Hotele i sale Konferencyjne Grodzisk Mazowiecki - 4 obiekty

Spis treści

Grodzisk Mazowiecki - 4 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)
img      3
sale
konferencje
img     200
Największa
sala
img     36
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Obiekt położony jest niedaleko Warszawy. Zaledwie 30 min jazdy samochodem wystarczy do tego, aby dostać się do hotelu.

Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)
img      2
sale
konferencje
img     100
Największa
sala
img     62
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel Kozerki zlokalizowany jest zaledwie pół godziny drogi zarówno z Warszawy, jak i Łodzi. Bardzo bogata i różnorodna infrastruktura sprawia, że to miejsce doskonałe do biznesu, aktywności i wypoczynku.

Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki

Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)
img     
sal
konferencyjnych
img     
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacjaul.Spółdzielcza 9, Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)
Sielska Osada Firleje

Sielska Osada Firleje

Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)
img     
sal
konferencyjnych
img     
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

LokalizacjaWrzosowa 3, Musuły k/Grodziska Mazowieckiego, Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

Sale konferencyjne w okolicy - Grodzisk Mazowiecki

Otrębusy, 4,1 km od Grodzisk Mazowiecki
img      4
sale
konferencje
img     70
Największa
sala
img     82
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Dużym atutem hotelu Cyprus jest jego położenie – obiekt zlokalizowany jest w odległości około 15 km od stolicy, zapewniając wygodny i szybki dojazd do Warszawy, a jednocześnie zapewnia ciszę i spokój. 

Radziejowice, 7,82 km od Grodzisk Mazowiecki
img      5
sal
konferencyjnych
img     250
Największa
sala
img     44
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Położenie hotelu 35 km od Warszawy pozwala na szybki dojazd. Jednocześnie zmiana otoczenia, a więcej zieleni pozwala nacieszyć się bliskością przyrody.

Budy Michałowskie, 8,83 km od Grodzisk Mazowiecki
img      3
sale
konferencje
img     170
Największa
sala
img     78
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Wierzbowe Ranczo to niezwykle urokliwy zakątek na podwarszawskiej mapie biznesu, który z pewnością zadowoli osoby preferujący szybki dojazd do celu. Lokalizacja obiektu to zaledwie nieco ponad 30 minut trasą S8 od Warszawy Centralnej.

Bliskość przyrody i rustykalne otoczenie w nowoczesnym wydaniu pozwoli Państwu nie tylko zorganizować spotkania biznesowe na najwyższym poziomie, ale również da szansę odpocząć od zgiełku zatłoczonych ulic Warszawy.

Parzniew, 10,37 km od Grodzisk Mazowiecki
img      3
sale
konferencje
img     310
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Obiekt hotelowo-konferencyjny Rezydencja Zalewskich usytuowany jest przy ulicy P.P. Legii Akademickiej 10 w Parzniewie zaledwie 25km od Warszawy. Położony jest on na terenie kampusu Cyrku Zalewskich, usytuowany przy Rondzie Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej i przy trasie tzw. „małej obwodnicy” Pruszkowa.

Nadarzyn, 10,55 km od Grodzisk Mazowiecki
img      4
sale
konferencje
img     165
Największa
sala
img     58
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Perła Leśna mieści się na terenie podwarszawskiego Nadarzyna, czyli mniej więcej 25 km od centrum Warszawy. Zatem aby dotrzeć na miejsce wystarczy zaledwie 35-40 minut jazdy samochodem.

Nadarzyn, 11,13 km od Grodzisk Mazowiecki
img      2
sale
konferencje
img     200
Największa
sala
img     44
Miejsc
noclegowych

Lokalizacja

Hotel George Nadarzyn mieści się pod Nadarzynem we wsi Rusiec, oddalonej około 25 km od centrum Warszawy. Na miejsce można dojechać trasą szybkiego ruchu S8, co zajmie mniej niż 30 minut lub komunikacją autobusową.

img

Konferencje w Grodzisku Mazowieckim

 

Gdzie zorganizować konferencję na 300 osób w Grodzisku Mazowieckim lub w okolicach?

Aby zorganizować konferencję na 300 osób w Grodzisku Mazowieckim lub w okolicach, warto zwrócić uwagę na salę konferencyjną w Centrum Konferencyjnoparku. Jest to obiekt o wysokim standardzie, który oferuje szereg udogodnień dla firm i osób prywatnych.

Drugi obiekt to Hotel Grodzisko. Umiejscowiony jest on nieco dalej od centrum, ale oferuje on duże i nowoczesne sale konferencyjne. Budynek jest przystosowany do dużych wydarzeń i posiada wszelkie niezbędne udogodnienia.

Hotel Restauracja Stara Gorzelnia to kolejna propozycja. Ten obiekt, mieszczący się w zabytkowym budynku dawnej gorzelni, oferuje nie tylko piękne, stylowe wnętrza, ale również przestronne sale konferencyjne.

Jeżeli konferencja ma charakter bardziej nieformalny, opcją może być także Klub Golfowy Lisia Polana. Pozwala on na połączenie biznesu z przyjemnością - po zakończeniu oficjalnej części, uczestnicy mogą zrelaksować się grając w golfa na przylegającym do klubu polu.

 

Które hotele konferencyjne w Grodzisku Mazowieckim lub w okolicach posiadają 4 gwiazdki?

Podróżując po Grodzisku Mazowieckim lub okolicznych rejonach, można znaleźć kilka hoteli mogących sprostać potrzebom konferencyjnym. Hotele 4-gwiazdkowe oferują wyjątkową jakość i szereg dodatkowych usług, sprawiających, że każda konferencja będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Wśród tych obiektów na szczególną uwagę zasługuje Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno. Ten elegancki hotel dysponuje nowoczesnymi salami konferencyjnymi, które mogą pomieścić nawet do 300 osób. Innym godnym polecenia hotelem jest Sound Garden Hotel. Ten innowacyjny obiekt oferuje gościom innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz wielofunkcyjne pomieszczenia konferencyjne.

Holiday Inn Warsaw Józefów to kolejny obiekt godny uwagi. Ten hotel może poszczycić się nie tylko wysokiej klasy obsługą, ale także olśniewającym widokiem na las i pole golfowe. Hotel Boss to również doskonałe miejsce na konferencję - oferuje szeroki wybór sal konferencyjnych dla wszystkich typów wydarzeń.

Każdy z tych hoteli jest doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają idealnego miejsca na konferencję w rejonie Grodziska Mazowieckiego. Wszystkie oferują eleganckie pokoje, profesjonalną obsługę i szeroki wybór usług dodatkowych, których można oczekiwać od hotelu o czterech gwiazdkach.

 

Jakie są atrakcyjne miejscowości na konferencje w okolicy Grodziska Mazowieckiego?

Podczas szukania miejsc na konferencje w okolicy Grodziska Mazowieckiego, trzy lokalizacje wyróżniają się swoją unikalnością i na pewno zapewnią niezapomniane chwile. Pierwszą z nich jest Grodzisk Mazowiecki - idealne miejsce dla tych, którzy szukają konferencji w centrum miasta.

W samym Grodzisku Mazowieckim znajduje się wiele miejsc konferencyjnych, ale Hotel Cyprus z pewnością przyciąga uwagę. Znajduje się ono w dogodnej lokalizacji, a jego nowoczesne udogodnienia i wyspecjalizowana obsługa na pewno zadowolą najbardziej wymagających gości.

Następnie, nieco dalej od centrum miasta, znajdują się Budy. Na terenie tej malowniczej miejscowości znajduje się Wierzbowe Ranczo - obiekt, który skradnie serce każdego miłośnika historii i eleganckiego minimalizmu.

Ostatnia z naszych propozycji to Okna, niewielka miejscowość położona o kilka kilometrów od Grodziska. Zajazd nad Utratą to miejsce, które charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem i atmosferą, a także profesjonalizmem i gościnnością obsługi.

Bez względu na to, którą lokalizację wybierzesz, możesz być pewien, że zarówno Ty, jak i Twoi goście będą zachwyceni atmosferą i możliwościami, które oferują te miejsca.

 

Jakie hotele konferencyjne w Grodzisku Mazowieckim i okolicach mają najwyższy standard?

Planując konferencję lub spotkanie biznesowe warto wybrać obiekt o najwyższym standardzie. Grodzisk Mazowiecki i okolice oferują kilka hoteli konferencyjnych, które spełniają to kryterium.

Pierwszym z nich jest Park Hotel Łysoń. Ten piękny, nowoczesny obiekt posiada pasjonujące sale konferencyjne o różnej wielkości oraz zapewnia najwyższą jakość obsługi.

Kolejnym godnym uwagi hotelem konferencyjnym jest Hotel Afrodyta Spa & Resort. To miejscowość pełna relaksu oferująca liczne sale konferencyjne, dobrze wyposażone z bezproblemowym dostępem do Internetu, zapewniając wysoki standard obsługi dla wszystkich biznesowych spotkań.

Hotel Mazurkas również zapewnia wyśmienity standard. Ten atrakcyjny, dobrze wyposażony hotel oferuje wspaniałe sale konferencyjne oraz doskonałą obsługę. To idealne miejsce dla każdego, kto szuka profesjonalnej sali konferencyjnej pod Warszawą.

Planując spotkanie lub konferencję warto zwrócić uwagę na standard hotelu. Gwarantuje to nie tylko komfort, ale również prestiż i profesjonalizm każdego spotkania.

 

Co warto zobaczyć w Grodzisku Mazowieckim?

Chociaż początki Grodziska Mazowieckiego sięgają wczesnego średniowiecza, to prawa miastem jest od 1552 roku, a według legendy król postanowił nadać prawa miejskie po skosztowaniu niezwykle smacznej wody z tutejszego źródła. Grodzisk Mazowiecki znajduje się niecałe 40km od Warszawy, a bliskość autostrady, 2 drogi wojewódzkie i połączenie kolejowe zapewnia doskonałą komunikację. Bliskość stolicy, bogata baza noclegowa i konferencyjna oraz liczne atrakcje w mieście i najbliższej okolicy, dają wiele możliwości zarówno turystycznych jak i biznesowych.

Mimo iż Grodzisk Mazowiecki utracił znaczenie miejscowości uzdrowiskowej, to kiedyś stanowił prężnie działający ”Zakład Hydropatyczny dla Osób z Towarzystwa”, Kolej Wiedeńska zapewniała dogodny dojazd dla osobistości przybywających z Warszawy. Dzisiaj można w mieście znaleźć pamiątki tamtego okresu. Wspaniałe wille, dworki i obiekty letniskowe zachwycają przepychem. Organizując szkolenia i konferencje w Grodzisku Mazowieckim, możemy w aktywny sposób spędzić wolny czas, miasto oferuje wiele nowoczesnych ośrodków, między innymi korty tenisowe, Ośrodek Sportu i Rekreacji z oddana w 2000 roku pływalnią „Wodnik”, stadionem miejskim czy Grodziską Halą Sportową.

W Makówce można skorzystać ze strzelnicy, a w Chlebni czeka kompleks boisk sportowych z naturalną murawą. Zwiedzając miasto w czasie wolnym, warto rozpocząć wędrówkę od odwiedzin Dworca Kolejowego, który bardziej przypomina szlachecki dworek niż typowy dworzec. Powstał on w 1845 roku podczas budowy pierwszego odcinka Kolei Wiedeńskiej. Jak głosi miejska legenda, nocą można spotkać tu ducha Zosi - kolejarskiej córki, która zmarła tragicznie nie mogąc poślubić ukochanego. Zosia wraz z rodzina mieszkała w słynnej willi Foksal, która dzięki swojej charakterystycznej okrągłej wieżyczce, przez mieszkańców miasta nazywana jest „lokomotywką”. Wymarzonym terenem do spacerów i wypoczynku są również Stawy Goliana, które według miejskich podań wykopane zostały przez jeńców tureckich, przywiezionych tutaj po odsieczy wiedeńskiej.

 

Grodzisk Mazowiecki na szkolenia i konferencje
 

Zaplecze konferencyjne

Przybywający do Grodziska Mazowieckiego uczestnicy szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych, mogą liczyć na szeroką ofertę noclegową obejmująca dziesiątki hoteli, pensjonatów, pokoi gościnnych a nawet agroturystycznych ośrodków, gwarantujących zarybione stawy i bliski kontakt z naturą. Od wielu lat do Grodziska zjeżdżają przedstawiciele firm nie tylko ze stolicy, ale nawet z najdalszych krańców kraju, miasto staje się ważnym ośrodkiem biznesowym, co jest doceniane również w kręgach finansowych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów firmowych, wiele hoteli i ośrodków wypoczynkowych oferuje swoim gościom doskonale wyposażone sale szkoleniowo – konferencyjne z pełną infrastrukturą, pozwalającą na organizacje każdego typu spotkania, zarówno dla większej liczby uczestników jak i prywatnych spotkań biznesowych. Dobra lokalizacja miasta w okolicach Warszawy, duży wybór miejsc noclegowych i sal konferencyjnych oraz ciekawe oferty turystyczne i sportowe, zachęcają do organizacji wydarzeń firmowych, zapewniając również ciekawe formy spędzenia wolnego czasu.

 

Zobacz obiekty konferencyjne na mapie w Grodzisku Mazowieckim

Zobacz miejscowości w woj. mazowieckim z największą bazą konferencyjną

Warszawa

Warszawa (583 obiekty konferencyjne)

Radom

Radom (16 obiektów konferencyjnych)

Płock

Płock (14 obiektów konferencyjnych)

Serock

Serock (7 obiektów konferencyjnych)

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top