pokojach niczego nie brakowało, łóżko było bardzo wygodne. Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie śniadania, to jedna z lepszy jakie jadłam i wielki plus za spory wybór dań dla wegetarian i pyszne świeże soki.

W hotelu jest też bardzo klimatyczny basen, koniecznie trzeba się tam wybrać, to super opcja na relaksu po całym dniu. W okolicy jest też cała masa fajnych knajpek. W starej zajezdni tramwajowej jest urządzona super knajpa, podają tu świetne piwo miodowe. I będąc w okolicy, nie można nie zjeść kultowej zapiekanki z okrąglaka. Świetny pobyt, chętnie tu jeszcze wrócę. Kazimierz Kraków - Sale konferencyjne Kazimierz Kraków - Konferencje

Mike
Nie ma lepszego hotelu w Krakowie niż Hotel Sheraton, a nawet jestem skłonny powiedzieć, że to najlepsze miejsce w Polsce w jakim się zatrzymywałem. Standard na najwyższym poziomie. Wszystko tu jest dopracowane i widać, że przywiązuję się ogromną wagę do szczegółów. Pokoje są przestronne i jest w nich cała masa udogodnień, łazienkowe kosmetyki pięknie pachną. Pracownicy są niesamowicie mili i pomocni, chętnie udzieli mi wszystkich informacji gdzie warto iść i co zobaczyć. Zajęli się także kwestią mojego dojazdu z lotniska.

Z samego hotelu jest świetny widok na Wisłę, a spacer na Wawel zajmuje kilka minut. Bardzo polecam knajpkę na tarasie, miło tu wypocząć. Na specjalne wyróżnienie zasługuje jeszcze jedzenie. Serwowane tu dania skradły moje serce. Jeśli znowu będę w Krakowie to nie wyobrażam sobie nocować w innym miejscu niż tu. Dla mnie numer jeden, serdecznie polecam. Hotel Sheraton Kraków - Sale konferencyjne

Nataliaa W.
Hotel Kossak zasługuje na 5 gwiazdek. Świetna organizacja i bardzo pomocny personel. Organizacja tu konferencji to była prawdziwa przyjemność. Już od momentu planowania otrzymałam pomoc i wiele cennych rad, choćby w kwestii cateringu. Sala sala bardzo nowoczesna, a na miejscu było wszystko czego potrzeba. Zawsze mam obawy w kwestiach technicznych, czy wszystko pójdzie dobrze, ale zupełnie niepotrzebnie. Pokój był bardzo ładnie urządzony, a łóżko wygodne. Łazienka jak na hotelowe standardy przestronna.

Dla mnie dużym plusem była też sama lokalizacja, ten hotel znajduje się niedaleko Wawelu. Wieczorową porą miło było przejść się nad Wisłą, a zawsze kiedy jestem w Krakowie obowiązkowym punktem jest wyjście na drinka na barki. Polecam serdecznie i hotel i okoliczne knajpki na wodzie. To miejsce warte odwiedzenia, a sam Kraków - niesamowite miasto, które za każdym razem mnie zaskakuje. Hotel Kossak Kraków - Sale konferencyjne Hotel Kossak Kraków - Konferencje

Zenon Bol.
Nocowanie w samym sercu Krakowa to super okazja na poznanie tego miasta lepiej. Taka ciekawostka - w Hotelu Stary nocowała drużyna Anglii na Euro 2012, Sam hotel jest bardzo elegancki i luksusowy. Pokoje są bardzo ładnie urządzone, dla mnie wielki plus za miejsce do pracy, bo jednak tego potrzebuję. Łazienka całkiem spora jak na hotelowe standardy. Obsługa jest przemiła, meldowałem się w późnych godzinach i nikt nie robił żadnego problemu.

Warto wybrać się tu pociągiem, hotel jest w samym centrum także nie ma potrzeby nawet dojazdu do niego. W recepcji polecono mi kilka miejsc wartych zobaczenia. Podziemia rynku zrobiły na mnie duże wrażenie, muszę tu wrócić z rodzinom, na pewno moi synowie będą zachwyceni. W pobliżu jest też cała masa dobrych restauracji i kawiarni. Miło usiąść w centrum tego pięknego miasta i cieszyć się chwilą dla siebie przy dobrej kawie. Hotelu Stary Kraków - Sale konferencyjne Hotelu Stary Kraków - Konferencje Hotelu Stary Kraków - Sale konferencyjne

Tomasz Zel
Najlepszy hotel w Krakowie! Wszystko tu jest na wysokim poziomie, pokoje są niezwykle przestronne i komfortowe, niczego w nich nie brakuje. Dodatkowo sam budynek to niesamowita zabytkowa kamienica, nawet jeśli ktoś jak ja nie jest fascynatem architektury doceni jej urok. Sala sala konferencyjna też bez zarzutu, dobrze się tu pracowało, a catering był bardzo dobry. W bufecie była pyszna kawa, to niestety nie często się zdarza.

Grand Hotel znajduje się w centrum, jeśli podróżujecie pociągiem to dojdziecie tu w kilka minut. Kiedyś jechałem też z lotniska, polecam komunikację, szybko i sprawnie udało się tu dojechać. Ten hotel to też dobre miejsce na wyjście na zwiedzanie. A jest tu co zobaczyć, polecam wybrać się na Kazimierz. Niedaleko hotelu jest masa dobrych knajpek i klimatycznych kawiarni. Warto tu wracać. Grand Hotel Kraków - Sale konferencyjne Grand Hotel Kraków - Konferencje

Radekk
Wielokrotnie bywałem w Krakowie, ale jeszcze nie miałem okazji pracować w samym centrum miasta. Lokalizacja zasługuje na najwyższe oceny. Zespół konferencyjny Pod Kruki zresztą też. Wszystko tu było na wysokim poziomie. Widać ogromny wkład i zaangażowanie pracowników. Sale są doskonale przygotowane i wyposażone, to świetne miejsce na konferencje czy wykłady. Sala w piwnicy mnie oczarowała, szkoda, że tylko miałem okazję rzucić okiem, bo akurat sam uczestniczyłem w sympozjum w sali na parterze.

Skoro lokalizacja w centrum, to chyba nie muszę dodawać jakie świetne stąd są widoki. Z dworca można tu dojechać komunikacją, ja wybrałem spacer. Nie zajęło mi to więcej niż 20 minut, a miło było przejść się po podróży. Nie ma tu co prawda hotelu, ale niedaleko jest ogromny wybór. Polecam zaglądnąć do kultowej restauracji Wierzynek czy do Jamy Michalika. Ja osobiście przyznaje temu centrum konferencyjnemu 5 gwiazdek. Zespół konferencyjny Pod Kruki Kraków - Sale konferencyjne Zespół konferencyjny Pod Kruki Kraków - Konferencje

Andrzej W.
Pierwszy raz byłem w tych rejonach Krakowa i muszę przyznać, że jestem zachwycony okolicą. Sporo zieleni i terenów rekreacyjnych, Park Lotników to świetne miejsce na mapie Krakowa, a niedaleki zalew Nowohucki to miejsce o którym wielokrotnie słyszałam, ale jakoś nigdy nie było okazji się wybrać. Polecam.

Sam Hotel Krakus to doskonałe miejsce na konferencje czy szkolenie. Sala komfortowe i przestronne, dobrze się tam pracowało. Nie brakowało także potrzebnych sprzętów, na miejscu był rzutnik i flipcharty. Na bardzo duży plus zasługuje catering, i bufet i potem lunch były doskonałe. Polskie dania z sezonowych produktów mi na prawdę bardzo smakowały. Pokoje też bardzo w porządku, dobre miejsce do pracy i wypoczynku. Chętnie tu wrócę. Krakowa Kraków - Sale konferencyjne Krakowa Kraków - Konferencje

Roman Górka
Park Inn by Radisson Krakow to wyjątkowe miejsce. Tutaj każde spotkanie biznesowe czy tez konferencja jest udane. A byłem w tym obiekcie już kilka razy.

Moją ulubioną salą jest pomieszczenie Alfa. Duża, przestronna, dobrze oświetlona sala. Może ona pomieścić nawet do 500 osób. Na mnie zrobiła ogromne wrażenie. Dodatkowo jest klimatyzowana i wyposażona jest w najlepszej jakości sprzęt konferencyjny.
Obsługa bardzo sympatyczna. Doskonała lokalizacja Krakowa, bardzo blisko do Centrum, gdzie można wypić lampkę wina czy też pospacerować urokliwymi uliczkami.

Kaja K.
Nowoczesny Aparthotel Vanilla w Krakowie to mój numer jeden. Miejsce bardzo ładne, urządzone idealnie. Na parterze znajduje się restauracja, która oferuje przepyszne dania. Byłam na szkoleniu w sali B. Ładna, gustownie wykończona. Prowadzący był bardzo dobrze słyszany, dzięki dobrej jakości nagłośnienia. Pomieszczenia są klimatyzowane oraz dobrze oświetlone. Sprzęt konferencyjny w dobrym stanie, nic się nie rozpada. Nocleg w eleganckim pokoju z osobną łazienką i wygodnym łóżkiem. Wszystko jak najbardziej ok. Polecam

KrakowianM.
Nazwa sama mówi za siebie. Klasa i najwyższy poziom. Taki właśnie jest krakowski Sheraton. Bardzo sympatyczna obsługa, przemiłe panie na recepcji. Byłam w hotelu na dużej konferencji coś ponad 300 osób. Sala bardzo przestronna i dostosowana do tak dużej liczby gości. Klimatyzacja i nowoczesny sprzęt pozwala przeprowadzić konferencję na najwyższym poziomie. Rezerwowałam pokój, bardzo miłe zaskoczenie. Był on ładnie urządzony, przestronny z eleganckim, stylowym łóżkiem i łazienką. Polecam hotel Sheraton za pełen profesjonalizm..

WandaG.
Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego znam jeszcze z czasów bycia studentką. Dzisiaj często biorę udział w tym miejscu w konferencjach międzynarodowych. Nowoczesny, dobrze usytuowany obiekt pozwala przeprowadzić ważne wydarzenie, w którym może uczestniczyć nawet 300 osób. Sala klimatyzowana, duża, przestronna. Sprzęt nowoczesny, bardzo dobrej jakości nagłośnienie. Duży plus za parking, w centrum miasta ciężko o jakiekolwiek stanowisko do zaparkowania. Polecam, na pewno niebawem znów tutaj zagoszczę.

Barbara Radom
Kraków to miasto do, którego wracam z sentymentem. Pierwszy raz byłam na szkoleniu w Hotelu Kossak. Bardzo ładny, nowoczesny obiekt. Obsługa sympatyczna, kompetentna. Pomieszczenia eleganckie, dobrze urządzone, w każdym z nich klimatyzacja. Sala posiada duże okna, dzięki czemu w ciągu dnia nie trzeba używać sztucznego światła. Pomieszczenie było przestronne, dzięki połączeniu dwóch mniejszych sal w jedną całość. Polecam ten obiekt również za doskonałą bazę noclegową. Osoby, z którymi rozmawiałam były bardzo zadowolone z pokoju.

Targowska B.
Często organizuję spotkania branżowe, konferencje i inne biznesowe eventy. Szukałam miejsca spokojnego, z klasą, a jednocześnie blisko centrum miasta. Taki też jest Farmona Hotel Business & Spa. Nocleg w obiekcie jest bardzo komfortowy, pokoje bardzo stylowe, eleganckie. W każdym z nich wygodne łóżko oraz osobna łazienka. Najbardziej do gustu przypadła mi sala Duża, lecz pomieszczenie Studio też jest bardzo ładnie urządzone. W każdej z nich jest dobry sprzęt audiowizualny oraz bardzo wygodne krzesła. Polecam

Eva Kowalska
Do Polski przyjeżdżam w celach biznesowych. Najczęściej pojawiam się w hotelu Radisson Blu w Krakowie na konferencji międzynarodowej. Obiekt mieści się w samym centrum miasta, jest to idealna lokalizacja. Można tutaj przyjechać komunikacją miejską, taksówką a nawet własnym samochodem. Niedaleko jest dworzec autobusowy i kolejowy. Hotel bardzo ładny, czysty i elegancki. Obsługa bardzo sympatyczna. Sala Carmen to bardzo ładne pomieszczenie, przestronne, dobrze oświetlone. Posiada ona dobry sprzęt oraz bardzo wygodne krzesła. W przerwie można napić się filiżankę dobrej kawy.

Agata A.
Hotel Polonia to doskonała baza zarówno noclegowa jak i konferencyjna. Centrum miasta zapewnia możliwość dojechania praktycznie każdym środkiem transportu, nieopodal dworzec PKP i MDA. W pobliżu jest również przystanek, na którym zatrzymuje się autobus jadący na lotnisko. Moje spotkanie biznesowe odbywało się w Gabinecie Księżycowym. Stylowe, eleganckie pomieszczenie dla kilku osób. Można nawiązać wiele ciekawych znajomości, poznać sąsiada bliżej niż w czasie dużej konferencji. Polecam hotel Polonia wysokiej jakości obsługę.

Grzegorz Romański
Organizowane spotkanie biznesowe w hotelu Lenart przebiegało bez żadnych zakłóceń. Nie lubię takich spotkań, wolę szkolenia indywidualne, lecz tutaj uważam, że było całkiem ok. Dobra lokalizacja, blisko trasy biegnącej w kierunku Krakowa. A co ważne, osoby, które przybyły z daleka mogły skorzystać z portu lotniczego. Zaledwie 26 km od lotniska. Sala Wiśniowa A bardzo ładna, dobrze urządzona. Wyposażona w dobrej jakości sprzęt oraz klimatyzację. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Odpowiadała na każde pytanie. Pozdrawiam Panie z recepcji.

Baranik Aga
Poszukiwałam niewielkiej, lecz komfortowej sali. Nie wszystkie szkolenia i spotkania biznesowe są duże. W mojej branży często jest to garstka osób, które próbują podnieść swoje kwalifikacje. Tak też w hotelu Queen Boutique odnalazłam to czego szukałam. Sala Amarylis jest duża, przestronna z piękne odsłoniętą cegłą. Od razu byłam chętna na jej rezerwację. Pomieszczenie bardzo ładne stylowe. Na stanie dobrej jakości sprzęt konferencyjny. Wygodne i zadbane krzesła oraz odpowiednie ustawienie stolików pozwoliło na przeprowadzenie szkolenia w bardzo przyjemnej atmosferze.

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo