Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Nadarzyn - 4 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Pałac Rozalin
Nadarzyn
Pałac Rozalin

Zaplecze konferencyjne obiektu

Pałac Rozalin to także wyjątkowa przestrzeń do organizacji niepowtarzalnych wydarzeń, konferencji czy też szkoleń. Do dyspozycji gości jest wentylowana, klimatyzowana Sala Konferencyjna w Oficynie. Jej industrialna powierzchnia wynosi 100 m². Jest ona bezpośrednio połączona z kuchnią. Wyposażona jest w stoły i krzesła, system nagłośnienia i projekcji. Wyróżnia się oryginalnym wystrojem. Pałac Rozalin oferuje także całoroczny namiot bankietowy o powierzchni 700 m². Jest on bezpośrednio połączony z pałacem i z kuchnią. Do jego atutów zalicza się blackout chroniący przed nagrzewaniem się pomieszczenia, poły transparentne, otwarcie na ogród, kryształowe żyrandole, elegancka wykładzina na podłodze.

Lokalizacja

Pałac Rozalin jest zespołem pałacowo - parkowym znajdującym się w Rozalinie w dawnej posiadłości Rozalii z książąt Lubomirskich Rzewuskiej. Budynek położony jest w zabytkowym parku, w okolicy stawu i polany. Jest to idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie ciszę i bogactwo naturalnego środowiska.

ul. Mszczonowska 75b, Nadarzyn

tel. (22) 729 80 57
(22) 739 78 71
517 288 377

PTAK WARSAW EXPO Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe

Al. Katowicka 62, Nadarzyn

tel. 518 739 124

Sale konferencyjne w okolicy - Nadarzyn

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     760
Największa
sala
img     120
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     160
Największa
sala
img     140
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     300
Największa
sala
img     
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     140
Największa
sala
img     
Miejsc
noclegowych

Logo ośrodka
img     
sal
konferencyjnych
img     80
Największa
sala
img     
Miejsc
noclegowych

img

Konferencje - Nadarzyn

Co można obejrzeć w Nadarzynie?

Nadarzyn to prawdziwy zielony zakątek w województwie mazowieckim. Większość terenu gminy stanowią lasy i obszary wiejskie, dlatego bardzo chętnie odwiedzane są przez turystów szukających kontaktu z naturą, będąc jednocześnie w pobliżu stolicy, do której można dojechać w mniej niż pół godziny. Bliskość wody, Lasy Nadarzyńskie zwane Młochowskimi ze starodrzewiem i licznymi pomnikami przyrody, Rezerwat przyrody Młochowski Łęg z rodziną bobrów i Rezerwat przyrody Młochowski Grąd ze szlakami turystycznymi - sprzyjają rozwojowi agroturystyki. Nadarzyn to gmina o bogatej i burzliwej historii, na pewno warto odwiedzić Młochowski zespół pałacowo-parkowy z XIX w. czy Pałac w Rozalinie. Okolica może się również poszczycić ciekawymi obiektami sakralnymi takimi jak Kościół św. Klemensa w Nadarzynie, który zniszczony po najeździe szwedzkim został odbudowany w XVII w. Cisza i spokój panujące w okolicy, pozwalają zapomnieć, że niespełna 20km dzieli gminę od stolicy – doskonałe miejsce wypoczynku w pobliżu metropolii.

Konferencje - Nadarzyn


Zaplecze konferencyjne

Podwarszawski Nadarzyn, to doskonała lokalizacja zapewniająca szybki dojazd do stolicy, a jednocześnie gwarancja ciszy i spokoju od wielkomiejskiego zgiełku. Goście biznesowi i przedstawiciele korporacyjni, szczególnie chętnie odwiedzają Nadarzyn ze względu na fakt, że działa tu ponad tysiąc podmiotów gospodarczych, okolica sprzyja rozwojowi biznesu. Kontrahenci firmowi i organizatorzy spotkań i konferencji mogą tu znaleźć różnorodne sale kongresowo-szkoleniowe spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nowoczesne zaplecze techniczne i możliwość dostosowania pomieszczeń do wymogów organizatora zapewniają udany przebieg prezentacji, kursu, seminarium czy kongresu organizowanego z myślą o naprawdę dużej publiczności. Okolica oferuje rozbudowaną bazę noclegową i rekreacyjną, dlatego można pomyśleć o kilkudniowych szkoleniach, wyjazdach integracyjnych czy pobycie pracowniczym połączonym z wypoczynkiem w luksusowych warunkach. Dogodny dojazd zapewniają drogi krajowe S7 i S8 oraz autostrada A2


.

Aktualności - woj.Mazowieckie (Mazowsze)

Nadarzyn - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy

PFR Logo